Dodaj do ulubionych

szykam fotografa, DJ, kamery - Nowy Targ 2015 piln

IP: *.30.49.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.08.14, 08:30
Dzień Dobry. Szukam kamerzysty oraz dobrego fotografa i DJ na wesele w roku 2015. Ślub odbędzie się w Nowym Targu a przyjęcie Weselne w Zakopanym. Co do DJ to chciałabym aby był dobry i miał dużo oświetlenia bo bardzo lubię klimat dyskotekowy.:-) Natomiast film chciałabym aby był zrobiony nowocześnie i mieścił się do 1 godziny (całość). W czerwcu tego roku byłam na weselu koleżanki na sali w stryszawie w Beskidzkim Raju, mariola miała DJ i goście się fajnie bawili, niestety jej DJ już ma termin zajęty. W moich stronach działa też taki pan fotograf, który podobno jest dobry ale termin u niego jest wstępnie zarezerwowany przez inną parę. Zdjęcia mi się w jeg stylu bardzo podobają i chciała bym coś takiego www.bednarczyk.org.pl a może macie namiary na niedrogie auto retro w okolicach nowego targu.?? Proszę o pomoc i propozycje.

Kasia Mandela nowy targ
Obserwuj wątek
    • gruzini Re: szykam fotografa, DJ, kamery - Nowy Targ 2015 13.08.14, 11:50
      spróbuj kontaktu z PHOTOSNAP Fotografia Ślubna Kraków, ja bym się bez powodu nie stresowała. do 2015 jeszcze kupa czasu i może temu co ci się podobają się termin zwolnić - wyroki są niezbadane :) w samym krakowie masz wielu bardzo dobrych specjalistow tylko trzeba troche poszukac, ja podesłałam photosnap bo fotografowali u mnie i jestem bardzo zadowolona, ale na prawdę rynek obrodził ofertami w ostatnich latach więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego
    • fotojd Re: szykam fotografa, DJ, kamery - Nowy Targ 2015 21.10.14, 19:20
      Witam,
      oferujemy Państwu wykonanie fotoreportażu ślubnego. Każde zlecenie wykonuje dwóch fotografów.
      Niestety gazeta.pl nie pozwala na przedstawienie całej naszej oferty, dlatego jeżeli będą Państwo zainteresowani prześlemy ją na maila.
      Oferujemy reportaż od przygotowań u kosmetyczki/fryzjerki do 2 w nocy na sali weselnej, albumy tradycyjne oraz fotoksiążki.
      Ceny pakietów zaczynają się od 700zł.

Pozdrawiamy J&D Foto

www.jd-foto.pl
    • djgass Re: szykam fotografa, DJ, kamery - Nowy Targ 2015 27.10.14, 11:33
      OFERTA MUZYCZNA

Witam Serdecznie.
      Przygotowaliśmy dla Państwa naszą ofertę Muzyczną.
      1.Serwowanie muzyki przez DJa
      2. Obsługa konferansjerska przez Wodzireja
      3. Przygrywki i przyśpiewki przy stołach na akordeonie.
      4. Wyprowadzenie Pary Młodej z domu i granie przy błogosławieństwie
      5. Wokal na żywo przeplatany muzyką z konsoli.

W ten sposób mamy wokal i muzykę graną na żywo, muzykę non stop serwowaną przez DJ?a, a także profesjonalną obsługę konferansjerską prowadzoną przez Wodzireja.

Na zabawach weselnych, prowadzimy różnego rodzaju konkursy i zabawy dla Pary Młodej i dla Gości.

Obsługujemy imprezy typu:
      - wesela
      - poprawiny
      - studniówki
      - bale maturalne
      - bale karnawałowe
      - półmetki
      - ostatki
      - andrzejki
      - sylwestry
      - wieczory panieńskie i kawalerskie
      - jubileusze i rocznice
      - imprezy firmowe
      - bankiety
      - dancingi
      - inne imprezy okolicznościowe

Posiadamy profesjonalny sprzęt grający, nagłośnieniowy, i oświetleniowy, a także szeroki repertuar muzyczny z możliwością ustalenia go przed imprezą na życzenie klienta.

Ze sprzętu jaki posiadamy można wymienić:
      - Nagłośnienie dużej mocy
      - Oświetlenie halogenowe, ledowe i stroboskopowe
      - Profesjonalne statywy i rampa oświetleniowa
      - Szeroki repertuar muzyczny
      - Mikrofony bezprzewodowe
      - Maszyna do dymu
      - i inne

MOŻNA RÓWNIEŻ ODWIEDZIĆ STRONĘ INTERNETOWĄ

www.djgass.wix.com/djgass

Tel.663-836-085
      Mamy nadzieję, że nasza oferta przyciągnie Państwa uwagę.
      Odpowiemy na każdy telefon, na każdy, e-mail i na każdą wiadomość, dlatego proszę śmiało zadawać pytania.
    • karzenka Re: szykam fotografa, DJ, kamery - Nowy Targ 2015 25.01.15, 15:57
      Witam serdecznie, chętnie podejmę się zlecenia ;)
      Moje zdjęcia można obejrzeć na stronie: MagiczneKadry.com (lub blogu mkoraga.blogspot.com) Cena 1400 zł za ślub od przygotowań do oczepin i sesję plenerową w inny dzień ( ilość obrobionych zdjęć od 500 do 900) Wszystkie zdjęcia nagrane są na spersonalizowaną płytkę dvd i poddane obróbce ;) Cena z fotoalbumem wynosi 1800 zł
      tel: 519417685, mail: marzena.kornaga@gmail.com
    • inka2015 Re: szykam fotografa, DJ, kamery - Nowy Targ 2015 04.02.15, 21:01
      Polecam DJ'a Sławka - www.djslawek.pl/
      Nie dość, że jest profesjonalnym didżejem z wieloletnim doświadczeniem, to jest również wodzirejem i osobiście prowadzi każdą imprezę. W zasadzie zajmuje się wszystkim począwszy od oświetlenia przez efekty specjalne (których nie mało), prowadzenie zabaw i oczywiście dbanie o odpowiednią muzykę. Wszelkiego rodzaju imprezy z jego udziałem są w 100% udane :)

• videoemotions11 Re: szykam fotografa, DJ, kamery - Nowy Targ 2015 18.02.15, 12:08
      Witam,
      Zachęcam do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami:
      Teledysk romantyczny vimeo.com/110873253
      vimeo.com/105999106
      vimeo.com/109590063
      vimeo.com/102216248
      Teledysk nowoczesny vimeo.com/107920945
      Teledysk niekonwencjonalny vimeo.com/86247695
      Podziękowania dla rodziców: vimeo.com/107267650
      vimeo.com/97111935

więcej na www.videoemotions.pl
      w celu otrzymania pełnej oferty wraz z cennikiem proszę o kontakt: magdalena@videoemotions.pl

Pozdrawiamy!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka