Dodaj do ulubionych

hurtownia kosmetyczna

IP: *.dynamic.chello.pl 18.02.12, 11:51
wie moze ktos jak nazywa sie ta nowa hurtownia kosmetykow profesjonalnych obok blaszaka? moze maja jakas stronke?
Edytor zaawansowany
  • Gość: qw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.12, 14:50
    o to jest u nas jakaś hurtownia? napiszcie coś więcej
  • Gość: lili IP: *.dynamic.chello.pl 18.02.12, 17:13
    sa tam kosmetyki do wlosow, paznokci, miedzy innymi lakiery hybrydowe. ale stronka by sie przydala bo szukam parafiny i nie wiem czy maja,a ten snieg mnie tak dobij,ze nie chce isc na marne...
  • Gość: ... IP: *.range86-179.btcentralplus.com 18.02.12, 22:29
    Nie cuduj. Reklama to nie tutaj.
    A z tej "hurtowni", to hurtownia jak z koziej rzyci trąba. Ceny jak w peweksie...
  • Gość: mycha IP: *.96.244.35.tvksmp.pl 25.04.12, 15:13
    Sory, ale prawdziwa hurtownia kosmetyczna to choćby taka - sklep.new-nails.com/
    A nie to... Zresztą hurtownie sieciowe generalnie mają znacznie niższe ceny od tych tradycyjnych.
  • Gość: 123 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.12, 11:58
    Kupowałam w tej hurtowni farby do włosów z welli, w styczniu ceny były bardzo atrakcyjne a teraz porażka... Zapłaciłam dwa razy więcej.
  • Gość: mycha IP: *.96.244.35.tvksmp.pl 26.04.12, 15:00
    Akurat tam gdzie pokazałam kupuję głównie kosmetyki do paznokci, i właśnie tym oni głównie się zajmują. Akurat co do tego, że pod względem tego rodzaju kosmetyków są najlepsi, mam całkowitą pewność.
  • 11.05.12, 14:09
    polecam super hurtownie

www.kobiecyblask.pl

bardzo duży wybór lakierów, tipsów, kosmetyków do salonów fryzjerskich itp :)
  • 21.08.12, 10:53
    Jeśli chodzi o ceny, zarówno w sprzedaży hurtowej, jak i detalicznej to polecam femmeshop.pl/ . Hurtownia działa głownie na terenie województwa mazowieckiego.
  • Gość: .. IP: *.dynamic.chello.pl 21.08.12, 15:41
    www.kern.fdf.pl/ ta ta hurtownia przy blaszaku. ja w tym roku kupiłam tam litr szamponu za 6 zł.. można znaleźć naprawdę fajne rzeczy!
  • Gość: a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.12, 14:05
    A ja polecam hurtownie LARGO na gwardii ludowej. Sprzedaje tam bardzo sympatyczna dziewczyna, doradzi i przede wszystkim jak czegoś do końca nie wie, to nie owija w bawełne.

Pozdrawiam
  • Gość: Klientka IP: *.dynamic.chello.pl 29.08.12, 20:08
    W kernie polecam lakiery, odżywki. Atrakcyjne ceny, szczegolnie dla salonów.
  • Gość: Ważka IP: *.adsl.inetia.pl 09.07.13, 23:30
    Zależy jeszcze jakiej szukasz. Czy kosmetyki ogólne czy profesjonalne, te stosowane przez kosmetyczki i salony.
    Koło blaszaka byłego (bo już go nie ma) jest hurtownia kosmetyczna kosklep.
    Ale w Elblągu, za to sprzedają online www.kosklep.pl
  • Gość: danuśka IP: *.231.54.69.koba.pl 22.07.13, 19:51
    ja kupuję kosmetyki w hurtowni kosmetycznahurtownia.pl/, każdy tu może kupować, nawet pojedyncze lakiery do paznokci, czy inne akcesoria, od 100zł dostawa gratis ;)
  • Gość: iglakus IP: *.icpnet.pl 09.10.13, 17:34
    Jeśli chodzi o kosmetyki do włosów polecam www.hairs.pl ceny są naprawdę interesujące w porównaniu choćby do wspomnianego wcześniej femmeshopu.
  • Gość: andyk IP: *.229.149.194.optikomp.pl 26.06.14, 14:26
    Mogę polecić z czystym sumieniem jedną hurtownie kosmetyczną - Kate Nails. Zajmują się głównie paznokciami, ale mają także mnóstwo urządzeń kosmetycznych. Na ich stronie jest cała lista produktów i ceny. Jak ktoś chce się rozeznać to warto tam wejść: www.katenails.pl
  • 08.08.16, 15:08
    Ja zaopatruje się przez hurtownie kosmetyczną, ale przez Internet. Bardziej się to opłaca, bo jest tanio, a wiem, że przyślą nowe, oryginalne kosmetyki czy akcesoria. Bardzo duży wybór sprzętów kosmetycznych jest na cosnet.pl, więc jeśli ktoś zamierza zająć się robieniem zabiegów profesjonalnie, to polecam :) Mają też hybrydy, lampy, a także po prostu kosmetyki profesjonalne, których w domu też warto jest używać.
  • 01.10.16, 14:02
    unas tez tanio
    MAYBELLINE COLOR SENSATIONAL LIPSTICK- MAGNIFICENT MAUVE
    1,6 dolara ale tylko hurt nie detal
  • 24.04.17, 11:31
    Moze chodzi ci o hurtownia-rj.pl/ ?? Slyszałam ze to jest jakas nowa hurtownia i ma dobre ceny.
  • 14.07.17, 07:27
    Jeśli chodzi o kosmetyki profesjonalne to polecam splendore.pl mają duży wybór kosmetyków do gabinetów i dla kosmetyczek, rowniez tych na bazie naturalnych skladnikow. Zawsze umieja dobrze doradzić.
  • 14.07.17, 07:29
    splendore.pl
  • 14.07.17, 07:31
    Poprawny link: splendore.pl
  • 17.07.17, 13:44
    Hmm, ciężko powiedzieć ale jak szukasz sprawdzonej hurtowni to polecam hurtownia-rj.pl/, maja szeroki wybór wiele produktów w jednych z najlepszych cenach na rynku.
  • 10.10.17, 15:11
    Hurtownia kosmetyczna Mimari jest bardzo dobrze wypsoażona. Mają bardzo dobre aparaty do wykonywania makijażu permanentnego i mezoterapii mikroigłowej , do tego oferują 3 dniowe szkolenie z obsługi tego urządzenia, także super sprawa. Jakby ktoś szukał takiego sprzętu, to mogę polecić model Permanent Line.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.