Dodaj do ulubionych

mam pytania do niegracza

08.02.17, 21:22
1. jakie są ustalenia komisji Antoniego po ponad roku jej pracy?

2. ile kosztował rok pracy komisji?

3 kiedy komisja zakończy swoje prace?

--
"Moja sytuacja jest taka, że mam już ostatnie lata na tzw. rozród...mam żonatego kochanka...ogólnie jestem raczej zdrowa"
kaz_nodzieja, 31.12.2016
Edytor zaawansowany
  • 07.03.17, 10:56
    kolpik124 napisała:

> 1. jakie są ustalenia komisji Antoniego po ponad roku jej pracy?

Że to wszystko wina Tuska.

> 2. ile kosztował rok pracy komisji?

Mało, jak na takie efekty.

> 3 kiedy komisja zakończy swoje prace?

A po co ma kończyć?

S.
    --
    Five miles out
  • 26.06.17, 15:26
    Minie ruski miesiąc, zanim niegracz odpowie. Tak samo odpowiada na pytanie ile wybuchów było i o której.

--
    PiS nie robi, tylko mówi, a jak robi, to odwrotnie, niż mówi - Piq
    PIS-Sacculina
  • 26.06.17, 23:24
    z idiotami nie gadam

--
    Fizyka wg Naciskowców z forum katastrofa: W czasie chodzenia, w fazie podparcia, czyli gdy stoimy na jednej nodze, kolano przenosi czterokrotny ciężar naszego ciała-przy 100 kg wynosi to aż 400 kg.[/i] Ludzie nie mający wiedzy są podatni na manipulacje mediów.
  • 16.07.17, 12:44
    Jak wynika z ustaleń Zespołu Parlamentarnego pod przewodnictwem Antoniego Macierewicza jest co najmniej trzech świadków, według których lekarze rosyjscy twierdzili, że trzy osoby przeżyły katastrofę. Mówił o tym także rzecznik MSZ, Piotr Paszkowski. Jeden z oficerów BOR nawet sprawdził, do którego szpitala zostały odwiezione, ale został zmuszony do milczenia przez Rosjan.
    anwad.blox.pl/2013/04/Trzy-ofiary-przezyly-katastrofe-Brak-dzialan.html

--
    Lemingi zaplute karły reakcji
  • 18.07.17, 19:04
    To chyba musiały być trzy androidy z blachy pancernej, żeby przeżyć gdy z samolotu praktycznie został proszek ...
  • 20.07.17, 11:35
    absurdello napisał:

> To chyba musiały być trzy androidy z blachy pancernej, żeby przeżyć gdy z samol
    > otu praktycznie został proszek ...

Oni pewnie wyskoczyli zanim samolot się rozsmarował na ziemi.

S.
    --
    Shadow On The Wall

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.