• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Praca we Frankfurcie nad Menem Dodaj do ulubionych

• IP: *.adsl.alicedsl.de 02.12.06, 19:13
    Uwaga!!!
    Pod tym ogloszeniem kryja sie oszusci.Proponuja dobrze platna prace,a ich
    celem jest wyciagniecie kasy po wczesniejszym przyjezdzie delikfenta do
    pracy.Obecnie proponuja prace na budowie we Frankfurcie nad Menem.

www.pracazagranica.pl/pracownicy/ogloszenie.php?job_id=5883
    PRACA Hepi.pl - Portal Pracy - oferty pracy w portalu www.pracazagranica.pl
    Zaawansowany formularz
    • 03.12.06, 16:02
      szanowny kolego dziekuje że opisałeś tą sprawe bo o mały włos bym wpadł w niesamowite kłopoty miałem jechać do tego człowieka do pracy na budowe, miałem kupic 250 euro te pieniądze miały posłużyć jako opłata za mieszkanie.TEN człowiek wzioł moje wymiary na kupno odzieży roboczej ,ponoć obiady sponsorował pracodawca w mojej gestji leżało tylko śniadania i kolacje,praca od10 do 12 godz
      • Gość: mixi90 IP: *.adsl.alicedsl.de 03.12.06, 16:38
        Niestety mnie nikt nie ostrzegl i ja stracilem ta kwote,ale ciesze sie ,ze
        moglem pomoc.Prosze byc bardziej ostroznym ja dalem sie juz dwa razy nabrac na
        podobne numery.Pozdrawiam.
    • Gość: Admin Portalu Prac IP: *.toya.net.pl 04.12.06, 19:07
      Witam,

Prosze o jakies potwierdzenie takiego traktowania i oszustwa, dzieki temu bede
      mogl zdjac ogloszenia z portalu pracy, w innym wypadku nie moge tego zrobic.

Administrator
      • 04.12.06, 19:13
        Jak widac to ogloszenie bylo na innej stronie.Czy Admin ma takie mozliwosci?Jak
        ma udowodnic,ze zostalem oszukany?Wiem,ze ten telefon jest dalej aktualny i te
        bydlaki uprawiaja dalej swoje praktyki!!!
        • Gość: kasiulka69 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.06, 10:34
          Mąż też został oszukany przez nich tylko on tam pojechał,z tego co wiem jest
          duzo osób poszkodowanych.
      • 08.12.06, 22:22
        Do admina
        Dysponuję dokumentacją na jakich stronach się ogłaszał.
        Mam również Bescheinigung uber Erstattung einer Anzeige z policji we Frankfurcie.
      • Gość: OSZUKANY IP: *.chello.pl 24.01.07, 20:38
        BYŁEM WE FRANKFURCIE NAD MENEM I RZECZYWIŚCIE WSZYSTKO SIĘ ZGADZA O CZYM PISZĄ
        POSZKODOWANI.PRACA NA BUDOWIE ZA 250EURO HOTEL ,10EURO ZA GODZ PRACY.ZAWSZE SIĘ
        WYKRĘCA OD SPOTKANIA WYSYŁAJĄC SWEGO NIBY SYNA -PATRYKA,PONAD 180CM
        WZROSTU,CIEMNE WŁOSY,DŁUGI CZARNY PŁASWZCZ MOŻE MIEĆ BLIZNĘ NA TWARZY,NPEWNO MA
        30LAT.FACET W OGŁOSZENIU ZMIENIA TREŚĆ PO DORWANIU OFIARY NUMER TELEFONU I E-
        MAIL I COŚ MI SIĘ WYDAJE ŻE TERAZ WERBUJE POD PRETEKSTEM ZNAJOMOŚCI INTERNETU
        JAKO ZLECENIA DLA BUNDESLIGI PIŁKI NOŻNEJ NA KAISERSTASE WE
        FRANKFURCIE.SPRAWDZCIE TEŻ TEN NUMER I E-MAILA piotr.siuda@advenue.de
        +496940893740 A TAK NA MARGINESIE PIOTR SIUDA TO ZNANE NAZWISKO FIGURZYSTY W
        JEZDZIE NA LODZIE
    • 06.12.06, 20:59
      Sluchajcie,widze ze jest nas oszukanych kilka osob.Wspolnie mozemy sprobowac
      powalczyc.Na poczatek dobrze by bylo sporzadzic portret pamieciowy tego sku..syna.
      • Gość: Lodzmen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 22:00
        Do wszystkich oszukanych we frankfurcie na 250 euro za mieszkanie.
        W chwili obecnej toczy sie postepowanie przeciwko temu oszustowi w prokuraturze
        w Łodzi. I jednocześnie przez 4 komisariat policji we frankfurcie. Złozyłem
        doniesienie o popełnieniu przestepstwa oszustwa w dniu w którym zostałem
        oszukany.prosze wszystkie osoby poszkodowane o kontakt na emaila
        stanisław_kowalczyk3@wp.pl lub telefon 0515 644231
        • 08.12.06, 22:18
          Pragne dodac że podczas wizji lokalnej przeprowadzonej przez policje z
          frankfurtu ,na placu przed dworcem jest biuro sprzedaży biletów autobusowych do
          polski- pracownik tego biura powiedział że na te samą metodę zostało oszukanych
          około 300 osób. Prawdopodobnie jest dwóch oszustów starszy i młody [mnie
          oszukał młody około 30lat ze sladami po ospie na twarzy.Oni mieli tylko bilet w
          jedną stronę i żadnych pieniędzy.
          Zdjęcie tego oszusta znajduje sie w kartotece przestepców w odpowiedniku
          Komendy Wojewódzkiej we frankfurcie.
          Jeszcze raz prosze wszystkich poszkodowanych o kontakt w tej sprawie.
          Dopadniemy łobuza
          Jednocześnie zwracam sie do Admina o zablokowanie tych ogłoszeń i kontakt emailowy.
          Pozdrawiam
          • 27.12.06, 14:36
            Dziś tj.27 grudnia odezwała się następna osoba oszukana we frankfurcie
    • 09.12.06, 22:05
      czes ukrucic ten proceder mam duzo materialow przeciwko tym ludziom, nr IP nr
      telefonow, dzialaja od dawna i duzo ludzi juz tak skrzywdzili nie tyle
      finansowo co emocjonalnie. prosze o kontak a sprawa bedzie prowadzona przez KGP
      w Wawie.
      zbieram liste pokrzywdzonych.
      kofan@poczta.fm
      • 08.02.07, 12:31
        Witam.
        Wszystko się zgadza.Mnie naciągnoł na 200 euro.Polowałem dziada kil-
        ka dni w Frakfurcie,ale bez skutku.

Władysław

polowałem
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.