Dodaj do ulubionych

oszukani przez firmę Postel Collection Racula

12.01.12, 18:39
Proszę wszystkich oszukanych o kontakt, tych którzy wykonywali jakiekolwiek prace dla firmy i później nie dostali całej umowionej zapłaty.
Edytor zaawansowany
  • Gość: miśka IP: 89.28.231.* 13.01.12, 20:23
    forum.gazeta.pl/forum/w,73,107470503,107470503,oszukani_przez_Postel_Collection_z_Raculi.html
    Gwoli przestrogi... Czym oni się zajmują????
  • wykonawca1234 15.01.12, 16:41
    mają zakład pracy chronionej- pakują kosmetyki itp., ostatnio budują hotel w Raculi, posiadają równiej myjnie bezdotykowe w Gorzowie Wlkp., Zielonej Górze.
  • Gość: kazik IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 04.02.13, 15:41
    Witam byłem zatrudniony na myjni bezdotykowej w Wielkopolsce ( nie będę podawać miejscowości), w chwili obecnej jestem na urlopie i wypowiedzeniu bo niby jest 5000 zł manka, wszystko się tam psuje i zawiesza. nie chcieli mi pokazać skąd im się tyle tego wzięło. Oszuści i tyle, teraz im przyjdzie się zmierzyć z sądem pracy bo ja tego tak nie zostawię, i nie zapłacę im ani złotówki.
  • Gość: Oszukany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.14, 09:27
    Żerują na naiwności innych mają układy i stąd też wygrywają w sądach. Uważajcie na nich bo pieniądze mają dzięki temu że innym uczciwym zabierają.
  • Gość: Wykonacza IP: *.icpnet.pl 16.07.14, 14:46
    Wykonawcy hotelu do dzisiaj nie dostali pieniędzy za roboty. Sprzedawali alkohol bez koncesji, robili imprezyhotel działał bez odbiorów od czerwca do października a dopiero później były odbiory. I taka firma dostała ponad 3 mln dotacji z unii a ludzie nie dostali zapłaty.
  • Gość: Oszukany IP: *.um.warszawa.pl 05.09.14, 08:57
    I tak robią interesy mają układy i pieniądze na adwokatów. Żerują na innych.
    Nie wierzę już w sprawiedliwość!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka