Dodaj do ulubionych

Aquatio - systemy odwodnienia liniowego

13.08.12, 13:48
Witamy,
Pragniemy zaprezentować Państwu naszą ofertę. Jesteśmy firmą działającą na rynku już od 1994 roku i jako dystrybutor odwodnień liniowych firmy ACO oferujemy:
 Okna piwniczne
 Doświetlacze okien piwnicznych
 Kanały i wpusty łazienkowe
 Odwodnienia liniowe
 Odwodnienia ze stali nierdzewnej Wpusty punktowe, liniowe, rury stosowane w: kuchniach, przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, szatniach, supermarketach
 Separatory tłuszczu (Stosowane w zakładach, w których gromadzą się ścieki zawierające tłuszcz. Wolno stojące i do wbudowania w gruncie, wykonane ze stali nierdzewnej i polietylenu, żelbetowe z zintegrowanym odszlamiaczem, polimerbetonowe.)
Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu!
Nasze kompetencje pomogą Państwu w doborze odpowiednich rozwiązań technicznych
Posiadamy Certyfikat Rzetelności Krajowego Rejestru Długów

AQUATIO
00-349 Warszawa
ul. Tamka 6/8

tel. 022 827 04 79; 022 826 41 92 kom: 0-607 333 826
Edytor zaawansowany
  • Gość: Monter IP: *.zax.pl 03.10.12, 10:02
    Byłem na Państwa stronie i zwróciłem uwagę że nie tylko jesteście dystrybutorem firmy ACO ale także MEA. Bardzo ładna i przejrzysta strona internetowa godna polecenia. Sam obecnie jestem w trakcie poszukiwania odpowiedniego rozwiązania systemu odwadniającego. Interesują mnie wyłącznie odwodnienia liniowe wykonane ze stali nierdzewnej.
  • aquatio 05.03.13, 14:03
    Dziękujemy i bardzo się cieszymy, że strona jest funkcjonalna dla naszych klientów. Jesteśmy dystrybutorem odwodnień liniowych ze stali nierdzewnej firm: niemieckiej ACO, duńskiej Blucher, polskiej ATT. Firmy te posiadają katalogowe systemy odwodnień, które wymagają doboru poszczególnych elementów lub możemy wykonać kanały na indywidualne zamówienie. Proszę o przesłanie danych takich jak: długość kanału, szerokość, max dopuszczalną głębokość, ilość, umiejscowienie i średnica odpływu oraz szkicu (odręcznego). A także jaki rodzaj ścieku będzie wlewany do kanału (dwa gatunki stali 304 i 316), określenie rodzaju i wytrzymałości rusztu (czy po kanale będą jeździć pojazdy, jeżeli tak to jakie?).Prosimy określić rodzaj posadzki przy kanale – płytki, wykładzina winylowa, posadzka betonowa. Po otrzymaniu danych będziemy mogli zaproponować rozwiązanie. Prosimy o kontakt: sklep@aquatio.pl, tel 22 827 04 79
  • Gość: aaa13 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.13, 09:27
    Co do odwodnień liniowych polecam firmę Bielbet. Fachowa porada, rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, wysoka jakość towaru i atrakcyjne ceny. Czy można chcieć czegoś więcej? Koniecznie odwiedźcie stronę www.bielbet.pl !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.