Dodaj do ulubionych

Skup Anglików,Skup Aut Używanych,Auto Skup 510-497

IP: *.xdsl.centertel.pl 24.09.12, 17:13
Skup Anglików,Skup Aut Używanych,Auto Skup 510-497-926(Anglik)

Nasza firma istnieje na rynku od 2010 roku.

Zajmujemy się skupem samochodów osobowych, skupujemy również auta
z kierownicą po prawej stronie tzw Angliki, Irlandczyki. Pracujemy 7dni w tygodniu do godziny 22

Co Kupujemy?

* skupujemy auta osobowe z terenu całej Polski
* skupujemy auta z kierownicą po prawej stronie
* skupujemy wszystkie modele i marki
* kupujemy również auta bez oc i przeglądu
* kupujemy auta skorodowane i lekko uszkodzone
* kupujemy również auta stare i zniszczone

Jesteśmy stosunkowo nową firmą na rynku dlatego oferujemy możliwie
najwyższe ceny, aby pozyskać klientów

Nie skupujemy:

* aut dostawczych
Obserwuj wątek
    • Gość: BMW316I SE Re: Skup Anglików,Skup Aut Używanych,Auto Skup 51 IP: *.satfilm.net.pl 14.01.13, 23:11
      BMW 316 I SE, 26.11.1999, 1895cc, Paliwo
      Samochód na angielskiej rejestracji, a więc do przerejestrowania. Kierownica po prawej stronie. Ok.dwóch tygodni temu wymieniony cały rozrząd. Technicznie bardzo dobry. Wygląd zewnętrzny i wewnętrzny auta w bardzo dobrym stanie. Kolor czarny. Alufelgi. Wewnątrz skóra koloru jasno kremowego. Radio MP4. Przednie szyby elektrycznie otwierane, tylnie ręcznie. Posiadam całą historię auta, ale w języku angielskim. Przegląd auta ważny do końca stycznia.
      6900 zł, cena do negocjacji.
      Proszę dzwonić na mój nr.tel.788703789
    • Gość: Strugo Re: Skup Anglików,Skup Aut Używanych,Auto Skup 51 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.13, 13:50
      Witam.
      Do sprzedania mam Audi A4 z automatyczna skrzynią biegów. Silnik kreci lecz nie zapala. Pozostałe podzespoły w pełni sprawne. Szacunkowy koszt naprawy 300-400 zł. Sprzedaje uszkodzony, kompletny.
      Wyposażenie auta:
      -Climatronik
      -elektryczne szyby
      -Automatyczna skrzynia biegów
      -Ładne alufelgi 16 calowe z oponami okolo 5 mm
      -elektryczne lusterka
      -blokada odpalenia auta programowana cyfrowo sterowanie widoczne na zdjeciu ukryte w schowku
      -ABS itd.
      Wiecej inf pod numerem tel 605 279 678, 601 433 826
      Zdjęcia wyśle na maila gdy go dostane.
    • Gość: Piotr Re: Skup Anglików,Skup Aut Używanych,Auto Skup 51 IP: 194.176.222.* 25.09.13, 09:16
      > > Dzien dobry
      > >
      > > Chcialbym spytac o cene w przyblizeniu jaka moge uzyskac
      sprzedajac BMW 320d SE z kierownica po prawej stronie (angielskie) z roku
      2002 (czerwiec)
      > > Z nowa turbina Garetta I silnikiem po kapitalnym remoncie ktory
      nie przyspiesza tak jak powinien ,(za wolno) co jest powodem sprzedazy.
      > > Wiekszosc czesci I dwa wtryskiwacze sa wymienione, auto jest
      bezwypadkowe I jestem w stanie to udowodnic.
      > > Mam tez historie serwisowa ktorej wiekszosc odbyla sie w
      autoryzowanym warsztacie producenta.
      > > Autko od 2 lat stoi w garazu w Polsce I nie jest uzywane a na to
      jak je naprawic nie mam pomyslu.
      > >
      > > Auto nie posiada aktualnego przegladu (MOT) nie ma tez oplaconego
      podatku (road tax)
      > >
      > > Dziekuje za przeczytanie mojego pytania I bede wdzieczny za
      odpowiedz.
      > > Rozumiem ze ostateczna cena jest ustalana po ogledzinach ale
      interesuje mnie cena orientacyjna (tzn najwyzsza jaka moge za nie uzyskac
      jesli stan auta okaze sie bardzo dobry)
      > >
      > > Pozdrawiam
      > > Piotr
      • uniprox6 Re: Skup Anglików,Skup Aut Używanych,Auto Skup 51 17.05.15, 05:48
        Drodzy Panstwo,

