Dodaj do ulubionych

Brzoza o którą rzekomo zawadził samolot

07.09.17, 10:13
www.kp.ru/photo/22832/

-
Edytor zaawansowany
  • 07.09.17, 10:17

w galerii:
    Обломок разбившегося самолета
    ostatnie( 12 zdjęcie)

--
    Fizyka wg Naciskowców z forum katastrofa: W czasie chodzenia, w fazie podparcia, czyli gdy stoimy na jednej nodze, kolano przenosi czterokrotny ciężar naszego ciała-przy 100 kg wynosi to aż 400 kg.[/i] Ludzie nie mający wiedzy są podatni na manipulacje mediów.
  • Przecież to podobno byłe pancerna brzoza, nie do złamania.

--
    Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande ? mówi Morawiecki.
  • 08.09.17, 11:55
    niegracz napisał:

>
    > w galerii:
    > Обломок разбившегося самолета
    > ostatnie( 12 zdjęcie)

Niegracz, ty liczysz 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, mnóstwo? Tam jest 35 zdjęć, jakim cudem 12. miałoby być ostatnie?

Nawet nie potrafisz zalinkować zdjęcia, ech...
  • 11.09.17, 08:11
    To zalinkuj , geniuszu :)))
    s16.stc.all.kpcdn.net/img/420x280.gif
    akurat z tego albumu zdjęcia się pokazuja w formie czarnego prostokąta
    teraz jest to zdjecie 16
    - nie wiem czy wiesz ale bywa że obrazy na stronach stronach są aktualizowane

--
    Fizyka wg Naciskowców z forum katastrofa: W czasie chodzenia, w fazie podparcia, czyli gdy stoimy na jednej nodze, kolano przenosi czterokrotny ciężar naszego ciała-przy 100 kg wynosi to aż 400 kg.[/i] Ludzie nie mający wiedzy są podatni na manipulacje mediów.
  • 11.09.17, 10:17
    smolnarod.ru/wp-content/uploads/2014/11/0005-640x449.jpg

-
  • Rzekomo pancerna brzoza. Tak głosiła ruska agentura od Antona, że brzoza była pancerna.

--
    Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande ? mówi Morawiecki.
  • 12.09.17, 23:02
    niegracz napisał:

> smolnarod.ru/wp-content/uploads/2014/11/0005-640x449.jpg

No i? Co ty, drzew połamanych samolotem nie widziałeś, że się tak ekscytujesz?
  • 13.09.17, 16:42
    Nie wątpiłem że nic sensownego nie napiszesz
    i nie widzisz sladów które nie pasują do narracji MAK/Laska.

--
  • 13.09.17, 20:03
    niegracz napisał:

> Nie wątpiłem że nic sensownego nie napiszesz
    > i nie widzisz sladów które nie pasują do narracji MAK/Laska.

A cóż ci tam, kruszynko, nie pasuje do faktów?
  • 13.12.17, 22:44
    Pancerna brzoza widok 3D

"Ludzie podrozuja i widza dziwnne zjawiska ktore nie trzymaja sie kupy..."

Patrz akcja 10:33/36:36

[I[" trzeba tylko tu samolot przywiezc "[/I]

Operacja Tunguska - TAJEMNICA SMOLEŃSKA, FINAŁ WYPRAWY (odc. 22)
    www.youtube.com/watch?v=8uzFbTpG0QU&feature=youtu.be&t=8m50s
    Poprzedni widok w perspektywie 3D:

Na paralotni po ścieżce Tupolewa
    www.youtube.com/watch?v=s7TiPATLli0
    PS. To jak absurdalny z twoiim experymentem wlazles na drzewo z wiatrakiem na dlugim kablu ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.