Dodaj do ulubionych

wybielanie

28.02.11, 21:37
wybielanie, czyszczenie zębów. mail gazetowy
Edytor zaawansowany
  • 222agusia83 21.05.14, 19:33
    Witam,
    PureLite jest rewelacyjny. Przeczytałam twój post postanowiłam go spróbować i rzeczywiście już po pierwszych 3 dnia widać różnice, ba znaczną różnice:) Nawet moje koleżanki w pracy to zauważyły
  • tantien 23.05.14, 20:23
    Witam
    dokładnie!!!! zestaw do domowego wybielania zębów PureLite. Jest niesamowicie skuteczny:) Pierwsze efekty widać już po 3 dniach:)Polecam zerknięcie na strunę produktu www.purelite.pl tam dowiecie się więcej szczegółów!!!
    Polecam naprawdę działa
  • Gość: Wiesiek IP: *.static.korbank.pl 12.06.14, 23:57
    Witam,
    też dużo słyszałam o tym preparacie i w sumie same pozytywne opinie!! Wszyscy chwalą sobie efekty jakie daje PureLite!! Myślę, że chyba jeszcze dzisiaj go zamówię bo naprawdę wydaje się obiecujący!
  • fastpc 18.09.14, 23:41
    Warto również wspomnieć o domowych sposobach wybielania zębów, na przykład poprzez pocieranie zębów skórką od banana czy truskawkami. Takie zabiegi są w pełni bezpieczne dla szkliwa. Więcej ciekawostek na temat wybielania zębów w domowych warunkach chociażby tutaj: www.be-health.pl/domowe-sposoby-na-wybielenie-zebow/

--
    Be-health.pl - blog o zdrowym trybie życia
  • rybeczka_8989 03.12.15, 23:55
    Jak dla mnie efekt kiepski. Dopiero gdy zastosowałam Metodę Martuni zobaczyłam niezłe efekty
  • domel-330 08.03.16, 12:37
    Ja osobiście przestrzegałem się pare dobrych lat wybielania, ale gdy już wymagało to interwencji dentysty bo zwykłe odkamienianie nie pomagało to poszedłem z polecenia do Dr Jaworskiej na Ursynowie i jestem bardzo zadowolony. Super wybieliło i na szczęście nie ma problemu z nadwrażliwością.
  • cichy187 09.05.16, 15:54
    Ja używam tylko produkty topowe np brighterwhite.pl
  • ibright 20.05.16, 00:45
    Fajne efekty daje żel Ibright, zobacz iBright gdzie kupić w necie.
  • mil_olga 28.06.16, 22:03
    Polecam też wypróbować iWhite, dostępny jest w drogeriach, a do tego nakładki są od razu gotowe do użycia :)
  • mil_olga 28.06.16, 22:01
    Ja wypróbowałam i paski do wybielania i nakładki i najbardziej pasują mi nakładki iWhite, szybko widać efekty :)
  • olcia300789 14.12.16, 15:09
    Ja stosowałam juz wiele preparatów i nic nie działa, może dlatego że palę papierosy i osad ciężko z nich chodzi. Poszukuje sprawdzonego gabinetu w moich okolicach Poznania, gabinet wybielania Piękny Uśmiech wykonuje taką usługę, ale nie znam opinii na ich temat www.piekny-usmiech.pl/ Czy ktoś wykonywał u nich wybielanie zębów albo inne zabiegi dentystyczne? Chodzę zawsze co roku w okolicach stycznia, także musiałabym powoli zaklepać już sobie termin w jakimś gabinecie. Niestety z poprzedniego gabinetu włascicielka jest na macierzynskim i zostałam na lodzie. Poradzcie.
  • martamedejska 12.02.17, 12:04
    ja polecam wybielanie w gabinecie,sama miałam wybielanie nakładkowo preparatem dr martin schwarz expert
  • julialew15 15.03.17, 10:04
    z mojego własnego doświadczenia wynika, że najskuteczniejsze w wybielaniu zębów są produkty supersmile
  • Gość: Kamila IP: *.dynamic.chello.pl 15.03.17, 15:37
    Stosuję pastę iWhite, nakładek jeszcze nie próbowałam, ale z pasty jestem bardzo zadowolona, więc chyba wypróbuję też nakładki :)
  • lidkareka 16.03.17, 15:09
    ja wybielam w domu żelem dr martin schwarz home comfort,pasty wybielające w ogóle nie działały na moje zęby
  • chrzanela 25.06.17, 11:13
    A zobacz u denttysty Experta 20.Ja kupuje za 200zł i wybielam na swoich szczękach,ktróe zostały mi po Opalasence,a z którego zrezygnowalisu z mężem bo oboje mieliismy nadwrażliwość.
  • skyfall001 11.05.17, 12:37
    Dobry stomatolog to podstawa, najlepiej znaleźć takiego zaufanego
  • Gość: endlessly87 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.05.17, 02:23
    Moim zdaniem warto uważać na podróbki pasków wybielających, bo można tylko uszkodzić sobie szkliwo.. Warto dopłacić kilka złotych i kupić oryginalne paski wybielające ze strony producenta, ja tak zrobiłam około 8 miesięcy temu i muszę przyznać, że efekt jest zadowalający, a co najważniejsze trwały, odpukać - na razie nie musiałam nic powtarzać ani dokupywać, a ząbki wyraźnie bielsze :) Link do strony producenta: ...p4j5eS
  • Gość: endlessly87 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.05.17, 02:25
    goo......gl/p4j5eS (nie wiem czemu nie mogę wkleić linka normalnie, wybaczcie)
  • Gość: flipo IP: *.datapacket.com 18.11.18, 06:36
    Środek do wybielania zębów - httр://ibright.pl ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka