Dodaj do ulubionych

34. Maraton Warszawski. Debiut naszej Ani. Dla ...

IP: *.adsl.inetia.pl 29.09.12, 21:12
złamana noga pokrzyżował mi plany, do zobaczenia za rok
Edytor zaawansowany
  • Gość: gb IP: *.adsl.inetia.pl 29.09.12, 21:22
    pobiegnę w przyszłym roku :)
    teraz jeszcze nie jestem gotowy
  • Gość: wojt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.12, 21:25
    prawda jest taka ze absolutnie kazdy ale to kazdy moze przebiec maraton(przebiec 2/3 i przemaszerowac reszte) i to bez przygotowania (wszystko co robie to raz w tygodniu gram w pilke na orliku, czasami jakis spacer po gorach albo krotka przejazdzka rowerowa).. ja dokonalem tego 2 krotnie w tym i zeszlym roku - koral maraton w krynicy, podobno najtrudniejszy w polsce
    czas 5:16 i 5:20 ..:) a po maratonie calkiem dobrze sie czulem, tylko niewielkie zakwasy
    bo tak naprawde wszystko zalezy od tego co jest w twojej glowie
    cale gadanie "specjalistow" od maratonow o wybieganiach rozbieganiach interwalach diecie , makaronach, izotonikach itp to mocno rozbudowana teoria nie majaca wielkiego pokrycia w rzeczywistosci..
  • Gość: wojt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.12, 21:34
    prawda jest taka ze absolutnie kazdy ale to kazdy moze przebiec maraton(przebiec 2/3 i przemaszerowac reszte) i to bez przygotowania (wszystko co robie to raz w tygodniu gram w pilke na orliku, czasami jakis spacer po gorach albo krotka przejazdzka rowerowa).. ja dokonalem tego 2 krotnie w tym i zeszlym roku - koral maraton w krynicy, podobno najtrudniejszy w polsce
    czas 5:16 i 5:20 ..:) a po maratonie calkiem dobrze sie czulem, tylko niewielkie zakwasy
    bo tak naprawde wszystko zalezy od tego co jest w twojej glowie
    cale gadanie "specjalistow" od maratonow o wybieganiach rozbieganiach interwalach diecie , makaronach, izotonikach itp to mocno rozbudowana teoria nie majaca wielkiego pokrycia w rzeczywistosci..
  • calapolskawidziala 29.09.12, 21:34
    Znowu cholerny bieg przez miasto. Nie mogliby biegać gdzieś w lesie? Tu wszystkim przeszkadzają.
  • Gość: notremak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.12, 23:06
    Chyba to lepsze niż pisie i radiomaryjne zloty gwiaździste półgłówków z całej Polski i zasmradzanie miasta kaczym łajnem.
  • Gość: Artur IP: *.bb.sky.com 29.09.12, 21:42
    Ja biegnę pierwszy raz za miesiąc w Dublinie.
  • Gość: Finwal IP: *.ists.pl 29.09.12, 21:43
    ale najważniejszą informacją jest jutrzejszy maraton. Informacje o marszu są gdzieś niżej i oczywiście zmanipulowane.

Gazeta Wyborcza tonie (likwidowane są oddziały terenowe, etat traci np. Michał Ogórek, Piotr Pacewicz), kurs Agory spadł tylko w tym roku o więcej niż 50% ale niczego was to nie nauczyło. Myślę, że inaczej nie umiecie. Ale Polska się budzi i się obudzi. A wtedy gniew ludzi zmiecie was z rynku.
  • Gość: notremak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.12, 23:36
    No, właśnie. Odbył się marsz "Polen, erwache" i teraz trzeba wywietrzyć smród po kaczym łajnie.
  • zalobanarodowa 29.09.12, 21:53
    To lesbijki są?
  • Gość: notremak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.12, 23:34
    Tego nie wiem. Natomiast to, że jesteś kretynem, wiem na pewno. Sam to udowodniłeś. Być może niechcący, co tylko wzmacniałoby diagnozę.
  • cottonex 29.09.12, 22:07
    A ja żałuję bo mam zapalenie ścięgien Achillesa!-(
    Okropne i każdy mówi co innego (oczywiście lekarzy- jeden żeby zrezygnować do końca życia, drugi rozmasować dobrze i biec, trzeci żeby sobie w tym roku odpuścić ...) co tu wybrać
    Boli rano i wieczorem jak się rozchodzi jest ok, a już pakiet odebrany
  • calapolskawidziala 29.09.12, 22:07
    Dlaczego chcecie paraliżować nasze miasto dodatkowo w niedzielę? Bieganie po lasach, polach nie jest fajniejsze? Zaczynam się czuć, jak kosmita.
  • Gość: notremak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.12, 23:04
    Wolę już to niż marsz "Polen, erwache" w wykonaniu kaczych i radiomaryjnych debili.
  • tirinti 29.09.12, 22:07
    Po co biegać, jak można wziąść stoperan!
  • mniklasp 29.09.12, 22:15
    wojt ,piszesz bzdury.
  • Gość: dudek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.09.12, 22:24
    c h u j z maratonem jak mi miasto zamykają
  • Gość: ewa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.12, 22:31
    czy na drodze biegania ani pojawili sie mafijni gnoje? czy ania byla zaszczuwana na swojej trasie biegania? czy hj zdski grozil ze jej nozki polamie? co zalgane zdki? wy mafi zdswka. hanba
  • Gość: abcabc IP: *.ostnet.pl 29.09.12, 22:33
    wojt, brak treningów wystarczy do maratonu ale z czasem właśnie >5h. Bez treningów, odpowiedniej diety i żywieniu zapomnij o złamaniu np. 4 godzin już nie mówiąc o 3.
  • Gość: Realista IP: *.home.aster.pl 29.09.12, 22:38
    Szczerze życzę wszystkim biegnącym grzybicy stóp z powikłaniami.
  • Gość: Escondido IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.12, 22:53
    Lemingi biegaja, Solidarnosc walczy
  • Gość: notremak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.12, 23:02
    Czy zdąży do jutra wywietrzeć smród po kaczym łajnie? Obawiam się, że możecie mieć trudności z oddychaniem, bo jeszcze trzeba miasto zdezynfekować, zdezynsekować i zderatyzować po dzisiejszym "Polen, erwache". No, ale trudno. Powodzenia!
  • hens 29.09.12, 23:23
    A kto to jest Ania ? I kiedy jej program w TVP na temat biegania. Ona jest taka specjalistką od biegania jak Kaczyński od rządzenia
  • Gość: sprinter IP: 109.123.89.* 30.09.12, 00:17
    Ale czy bieganie maratonow jest na pewno zdrowe? Przeciez to wykanczanie organizmu, a ten legendarny Maratonczyk chyba zmarl po dostarczeniu wiadomosci.

Co innego sprint albo 10km, ale 40? Lepiej chyba sie przebiec 5 km 2 x w tyg.
  • Gość: waldek IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.09.12, 06:30
    Ania dawaj!
  • raski 30.09.12, 07:04
    NAJWIĘKSZY maraton w Polsce to maraton poznański !
    Może jemu byście poświęcili trochę miejsca?
  • Gość: Daniel IP: *.214.38.84.otvk.pl 30.09.12, 07:14
    Witam
    W życiu czegoś trzeba dokonać dla samego siebie, coś z czego mozna byc dumnym przez całe życie. Ja jestem dumny z tego, że przebiegłem 2tyg temu po raz pierwszy Maraton Wrocławski a 42 km to nie byle co
  • xelene 30.09.12, 07:28
    pop,....
  • mniklasp 30.09.12, 07:46
    my w Ameryce robimy marataony ale nikt tu o tym nie pisze dlatego ze nas sa tysiace, tysiace co roku, w LA bralem udzial 7 lat temu bylo nas 26 tysiecy, gratuluje ale nie robcie z tego czegos nadzwyczajnego. nadzwyczajny jest Iron Man

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka