Dodaj do ulubionych

kursy doszkalajace na praw jazdy - Doszkalanie.pl

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.11, 14:08
www.doszkalanie.pl pierwsza szkoła zajmująca się doszkalaniem kierowców. Są dobrze przygotowani.

Z ich strony:

koszt 40zł/h

•PAKIET 10h. - koszt 370zł
Nowa Skoda Fabia (identyczna z egzaminacyjną)40zł/h

•PAKIET 10h. - koszt 370zł
Edytor zaawansowany
  • Gość: żanet IP: *.landtech.com.pl 06.10.11, 23:15
    No to się przejadę u chłopaków bo słyszałem że są nieźli (z wyglądu także-podobno)
  • Gość: Marlena IP: *.landtech.com.pl 09.10.11, 21:48
    Ja tam na wygląd nie patrzę najważniejsze aby byli uczciwi i robili to z pasją. Rzucają się w oczy ich reklamy, więc może jak z tym dają radę to ze szkoleniem będzie podobnie, chyba spróbuję.
  • Gość: Marlena IP: *.landtech.com.pl 15.06.12, 23:25
    Jestem po szkoleniu 2 razy po 10 godzin i czuję się dość pewnie, szkolił mnie Darek który ma kilkanaście lat doświadczenia w zawodzie.
    Na dzień dobry ocenił moje umiejętności i nakreślił co trzeba poprawić (profesjonalnie) i przez resztę godzin cały czas to samo do znudzenia aż opanowałam przede wszystkim parkowanie.
    Bardzo pozytywną rzeczą było zrobienie symulacji egzaminu państwowego z wpisywaniem w arkusz negatywny-pozytywny.
    Jedno wiem, tego co wymagają na egzaminie człowiek nie nauczy się w 30godzin najlepsza nauka to jak trzeba się zmierzyć samemu bez instruktora już w życiu.
  • Gość: Natalia IP: *.landtech.com.pl 12.07.12, 16:49
    Polecam doszkalanie.pl pełen profesjonalizm.
    Brałam jazdy doszkalające w wielu szkołach i bez porównania.
    Instruktor potrzebował 20min. żeby powiedzieć o brakach i czego potrzebuję.
    Na 3 zajęciach zrobił mi symulację egzaminu, wyciągnął tą samą kartę co mają egzaminatorzy i tak jak oni zrobił mi egzamin, słyszałam na najbliższym możliwym skrzyżowaniu i kamienna mina, przysięgam jak na państwowym. A później dał mi tą kartę na pamiątkę do domu. Nigdy się z tym nie spotkałam na doszkalających - pełen szacunek.
  • Gość: Ewa Kaniewska IP: *.landtech.com.pl 14.01.12, 21:09
    Którego instruktora z doszkalanie.pl najbardziej mi polecicie? Wybieram się do nich, byle cierpliwy. Dziękuję
  • Gość: Paweł IP: *.landtech.com.pl 15.03.12, 21:52
    Polecam Tomka młody i dynamiczny człowiek, tak samo uczy- byłem zadowolony
    mam tel. do niego 889 134 170. Powodzenia
  • Gość: Ewa Kaniewska IP: *.landtech.com.pl 08.04.12, 18:18
    Witam.
    Przydzielono mi Janusza Szalacha który okazał się bardzo cierpliwy z ciepłą barwą głosu.
    Cokolwiek nie zrobiłam nawet nie krzyknął lecz spokojnie tłumaczył i śmiał się tylko że samochód służbowy. Wrażenia dobre, problemów z umówieniem się na jazdy nie było.
    Ogólnie polecam wam tą szkołę.
  • Gość: ziomas IP: *.landtech.com.pl 14.10.11, 20:42
    Czy mają też kursy? Bo wyczytałem że są pierwszą firmą w Warszawie która zajmuje się tylko doszkalaniem. Potrzeba mi kursu nie tylko do egzaminu ale także praktycznego, zamierzam być dobrym kierowcą a oni mają jakieś auta rajdowe więc może i jazdę na trolejach. Jak ktoś coś wie to piszcie.
  • Gość: Gorki IP: *.landtech.com.pl 20.10.11, 19:11
    Oni mają tylko niedrogie doszkalanie np. przed egzaminem ale jak chcesz kurs to polecam Ci szkolę Oes ja robiłem teorię na Czapelskiej, jazdę zrobiłem w 16 dni i pojechałem z nimi w Wordzie na egzaminie, nie zahaczył mnie na niczym!! W tym Word to same buraki i te panie w okienkach robiące każdemu wielką łaskę. Ale chłopie trzymaj się dzielnie. Pozdro
  • Gość: Pyza IP: *.landtech.com.pl 07.02.12, 21:03
