Dodaj do ulubionych

Kim jest dziennikarka Tatiana Karacuba, która

19.10.12, 14:06
opublikowała wstrząsające zdjęcia zwłok prezydenta, jakie ma poglądy, czym się zajmuje i dlaczego tamtejsza administracja ocenzurowała i zablokowała dostęp do jej blogu?

Sporo wyjaśnić może ilustracja, którą zamieściła w jednej ze swoich publikacji

www.karatsouba.com/images17/hirurg1.jpg


Na obrazie widać zamordowanego Litwinienkę, z tyłu czai się Putin, a Karacuba (przedstawiona jako anioł) próbuje powstrzymać dłoń mordercy z nożem.

Niżej strona z innymi artykułami T. Karacuby, w których m. in. opisuje sekty ze szczytów rosyjskich władz i dokonującą rytualnych morderstw międzynarodową grupę przestępczą, której członkiem (jej zdaniem) ma być również W. Putin. Jest też mnóstwo notek o Krymie, skąd ("z wysokich kręgów" jak mówi) dostała fotografie LK.

www.karatsouba.com/main.asp

No i co o tym myślicie - agentura czy typowe rosyjskie dziennikarstwo śledcze w stylu Politkowskiej? Nie chciałbym nic sugerować, ale warto pamiętać, że kagiebista Putin na pewno miał i ma niejednego wroga.

Edytor zaawansowany
 • indeed4 19.10.12, 15:36
  i na jaki temat prowadzili w sieci rozmowy tutaj:

  forum.gazeta.pl/forum/w,28,139711928,139744648,O_ja_p_.html

  Sizych dostał wczoraj zaproszenie od Polskiego Radia, ale nawet jeśli wywiad dojdzie do skutku, nie sądzę, żebyśmy się dowiedzieli czegoś ważnego. To zwyczajny bloger fantasta, jeden z podobnych mu dziesiątków tysięcy, czy też jak pisze dziś w swoim felietonie T. Skory - nieszkodliwy ekscentryk. Z Korocubą najprawdopodobniej łączą go zbieżne w pewnych punktach zainteresowania i to, że na popularnym portalu jest jedną z jego (999) znajomych, od której skopiował potrzebne mu zdjęcia.

  www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/tomasz_skory/blogi/news-skad-te-zdjecia-logiczne-wnioski,nId,643153



 • absurdello 19.10.12, 21:12
  dla osób spoza rodzin osób, które zginęły ?

  W końcu od czasu wybuchu totalnej wolności media codziennie serwują nam podobne "smakowite" obrazki, jak nie w dziennikach to w filmach typu horrory czy serialach (Kości i podobne).

  Czy oglądacza serialu policyjnego, w którym co odcinek pokazuje się babranie w rozkładających się pokawałkowanych zwłokach napoczętych przez owady wzruszą zdjęcia naturalnych świeżych zwłok zmasakrowanych w wypadku ?

  Pewnie nawet jedzenia obiadu nie przerwie.

  Przez te ponad 20 lat wolności wszystkiego zabito pracowicie w ludziach wszelką wrażliwość, a jednostki z jej pozostałościami się już nie liczą. W końcu z czegoś utrzymują się różne tabloidy prezentujące podobne treści i to żyją zupełnie nieźle.

  A, że rodziny się wstrząsną ?

  Nie one pierwsze, w końcu to nie pierwsze ofiary wypadków lotniczych czy komunikacyjnych, które pokazano w mediach post factum na zbliżeniach bez wymaskowania szczegółów identyfikujących.

  Z drugiej strony, gdyby te zdjęcia pokazano wcześniej, to odpadło by trochę durnych teorii o możliwości przeżycia znacznej części pasażerów przy jednoczesnym tak dużym zniszczeniu części metalowych samolotu.

  A kogo obchodzi kim jest ta redaktorka czy jakiś bloger ? Nikogo (w masie społeczeństwa, które ma swoje codzienne problemy i przeważnie nie ma czasu by przeżywać cokolwiek oprócz zmęczenia codziennością).
 • dystans4 19.10.12, 21:36
  Wszystko co do jednego wskazuje na to, że jest funkcjonariuszką (byłą?) GRU.
  To wyjaśnia wszystkie znane kontakty, sympatie, zainteresowania psychotroniką, a także antyputinowskie wypady, zamknięcie jej wydawnictwa, działania prokuratury i (chyba też) Komitetu Śledczego.
  --
  Jak kogo interesuje, niech powie.
  --
  buldog.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka