Dodaj do ulubionych

fotograf za darmo

25.07.14, 17:38
Darmowy fotoreportaż ślubny w ramach swojej nauki ZROBIĘ z użyciem profesjonalnego sprzętu.Umawianie: fotoshots(małpka)tlen.pl
Obserwuj wątek
      • polokokt Re: fotograf za darmo 25.07.14, 23:34
        a ja nie wyczuwam. Sam u siebie miałem dwóch fotografów. takiego za którego płaciłem, i darmowego - gratisowego, który dopiero zaczynał w tym biznesie. Co lepsze, ten za darmo, z racji że dopiero budował swoje portfolio,wydaje mi się, ze bardziej przyłożył się do pracy. Byłem bardziej zadowolony z tych darmowych zdjęć. Dzisiaj z tego co widzę, za pełen pakiet ślubny bierze kilka tyś PLN. Także ja polecam rozważyć taką opcję,drugiego-darmowego fotografa (oczywiscie, trzeba się jasno dogadać że jest "drugim" i nie wchodzi w paradę pierwszemu). A może ten pierwszy, sowicie opłacany, będzie miał gorszy dzień? Kasę może i odzyskamy, niestety imprezy raczej nie powtórzymy.
        • Gość: seroczka Re: fotograf za darmo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.14, 16:01
          czasami może lepiej wynająć takiego zaczynającego fotografa niż fachowca z z niby profesjonalnego STUDIA - z żoną zamówiliśmy usługę w studio z renomą i kurczaki na weselu patrzymy!!! a to ojciec stuletni fotografa robi nam jak się później okazało chałowe zdjęcia ....no bo ten fotograf o którym mysleliśmy juz dawno miał zajety termin ...wiec biorą zlecenia na daną sobotę a później cała rodzina bierze po aparacie i na miacho. Ale nas wkręcili, do dziś mnie skręca. UWAŻAJCIE
      • fotoshots Re: fotograf za darmo 27.07.14, 15:08
        haha, nie, nie ma ukrytego haczyka. Dokładnie tak jak napisał polokokta pragnę zbudować swoją historię, Po prostu brakuje mi takich zdjęć do portfolio ponieważ bywając na ślubach jako gość nie będę biegać z aparatem tylko dobrze się bawię. Jest to ciężka praca, wbrew pozorom. Czasami tak bywa że "młodzi" nie planują fotografa, i o takich zainteresowanych myślałam. Bo dwóch kręcących sie to uważam że trochę za dużo zamieszania. A jak ktoś nie planował profesjonalnych fotek a może mieć za darmo?? :) to czemu nie. Właśnie buduję sobie stronę...ale potrzebuję trochę czasu żeby pogrupować zdjęcia tam będzie można zaobaczyć przedsmak moich dokonań .hejka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka