Dodaj do ulubionych

Usługi informatyczne - outsourcing IT dla firm i i

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.11, 12:12
Jesteśmy polską spółką, działającą na rynku IT od 2002 roku. Naszym celem jest kompleksowe zaspokojenie potrzeb firm i instytucji w zakresie nowoczesnych rozwiązań IT. Support OnLine cieszy się opinią wiarygodnego oraz solidnego partnera w biznesie, o czym świadczy coraz większe grono zadowolonych Klientów.

OFERUJEMY PAKIET USŁUG IT DLA FIRM I INSTYTUCJI.

Outsourcing działu informatycznego realizujemy w dwóch wersjach:
- pełne przejęcie działu
- częściowe wsparcie działu IT.

Główne obszary naszego działania:
* administracja serwerami (pocztowe, plików, bazy danych, ftp, VPN i inne)
* zarządzanie infrastrukturą IT (stacje robocze i urządzenia peryferyjne)
* projektowanie, wdrażanie i administracja sieciami WAN/LAN
* projektowanie, wdrażanie i zarządzanie internetową telefonią VoIP
* system SBBS - tworzenie kopii zapasowych plików i folderów
* wsparcie użytkowników
* stały monitoring najważniejszych elementów rozwiązania IT
* system helpdesku czynny 24h/7 dni

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści IT, a wsród nich certyfikowani inżynierowie (Microsoft, Novell, Unix). W swoich rozwiązaniach stosujemy nowoczesne technologie liderów rynku IT. Grono stałych Klientów potwierdza wysoką jakość naszych usług.

Zapraszamy do kontaktu.
www.support-online.pl
Edytor zaawansowany
  • Gość: Mirek IP: *.adsl.inetia.pl 17.11.13, 19:19
    Oferta wyglada bardzo ciekawie, przy czym gdybym mial outsource'owac uslugi IT najprawdopodobniej wybralbym SMT Software bo mam do nich spore zaufanie znajac ich dokonania w tej branzy.
  • 18.06.16, 03:11
    www.seargin.com - Outsourcing IT / Body Leasing / Team Leasing
    Gwarancja dostarczenia specjalistów IT w 48h!
  • 28.11.16, 16:58
    a dla zainteresowanych obsługą informatyczną firm na terenie woj. śląskiego proponuję www.teamprevent.pl - sprawna obsługa, kompleksowe działanie, naprawdę świetna współpraca, pełne wsparcie i zaangażowanie szczególnie w sytuacjach kryzysowych :)
  • 05.12.17, 11:18
    A ja mogę polecić z czystym sumieniem WBT IT tyle, że z Warszawy. Zajmują się szeroko rozumianym outsourcingiem IT - www.wbt-it.pl dla małych i średnich firm.

Jakiś czas temu proponowali też darmowe konsultacje - a to zawsze dobra okazja sprawdzić co poza pięknie brzmiącymi hasłami reklamowymi proponują i za ile. Internet a rzeczywistość to czasami dwie różne bajki ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.