Kupie

My kupimy samochody z prawej strony kierownica jak:

? Aston Martin (2010 ? 2015)

? Bentley

? Royce

? Ferrari (2010 ? 2015)

? Jaguar (2012 ? 2015 ) wysokiej klasy tylko)

Kazde samochody klasyczne z roku 1940 ? 1965

Niemieckie

USA

Angliki

Prosze pisac z ofertami na adres : uniprox@dodo.com.au lub landbank.pl@gmail.com z naglowkiem " anglik do sprzedania"
    • Gość: Jolanta Re: Skup Anglików,Skup Aut Używanych,Auto Skup 51 IP: *.gdynia.mm.pl 03.03.16, 15:43
      Posiadam sprawne auto Renault Laguna Dynamiqe 2.0 1.6 rocznik 2005 koloru ciemna czerwień-wiśnia. Bezwypadkowy, nie posiada wgnieceń, posiada szyby solarne,felgi aluminiowe, 5 poduszek powietrznych, komputer pokładowy, ABS, oświetlenie kabiny góra i na nogi, regulacja wysokości fotela kierowcy, blokada wszystkich drzwi i wszystkich okien z tyłu dla bezpieczeństwa dzieci, wszystkie szyby elektryczne, przednia i tylna szyba podgrzewane, boczne lusterka elektryczne podgrzewane, ogranicznik prędkości, tempomat, czujnik otwarcia wszystkich drzwi i bagażnika na wyświetlaczu, czujnik zapięcia pasów-z przodu- ujawni9a się to alarmem i na wyświetlaczu, czujnik deszczu, sprawna turbina. Wnętrze czyste zadbane. Przepraszam za jakość zdjęć,że zostały zrobione w nocy,ale siadł mi aparat i nie mam możliwości zrobienia więcej zdjęć. Cena 3,5-4tyś zł- możemy ponegocjować. Jak najbardziej auto można obejrzeć w Łodzi na Ul.Pojezierskiej. Uprzejmie proszę o kontakt 669-813-205. Pozdrawiam serdecznie Jolanta Stefańska.
    • Gość: Jolanta Re: Skup Anglików,Skup Aut Używanych,Auto Skup 51 IP: *.gdynia.mm.pl 03.03.16, 19:00
      Renault Laguna Dynamique 2.0 1.6. Samochód -anglik-jest koloru czerwień-wiśnia, .Rocznik 2005. Bezwypadkowy, nie posiada wgnieceń, posiada szyby solarne,felgi aluminiowe, 5 poduszek powietrznych, komputer pokładowy, ABS, oświetlenie kabiny góra i na nogi, regulacja wysokości fotela kierowcy, blokada wszystkich drzwi i wszystkich okien z tyłu dla bezpieczeństwa dzieci, wszystkie szyby elektryczne, przednia i tylna szyba podgrzewane, boczne lusterka elektryczne podgrzewane, ogranicznik prędkości, tempomat, czujnik otwarcia wszystkich drzwi i bagażnika na wyświetlaczu, czujnik zapięcia pasów-z przodu- ujawni9a się to alarmem i na wyświetlaczu, czujnik deszczu, sprawna turbina. Wnętrze czyste zadbane. Cena 4tyś zł- możemy ponegocjować. Jak najbardziej auto można obejrzeć w Łodzi na Ul.Pojezierskiej. Pozdrawiam serdecznie Jolanta Stefańska.

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka