Dodaj do ulubionych

Jak Putin nie ozywi to forum,.....

23.12.16, 14:27
To nikt tego nie potrafi zrobic :-)

Putin o katastrofie smoleńskiej. "Wszystko jest już jasne"

- Osobiście czytałem rozmowę pilota i człowieka z ochrony prezydenta, nie wiem który wszedł do kabiny. Osobiście czytałem stenogramy. Człowiek, który wchodzi do kabiny, nie pamiętam jak się nazywa, tam jest konkretne nazwisko i żąda, żeby lądować. Pilot mówi: "nie mogę". Siada i mówi niewolno lądować. Po czym człowiek w kabinie z otoczenia prezydenta mówi: "ja nie mogę tego zameldować szefowi, rób, co chcesz, ląduj" - mówił Putin. - Moi państwo, wszystko mamy. O czym tu spekulować? To straszna tragedia. Zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy, żeby to wyjaśnić. Nie można wykorzystywać tego w relacjach międzypaństwowych. Tym bardziej, że wszystko jest jasne. Jeśli coś nie jest jasne to bardzo proszę, niech to dalej wyjaśniają - dodał Putin w odpowiedzi na pytanie korespondenta "Faktów" TVN
Edytor zaawansowany
  • 18.02.17, 15:10
    igor4.uk napisał(a): To nikt tego nie potrafi zrobic :-)
    ale ożywiłeś tym Putinem . Uważasz, że jest on wiarygodny dla tych na forum ?
    --
    Nic nam nie pozostaje.
    Na forach Agory demaskujmy prymitywną i kłamliwą propagandę wirtualnych najemników Rosji aby wszyscy widzieli, że mamy tu wrogów Polski, Ukrainy, UE i NATO.
  • 10.04.17, 21:03
    Dla mnie jest wiarygodny. Jak najbardziej.

--
    Zamiast z PISem, lepiej z kotem
  • 11.04.17, 09:36
    noooo, Wolodia jakby osobiscie tam byl ....;-)
    I ten charakterystyczny zanik pamieci odnosnie detalu o ktory sie nie dba ...:-D
    Z cyklu" Putin powiedzial " i wszystko jest jasne.
  • 11.04.17, 12:10
    Ha ha ha! Igorek - Putin nie ma czasu... leczy brzuch tak się obsmial jak norka po wczorajszym wystąpieniu naszych naukowców....

--
    GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM
    ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM. (K.I. Gałczyński - 1953)
    Zapraszam na - mój blog
    Zobacz - fotoforum.gazeta.pl/a/51835.html
  • 11.04.17, 15:57
    mieliscie juz swoje 5 minut.
    Teraz juz wam podziekowano, jeszcze nie dotarlo, prawda ?
  • 11.04.17, 16:09

Kreml reaguje na ustalenia dot. katastrofy smoleńskiej: Nie wiemy, czym kierowała się komisja

15:28 11 kwietnia 2017

Władimir Putin Telewizja Republika

– Nie możemy tego skomentować – mówił rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow, odnosząc się do najnowszych ustaleń podkomisji ds. ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej. Pieskow dodał, żę nie ma pojęcia na czym komisja oparła swoje wnioski i nie wie, czym się kierowała.

– Nie możemy tego skomentować. Nie wiemy, czym kierowała się ta komisja, na czym opierała ona swoje wnioski. Śledczy mają określone dane - i nagrania rozmów na pokładzie i nagrania pilotów i kontrolerów lotów, które nie zawierają takich świadectw. W tym wypadku nie wiemy, czym mogła się kierować komisja – mówił Pisekow po ogłoszeniu najnowszych ustaleń ws. katastrofy smoleńskiej.
    Republika TV

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.