• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

A kiedys to forum tetnilo zyciem:-(

• 08.12.16, 18:19
    A dzis tu cisza,jak w grobowcu na Wawelu.A przeciez jeszcze nie zostali ukarani ci,kto zabil w zamachu najwiekszego prezydenta wszechczasow.
    Edytor zaawansowany
    • 11.12.16, 14:36
      Bo społeczeństwo ma już dość tej komedii z zamachem i poległym w tym zamachu najjaśniejszego prezydenta tysiąclecia. Mam nadzieję może nie za mojego życia, że przyjdzie czas iż tego najjaśniejszego wyp....lą z Wawelu tam, gdzie jest jego miejsce.
      • 11.12.16, 14:51
        marbor1; nie tylko ma dość tej komedii ale zaczyna brzydko kpić:
        "Ma urwane kończyny, rozpłataną głowę, rozpruty brzuch - ciekawejdlaczego umarł i czym go otruli."
        • 11.12.16, 15:53

wobo1704 napisał:

> marbor1; nie tylko ma dość tej komedii ale zaczyna brzydko kpić
          > "Ma urwane kończyny, rozpłataną głowę, rozpruty brzuch - ciekawejdlaczego umarł
          > i czym go otruli."

Brzydko zrobilo sie wkrotce po katastrofie i co dziwne,smrod nie ustaje,a czasami wrecz nasila sie.
          • 11.12.16, 18:26
            igor4.uk napisał(a):

>
            > Brzydko zrobilo sie wkrotce po katastrofie i co dziwne,smrod nie ustaje,a czasa
            > mi wrecz nasila sie.

Ekshumują, to się nasila.

S.
            --
            Modlitwa o wschodzie słońca
      • 11.12.16, 15:52
        marbor1 napisała:

> Bo społeczeństwo ma już dość tej komedii z zamachem i poległym w tym zamachu na
        > jjaśniejszego prezydenta tysiąclecia.

Ale co 10 kazdego miesiaca spora czesc spoleczenstwa ma miesiaczke.

> Mam nadzieję może nie za mojego życia, że
        > przyjdzie czas iż tego najjaśniejszego wyp....lą z Wawelu tam, gdzie jest jego
        > miejsce.

Byla szansa,ale zmarnowali.Po przeprowadzonej ekshumacji trzeba bylo wstac murem przez Wawelem i nie wpuscic najjasniejszego.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.