Dodaj do ulubionych

prosze o pomoc

26.08.11, 15:58
Jestem spokojnym, normalnym chłopakiem, który chce mieć szanse normalnie żyć bez pomocy innych. Zwracam się osobiście z gorącą prośbą o choćby drobną pomoc finansową. Szukam osób, firm którzy nie są obojętni na ludzkie cierpienie.

Mam na imię Adam i mam 25 lat. Jestem osobą niepełnosprawną, poruszam się na wózku inwalidzkim, ponieważ cierpię na porażenie mózgowe cztero-kończynowe. Środki z Waszej pomocy przeznaczę na rehabilitację, zakup sprzętu rehabilitacyjnego, na turnusy rehabilitacyjne (koszt jednego wyjazdu na turnus to 3.500 zł, a PFRON refunduje go raz na 2 lata i to w 50%) .

Bardzo potrzebuję nowego wózka inwalidzkiego, który znacznie poprawi mi samodzielne funkcjonowanie na co dzień. Koszt takiego wózka elektrycznego z pionizacją to wydatek ponad 50 tysięcy złotych. Zapewnia on duży komfort w poruszania się w pozycji stojącej jak i siedzącej. W momencie pionizacji koła jezdne rozsuwają się na boki co zapewnia dużą stabilność wózka oraz łatwiejsze pokonywanie progów i krawężników. Umożliwia to swobodne poruszanie się nawet w plenerze. Wzmocnione koła zapewniają amortyzację w czasie jazdy po nierównościach poza domem. Mając taki wózek mogę pionizować się kilka razy dziennie. Mógłbym w ciągu dnia poleżeć w wózku i być nareszcie bardziej samodzielny. Pionizacja czyli stanie w takim wózku poprawia znacznie krążenie w nogach, zmniejsza się przez to bolesny ucisk kręgosłupa spowodowany siedzeniem.

Marzę, aby świat oglądać na stojąco, tak jak robić to może każdy zdrowy człowiek. Wierzę, że poprzez środki zebrane dzięki Waszej pomocy uda mi się to osiągnąć.

Więcej informacji na: www.adam.osobie.net oraz www.dzieciom.pl/11770
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka