Dodaj do ulubionych

Niszczarki dokumentów

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.12, 18:32
zapoznaj się z ofertą > biurowe niszczarki dokumentów i papieru
Edytor zaawansowany
  • kolo761 20.08.13, 08:09
    Scroll www.niszczarki.org to bardzo dobry sklep. Najważniejsze to, że wiedzą o czym mówią. Kupiłem już u nich 3 niszczarki dokumentów - każda do innych zadań i ani razu się nie zawiodłem. Człowiek z którym rozmawiałem zawsze proponował mi urządzenie z wyższej półki, dając spory rabat bym zmieścił się w swoim budżecie. Naprawdę fachowa pomoc. Polecam
  • mmarian80 18.11.14, 08:54
    tak, to ciekawy sklep, ale ja kupiłem z ergopoint.pl/110-niszczarki - mają niszczarki Kobra, na których mi zależało, bo musimy mieć sprzet do pracy ciągłej pod dużym obciążeniem. Kupiliśmy taki model, że można rzucić do środka kulkę papieru i też ją przemieli, fajna sprawa
  • Gość: Hantero3 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.01.15, 12:24
    Ja potrzebowałem więcej tego typu sprzętu i nie tylko dlatego wolałem najpierw skorzystać z usług firmy Hicopy z Gdańska, która ma dużo różnorodnego sprzętu, ale przede wszystkim fachowo mi doradzili jaki sprzęt będzie najlepszy w mojej działalności, a przy okazji będzie działać oszczędnie.
  • Gość: Oliwier IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.15, 14:44
    Renomą cieszą się niszczarki Wallner. Moja znajoma zakupiła sobie do biura model FX310G i bardzo sobie chwali pod względem wydajności i estetycznego wyglądu. O innych niszczarkach tej firmy można poczytać na www.niszczarkawallner.pl.
  • Gość: Patryk90 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.15, 15:01
    Duży wybór niszczarek ma też Fellowes.
    Z tego co wyczytałem do dobry producent. Znalazłem taką stronę na której można obejrzeć modele niszczarek osobistych i biurowych: www.niszczarkifellowes.com.pl.
  • yerres 15.01.16, 09:13
    Według mnie niszczarka biurowa to bardzo przydatna rzecz w biurze, sam mam i jestem zadowolony:) Bez teog było by ciężej.
  • peebp 19.01.16, 11:53
    Pełen wybór niszczarek znalazłem na www.strefaniszczarek.pl - doradzili i zaproponowali model, który spełnia w 100 % moje wymagania.
  • polskioptyk 07.04.16, 08:28
    Niszczarka jest niezbędna w biurze gdzie mamy dużo dokumentów zawierających dane osobowe naszych kontrahentów, a prawo nakłada na nas obowiązek ich zniszczenia w taki sposób aby te dane nie wyciekły - kradzież tożsamości. Więcej na ten temat można przeczytać między innymi na stronie http://www.niszczarkibiurowe.com
  • solokolos 06.07.16, 10:56
    Przed zdecydowaniem się na kupno konkretnej niszczarki polecam zobaczyć ranking najpopularniejszych niszczarek: www.solokolos.pl/n162,Ranking-najpopularniejszych-niszczarek-biurowych-do-pracy-ciaglej-w-naszej-ofercie-
  • solokolos 06.07.16, 11:36
    Przed zdecydowaniem się na kupno konkretnej niszczarki polecam zobaczyć ranking najpopularniejszych niszczarek. My cyklicznie publikujemy takie rankingi np.: www.solokolos.pl/n162,Ranking-najpopularniejszych-niszczarek-biurowych-do-pracy-ciaglej-w-naszej-ofercie- Jeśli nadal masz wątpliwości to zapraszamy do kontaktu - chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzętu biurowego.
  • ewelinka_111 28.08.16, 14:07
    Według mnie najlepsze i dość przystępne cenowo niszczarki robi firma fellowes. U nas w biurze jest taka mała czarna (sorry nie wiem jaki model) i sprawuje się idealnie. Mała, cicha, nie zacina się, nie ma z nią większych problemów. Teraz są w promocji na <a avell.pl/niszczarka-fellowes-ds-500c,3,416,28647">avell pl</a> są za 296zł więc za taką cenę szkoda nie kupić.
  • m_stelmach 06.01.17, 12:36
    Ostatnio do biura kupiłem kilka niszczarek i powiem, że najlepiej sprawuje się ta od firmy Wallner bo po pierwsze jest przestępna cenowo a po drugie jest bardzo cicha a to w przypadku tego sprzętu jedna z ważniejszych cech.

Tutaj znajdziecie fajny opis tego sprzętu www.niszczarkawallner.pl/dobra-niszczarka-ze-sredniej-polki-czyli-wallner-fx310g/
  • kubam7823 10.01.17, 08:09
    Dobre zestawienie można znaleźć również tutaj - niszczarkaideal.pl/gigantyczna-niszczarka-od-firmy-ideal/
  • hazerus 19.02.18, 14:19
    Od lat robię zakupy w sklepie niszczarkidokumentow.pl . Znajdziecie tam wszystko na temat niszczarek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.