Dodaj do ulubionych

no i zdechł

16.09.18, 12:53
bękart antka-świra

--
Władza, która nie ma ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie
Edytor zaawansowany
  • piotrek410 19.09.18, 21:23
    Bękart Antka-świra zdechl, ale religia smolenska ma sie dobrze...

W duchu tej religii Jarek nie bedzie nikogo rozliczal...
    To, że qu.. żeruja na smierci jego brata jest niewazne, liczy sie "dobro partii"...
  • m.c.hrabia 21.09.18, 16:10
    ale takie gu... jak niegracz, jeszcze produkuje debilizm, jeszcze nie zdechło.

--
    Władza, która nie ma ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie
  • piotrek410 22.09.18, 02:27
    Niegracz, czyli rowniez Matka Kurka, a na forum Salon24 "quawerty", to blogger Piotr W.
    Kiedys pewnie mu cos za to placili, teraz juz chyba nie, bo podobno nawet dziennikarze Gazety Polskiej nie dostali przez ostatnie miesiace wyplaty, ale dal sie biedak przez nieuwage wpedzic w potworna obsesje. Jak ta jego nienawisc do Jurka Owsiaka zaowocowala to nie wiem, nie sledzilem tego, ale wscieklosc do Pawla Artymowicza pokazala, ze nie dbal juz o pozostanie anonimowym i z wielkim trudem sklecil tekst po angielsku, ktory wyslal do Uniwersytetu w Toronto jako donos (chyba za to, ze ten wystawil mu dwoje z fizyki), po czym sie tym publicznie pochwalil.

Ciekawe kiedy te gamonie, takie jak Niegracz, zrozumieja, co o tym wszyskim mysli sobie Jarek, dobrze juz poinformowany przez Ziobre w temacie "jak nas oszukiwali'...
  • jamnik_belial 24.09.18, 09:30
    piotrek410 napisał:

> Niegracz, czyli rowniez Matka Kurka, a na forum Salon24 "quawerty", to blogger
    > Piotr W.

E, naprawdę? No paczpan, ja się nawet czasem zastanawiałem, co to za zaangażowany łoś musi być :-)
  • niegracz 13.10.18, 08:37
    napisałem o tym notkę:'
    www.salon24.pl/u/niegracz/897537,paranoja-smolenska-co-moze-zrobic-katastrofa-z-ludzkim-mozgiem

--
    "Fizyka" Publisi smoleńskiej, cytuję:
    Airbus ma napęd turbośmigłowy w którym śmigło wytwarza siłę nośną aerodynamiczną i ma ona znikomą składową "do tyłu"
  • oki.12 16.10.18, 12:10
    nic nie zdechło . Komisja pracuje nadal - zwolennicy TUSKA bójcie się.

--
    W wersję rządową "katastrofy" mogą wierzyć tylko świry, idioci i osoby o niskiej kulturze technicznej. Drogie świry wybaczcie ,ze nie zawsze będę odpowiadał na wasze zaczepki. PO prostu szkoda życia na dyskusję z idiotami.
  • stasi1 17.10.18, 10:16
    Ale są jakieś efekty ich pracy? Bo tak już z pół roku praktycznie o żadnych wybuchach nie ogłaszali. Jeszcze z miesiąc później turnee robił Antek po Ameryce ale i tam przestał. Nawet go z gabinetu ministra wyrzucili(w okolice wytrzeźwialki)
  • oki.12 17.10.18, 13:59
    np. www.youtube.com/watch?v=XkNdCBOUtpk

--
    W wersję rządową "katastrofy" mogą wierzyć tylko świry, idioci i osoby o niskiej kulturze technicznej. Drogie świry wybaczcie ,ze nie zawsze będę odpowiadał na wasze zaczepki. PO prostu szkoda życia na dyskusję z idiotami.
  • religijnych.uczuc.obraza 19.10.18, 13:31
    Co to za bełkot idiotów dla kretynów, czyli pisowców?

--
    Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande?-mówi Morawiecki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.