    Kurs robiłem w szkole abs na Radarowej a później jazdy doszkalające w doszkalanie.pl, ci drudzy bez porównania bardziej profesjonalni. Umawiałem się na 2 godz. i przez ten czas robiliśmy łuk, górkę, zawracanie z wykorzystaniem bramy, parkowanie prostopadłe i kopertę oraz zaliczaliśmy najtrudniejsze miejsca na trasie egzaminacyjnej z ich omówieniem, i tak co jazdę. Jeśli coś spieprzyłem od razu krytykowali a nie siedzieli jak za karę, ogólnie właściwi ludzie na właściwych miejscach. Egzamin zdałem za 2 podejściem.
    Najlepszy nazywał się Darek nie pamiętam nazwiska ale miał ok. 50-ki.
    Pozdrawiam i powodzenia
  • Gość: Zofia N. IP: *.landtech.com.pl 10.12.11, 19:20
    Chyba się skuszę na doszkalające poczytałam dużo pochlebnych informacji w sieci o tej firmie.
    Ale nazwa dziwna doszkalanie.pl
  • Gość: Romek IP: *.landtech.com.pl 14.01.12, 20:30
    Ogólnie ok. jeździłem z Jackiem tak sobie i palił do tego w aucie. Później z Januszem i Darkiem i byli dużo lepsi, rzeczowi i opanowani.
  • Gość: magda IP: *.home.aster.pl 17.01.12, 14:46
    Ja jeździłam z dwoma i żaden się nie nadawał na szkoleniowca. Najpierw jeden - blondyn (chyba szef) mało zwracania uwagi na błędy i ich poprawiania - powiedzenia JAK poprawić, non-stop gadanie przez telefon, śniadanie... W dodatku odwoływanie zajęć i brak terminu (tuż przed egzaminem) żeby to nadrobić a o zwrocie kasy nie było mowy. Drugi - ciemne włosy ciut lepszy.
    Połapczyłam się na tę ich promocję, a naprawdę nie warto. Oczywiście po wspaniałym doszkalaniu nie zdałam. Poszłam na Radarową do jednej ze szkółek i jeździłam głównie z jednym instruktorem, raz mi przydzielili innego. Super!! Naprawdę doszkalał, a w zasadzie to niektórych rzeczy nauczył, bo nawet na kursie (też instruktor nie za dobry) tego się nie nauczyłam. Oczywiście zdałam.
    Ale widać trzeba przejechać się z kilkoma instruktorami, żeby zobaczyć różnicę w nauczaniu.
  • Gość: sonia IP: *.landtech.com.pl 07.02.12, 00:01
    A jak dla mnie było całkiem w porządku i do tego koleżeńska atmosfera, bez stresu i co najważniejsze na tyle skuteczne że zaliczyłam na Radarowej. Uczył mnie Darek taki starszy gość.
    Pozdro.
  • Gość: dobi IP: *.home.aster.pl 31.03.12, 08:37
    Ja wczoraj tj 30.03 zdałem w WORD Płock. Jazda bezbłędnie. Polecam ich szczególnie młodszego Darka. Jest też egzaminatorem więc wie dokładnie na co zwrócić uwagę podczas nauki. Ale jak ktoś nie umie nawet zaliczyć placu manewrowego to może mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie...
  • Gość: ... IP: *.play-internet.pl 19.06.12, 00:14
    A wiesz ,że plac do jazdy w ruchu miejskim ma się tyle co piernik do wiatraka.A WORD PŁOCK przychylnie patrzy na zdających ...Zapraszam do WORD CIECHANÓW!!!
  • Gość: Mały IP: *.landtech.com.pl 20.06.12, 21:16
    A co w Ciechanowie z przymrożeniem oka ten egzamin? To jadę i biorę 10-ciu znajomych.
  • Gość: OBI IP: *.play-internet.pl 22.06.12, 23:48
    Word Ciechanów to koszmar,zdawałem 2 razy na Odlewnicznej i chciałem spróbować w Ciechanowie a egzaminator podczas przejścia na plac powiedział A CO PANA DO NAS WYWIAŁO SKORO TAM NIE NAUCZYLI JEZDZIĆ TO U NAS NIE MA CO LICZYĆ NA CUD ;-)no i nie zdałem tam 2 razy,dopiero w Płocku mi się udało.
  • Gość: Mały IP: *.landtech.com.pl 23.06.12, 14:29
    Święta racja, też słyszałem o takich akcjach, teraz nie ważne czy prowincja czy nie tną tak samo.
    Nawet w takim Ciechanowie znajdzie się jakiś zaułek o którym wie tylko egzaminator i klops.
    Jestem zdania że mieszkając w Warszawie trzeba tu patriotycznie zdawać bo i później będę się i tak musiał tutaj odnaleźć, dlatego jeżdżę z chłopakami z doszkalanie.pl poznając dokładnie trasę na Bemowie i odpukać jakoś nie narzekam.
    Moje pierwsze auto--- Mustang:))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka