Dodaj do ulubionych

Gdzie zorganizować imprezę integracyjną?

IP: *.dynamic.chello.pl 21.08.12, 16:26
Mam do Was pytanie. Od około roku prowadzę własną działalność gospodarczą i chciałbym zorganizować pracownikom jakiś wspólny wyjazd na weekend. A żeby przyjemne połączyć z pożytecznym dołączam do niego krótkie szkolenie. Macie propozycję gdzie takie wydarzenie mogłoby się odbyć. Chodzi mi o województwo Mazowieckie.
Edytor zaawansowany
  • dziki.dziku 22.08.12, 09:49
    Jest dużo firm (pośredników), które organizują szkolenia, integrację. Ustalasz jedynie swoje wymagania, preferencję, a firmy szukają takiego ośrodka który będzie się nadawał. Poszukaj dobrze w internecie.
  • Gość: Adam IP: *.dynamic.chello.pl 22.08.12, 14:54
    Rozważałem opcję zlecenia całego przedsięwzięcia odpowiedniej firmie. Lecz po dokładnym zastanowieniu stwierdzam, że nie mam zamiaru płacić komuś za pracę, którą sam mogę wykonać. Stąd moje pytanie na forum.

• Gość: Adam IP: *.dynamic.chello.pl 24.08.12, 13:09
    Ten obiekt prezentuje się dość ciekawie i na pewno rozważę tą opcję. Możesz powiedzieć jak się mają kwestie techniczne, cenowe etc.
  • Gość: Adam IP: *.dynamic.chello.pl 25.08.12, 17:06
    Wdzięczny za pomoc.

• net_marika 05.11.12, 11:33
    Ja polecam Promenadę w Białobrzegach. To miejsce jest położone nad samym Zalewem Zegrzyńskim, myślę więc, że to doskonała lokalizacja na takie wydarzenia. Poza tym jest tam wiele atrakcji, więc jest w czym wybierać.
    Promenada
  • zeronudy 08.11.12, 14:59
    Oczywiście, że można imprezę integracyjną zorganizować samemu - pod warunkiem, że mamy na to czas i doświadczenie. Można też skorzystać z usług firmy organizującej kompleksowo imprezy firmowe, która posiada sprzęt, kadrę, i doświadczenie. Nie ma pośredników i podwykonawców. Odpada nam wiele uzgodnień, ustaleń z hotelem i firmą od atrakcji. Przy większej imprezie plenerowej czy pikniku firmowym rzeczy do ogarnięcia jest znacznie więcej.

• mrowca77 26.04.13, 21:17
    Jeśli szukasz obiektu gdzie chciałbyś zorganizoawć imprezę integracyjną zapraszam do Willi Na Olczańskim Wierchu w Bukowinie Tatrzańskiej www.olczanski.pl
  • Gość: Witek IP: *.toya.net.pl 04.07.14, 15:19
    Polecam ośrodek Campoverde.pl, przygotował dla mojej firmy spotkanie integracyjne w Łodzi, sprostał naszym wymaganiom i oczekiwaniom. korzystaliśmy z przejażdżek autami terenowymi oraz kładami a po wyprawie grill.
  • maksymilian34 21.11.14, 15:45
    Ja już 4 razy organizowałem w Leśnym Dworku w Darłowie, niemal nad samym morzem, wędzone przez właścicieli ryby i szynki, rejsik wędkarski połączony z zawodami, wieczorem grill i ognisko.. rewelacja :)
  • Gość: Katrina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.13, 03:46
    Co myślicie, o tym, żeby na takiej imprezie zorganizować czas nieco inaczej? Żeby naprawdę poznać się z nieco innej strony? Ja chętnie, gdybym miała taką możliwość, zagrałabym w jakiegoś paintballa, a jeszcze lepiej, jakby pracodawca zorganizował grę typu KtoZabił? www.ktozabil.pl/ - świetna sprawa, myślę, że jest przy tym sporo śmiechu ;) A przecież o to właśnie chodzi, żeby się zrelaksować.
  • zeronudy 12.01.13, 10:30
    Możliwości do organizacji imprezy firmowej jest wiele. Paintballjest jedną z wielu opcji, zresztą świetnie integrującą. Oprócz tego możliwe są wszelkie terenowej gry scenariuszowe lub wieczory tematyczne.
  • skarabeusz.easy 14.01.13, 10:48
    Moim zdaniem takie miejsce powinno być nieco oddalone od Waszego miasta, nalejlepiej o walorach turystycznych, wypoczynkowych, ale położone na tyle blisko, aby dojazd nie zabierał zbyt wiele czasu. U nas doskonale sprawdzają się Beskidy, czy Pieniny, kilkadziesiąt kilometrów to tak akurat. A jak wypenić czas na wyjeżdzie to już zalezy od tego jaki jest zespół w firmie. Kiedyś pracowałam w dużej sieci sklepów sportowych, gdzie każdy z nas uprawiał jakiś sport, team był młody, więc wybieraliśmy ekstremalne atrakcje jak Quady, off-roady, czy wspinaczki górskie, raz - i to był chyba najlpeszy wyjazd bylismy na imprezie firmowej z kursem windsurfingu :) - było bosko!
  • zeronudy 13.02.13, 11:53
    Według naszego doświadczenia świetnie na imprezach sprawdzają się również scenariuszowe imprezy team building. Za jednym zamachem dotykamy integracji, właściwej komunikacji i współpracy w grupie. Polecam.
  • anakonda1111 06.03.13, 09:00
    Zgadza się. Imprezy team building są naprawdę dobre. Ja jednak wolę na imprezach firmowych adrenalinę. Impreza paintballowa, quady, off-road, to mnie nakręca niesamowicie.
  • Gość: Katrina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.13, 13:09
    Wiesz co, sama jeszcze nie brałam udziału w takiej grze, ale planuję coś takiego zorganizować wiosną. Masz dwa warianty do wyboru, albo kupujesz scenariusz wybranej przez siebie gry i sam podejmujesz się organizacji (podobno jest to dośc łatwe, bo wszystko masz rozpisane w scenariuszu) albo (ale myślę, że to się opłaca przy większej imprezie) zlecasz to ludziom z KtoZabił? Pozostaje właściwie tylko wybór scenariusza, a te są różne, z tego co widziałam na stronie i z tego co się dowiadywałam. Osadzone w różnych miejscach, latach, itd. Mi w oko wpadły dwa, jeden z nich to "rozbitkowie" www.ktozabil.pl/rozbitkowie/1,-9,2 - rzecz dzieje się na wyspie, a uczestnicy biorą udział w reality show. Każdy wciela się w jakąś rolę:)
    Wiem, że scenariusze są przygotowane w różnych wariantach, w zależności od ilości osób przewidzianych do udziału w grze :)
  • Gość: sirocco IP: *.dolsat.pl 10.04.13, 10:09
    Jestem odpowiedzialna w firmie za organizację spotkań firmowych. Uff na początku było ciężko- ogrom hoteli, sal, atrakcji i musi być dobra cena. Co wybrać? Aby wszyscy byli zadowoleni. Na szczęście mam to za sobą. Może się komuś przydać kilka moich uwag. Ja biorę pod uwagę- dogodną lokalizację- centrum Polski, raczej poza miastem (moi koledzy doceniają, że mogą odetchnąć świeżym powietrzem), klimatyzowana sala, okoliczny teren do team buildingu. Wszyscy u nas cenią sobie smaczną kuchnię- swojska szynka znika jako pierwsza, świeżo wędzone ryby również. Fajnie jak jest profesjonalizm i elastyczność. A i bardzo ważne- jedna osoba z którą rozmawiasz. Doradzi atrakcje i menu, aby impreza miała taki charakter jaki chcesz. Spróbuj skontaktować się z kimś z Ośrodka Konferencyjno-Szkoleniowego Przy Patykach. I sam podejmij decyzję- czy jest to miejsce, którego szukasz. My tam od jakiegoś czasu organizujemy właśnie różne imprezy. Powodzenia w poszukiwaniach :)
  • karolina402 14.05.13, 14:10
    W sprawie organizacji imprezy zgłoś się do firmy dudis.pl
    Szczerze polecam, pełen profesjonalizm, kontakt do właściciela: Marcin Duda
    tel. kom.: 511 553 017
  • Gość: Jarek IP: 213.156.123.* 12.08.13, 20:39
    My od 3 lat organizujemy imprezy w Leśnym Dworku w Darłowie nad morzem. Miejsce jest świetne, jedzenie rewelacja (lepsze niż żony ale jej nie mówię), grill, lekka imprezka w barze który mają i zupełny odpoczynek - kupa zieleni spokoju i nikt nas nie obserwuje bo ośrodek mają przy lesie a i szef nie płacze że kasy dużo traci.
    W zeszłym roku wypłyneliśmy też na rejs wędkarski bo mają swoje kutry i to na prawde świetna zabawa i zdrowa rywalizacja między kolegami który więcej złowi.

Polecam!
  • marselka83 14.08.13, 09:22
    fajny pomysł z wędkowaniem ;) moja firma co roku też organizuje takie imprezy, niestety w tym roku ze względu na cięcia budżetowe zabrakło kasy na wyjazd, ale spotkaliśmy się w biurze (mamy kawałek swojego ogrodu) i zrobiliśmy wspólnego grilla połączonego z badmintonem, karaoke i piłkażykami (sprzęt do tego przywiózł kolega) zabawa była przednia. Integracja wcale nie musi być wyjazdowa, aby dobrze się bawić, po prostu dobrze zorganizuj czas, zobacz artykuł www.msfera.pl/sezon-grillowy-trwa.html , a wszyscy będą się dobrze bawić. dodam, że największą frajdę sprawiło nam wspólne przygotowanie jedzenia na grilla :)))
    --
    www.thechangeblog.com/
  • horacy86 27.08.13, 22:30
    Witam,

Jeżeli trzyma was budżet to zadajcie nam pytanie co chcielibyście mieć na imprezie lub w jakim przedziale mamy się zmieścić obiecujemy was miło zaskoczyć.

Projekcja z ostatniej imprezy:
    www.youtube.com/watch?v=0LrLG5Iacdg
    Pozdrawiam
    Kamil Wróblewski
  • Gość: romek IP: 178.32.151.* 16.01.14, 13:56
    Myślę, że fajne miejsca i ciekawe propozycje mogą zaproponować specjaliści z firmy Funhunters. Ja uczestniczyłem w jednym z wyjazdów, zorganizowanym właśnie przez tę firmę i było naprawdę ok. Mają wiele pomysłów na organizację tego rodzaju wypadów firmowych. funhunters.pl/fh/
  • anakonda1111 02.02.14, 23:22
    Zgadza się, często rozważyć wybór właściwej firmy do organizacji takiej imprezy firmowej. Zaprojektują atrakcje oraz odpowiedni obiekt do potrzeb. Polecam ZeroNudy . Organizowali nam imprezę. Wszystko OK.
  • Gość: Kasia IP: *.toya.net.pl 04.07.14, 15:35
    hej, mam sprawdzony obiekt z tym , ze w Łodzi, ośrodek Campoverde organizuje spotkania integracyjne jak również posiada do wynajęcia sale konferencyjne ale w Łodzi. Najpierw konferencja/szkolenie a potem przyjemnosci. jesli był bys zainteresowany to na Campoverde.pl znajdziesz wiecej informacji.
  • agata.ku 04.07.14, 18:19
    byłam, bardzo fajne miejsce.

Gość portalu: Kasia napisał(a):

> hej, mam sprawdzony obiekt z tym , ze w Łodzi, ośrodek Campoverde organizuje sp
    > otkania integracyjne jak również posiada do wynajęcia sale konferencyjne ale w
    > Łodzi. Najpierw konferencja/szkolenie a potem przyjemnosci. jesli był bys zaint
    > eresowany to na Campoverde.pl znajdziesz wiecej informacji.
  • Gość: Fabian IP: *.toya.net.pl 04.07.14, 20:38
    Popieram Campoverde jest jak najbardziej ok. Fajna impreza integracyjna w plenerze bo sam hotel jest właściwie poza Łodzią. Grill oraz ognisko na zwenątrz dały radę. Pozdrawiam
  • Gość: Nikola IP: *.toya.net.pl 07.07.14, 12:26
    Polecam Ośrodek Campoverde jest tu najlepsze miejsce na zorganizowanie imprez , firma współpracuje z róznymi agencjami , które mają fajne pomysły na zorganizowanie i fajnie sie bawienia i to wszystko jest na miejscu . Polecam.
  • drozdrowapani 05.02.15, 21:13
    Ja polecam na imprezę integracyjną m.in. firmową Hotel Stacja Nowa Gdynia - zaraz obok w tym samym kompleksie centrum sportu i basen. Wszystko w jednym miejscu. Profeska jeśli chcodzi o zaplanowanie i całkiem przystępne ceny. Mi się bardzo podobało, najpeirw jako uczestnik, a później organizator.
  • dzieciol1984 09.02.15, 20:38
    Polecam firmę www.joyevent.pl/pl/imprezy-integracyjne - zorganizują ci świetną imprezę integracyjną gdziekolwiek chcesz:)
  • Gość: Janka IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 09.10.14, 17:51
    Zielona Polana- www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php to świetne miejsce na integrację. Nam zorganizowano kulig z pochodniami. Po kuligu było ognisko z pieczonym prosiakiem. W samym ośrodku mieliśmy do dyspozycji saunę, sale gier i kot tenisowy. Integracja była udana ;)
  • Gość: stevieo IP: *.compower.pl 26.04.15, 14:39
    Najlepszą odpowiedź, które miejsce wybrać da Ci fun-events.pl Zawsze najlepiej oddać sprawę w ręce fachowców. Wybiorą Ci najlepsze miejsce, podpowiedzą i wynegocjują cenę. :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka