Dodaj do ulubionych

Co wyzwala w RP prawda?

15.02.11, 10:57
Czy w RP powiedzenie nietrzeźwemu, że jest nietrzeźwy ( tym bardziej jak się ma dowody ) jest zamachem na honor Polskiego Żołnierza? O co tu chodzi? Albo jest to kłamstwo ( nikt chyba jednak tego nie kwestionuje ) albo to prawda. Jeśli kłamstwo to gdzie jakieś działania?. A jeśli to prawda - to ponoć wyzwala. Tylko u nas co wyzwoliła?
Edytor zaawansowany
  • jot-es49 15.02.11, 11:52
    Co, nomen omen, prawda - to wątek twój jest tak ogólny, że wart rozważenia na innym forum.
    Skoro jednak szukasz odpowiedzi na tym forum to mogę postarać się do niego odnieść (dla ludzi o mocnych nerwach!).
    Prawda zawsze jest tam, gdzie my wszyscy, Polacy, uważamy, że być powinna!
    Żadna inna prawda dla nas się nie liczy poza, naszą własną prawdą.
    Wiele wątków na tym forum jest poświęconych tej właśnie właściwej prawdzie!
    Nie jest ważne czy to prawda najprawdziwsza czy też g.wno prawda - ważne, że jest nasza, Narodowa, Polska!!!

A już w ogóle nie można wierzyć Rosjanom, bo - no właśnie, bo co?

Bo nie są demokratyczni, bo mordują swoich dziennikarzy a zabierają sprzęt naszym dziennikarzom (skr. ND), walczą z Czeczenami i napadli na Gruzję.
    To też jest jedna tych naszych prawd, bo my zawsze wiemy lepiej!
    A nieliczne głosy wskazujące drugą stronę tego medalu - to głosy agentów KGB, ruskich sprzedawczyków i tysiąca innych ... epitetów.

Zastanawiasz się nad honorem?
    To pojęcie dawno już stało się brudną szmatą, którą wycierają sobie pyski tzw. "patrioci".

Może jest to gorzkie co napisałem - ale jest to moja prywatna, na mój własny użytek stosowana prawda!

--
    GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM
    ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM. (K.I. Gałczyński - 1953)

Zobacz - fotoforum.gazeta.pl/a/51835.html
  • hal9000 15.02.11, 12:36
    narodowo-patriotycznej ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.