Dodaj do ulubionych

do pań - spodnie 32/34

IP: *.dynamic.chello.pl 09.11.12, 14:32
witam,
gdzie w Ciechanowie mogę kupić czarne, dopasowane rurki w rozmiarze 32/34 ... obeszlam chyba cale miasto.
Edytor zaawansowany
  • Gość: on IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.12, 15:31
    taki rozmiar to noszą dzieci a nie panie.... Kobieta to się zaczyna od rozmiaru 38
  • Gość: m&m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.12, 17:35
    Jak zwykle w Ciechanowie- przemiłe odpowiedzi...

Trudno Ci będzie znaleźć takie spodnie w Ciechanowie. Może na Allegro? Ja kupuję wiele ciuchów w necie.
  • Gość: filigranowa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.11.12, 17:54
    Wątek skierowany do Pań. Masz najwyraźniej wypaczone wyobrażenie kobiety i luki w edukacji, czytanie ze zrozumieniem się kłania, cóż mogę tylko współczuć.
    Koleżanko, można na bazarku, ale tam z jakością kiepsko. Może jak otworzą nową galerię będzie Ci łatwiej... pozdrawiam :)
  • Gość: ..... IP: *.play-internet.pl 09.11.12, 17:54
    w ciechanówku będziesz miała problem, chyba wawka np w Arkadii na dziecięcych działach myślę że możesz coś znaleźć,moja znajoma nosząca mały rozmiar właśnie w takich sklepach robi zakupy.a może u nas w tych dziecięcych??zależy ile masz wzrostu bo znjoma jest niewysoka i może dlatego nie ma problemu.powodzenia,sama wiem jak to jest tylko że ja mam problem z butami.
    a te przemiłe odpowiedzi na forum, jak pisała poprzedniczka po prostu niektórzy pokazują poziom
  • Gość: filigranowa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.11.12, 17:58
    Rozmiarówka 34 / 32 jest w Ciechanowie dostępna w takich sklepach jak cropp itp. , więc nie trzeba dziecięcych. Dziewczyna ma zapotrzebowanie na czarne, a rzeczywiście o czarne ciężko ... heh
  • Gość: Wysoka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.12, 22:41
    Tu nie chodzi o spodnie dziecięce a o spodnie damskie, sama nosze rozmiar 32/34 lub 33/36 i nie mam ich gdzie kupić w Ciechanowie i nie tylko w Ciechanowie.....;/
  • Gość: 1234 IP: *.tktelekom.pl 10.11.12, 22:03
    Już nie przesadzajcie że w Ciechanowie nie ma spodni w rozmiarze 32/34. Sama taki noszę i nie mam najmniejszego problemu z kupieniem spodni! Teraz już praktycznie wszędzie można takie znaleźć.
  • Gość: filigranowa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.11.12, 22:41
    To znajdź. Chodzi konkretnie o czarne , dopasowane rurki jak wyżej wspomniano.
  • Gość: aaa IP: *.dynamic.chello.pl 10.11.12, 22:50
    wrangler ul. Pułtuska
  • Gość: V IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.12, 12:00
    POCZEKAJ NA MOHITO W TEJ NOWEJ GALERII
    ALBO WYBIERZ SIĘ DO ARKADII
    JA OSTATNIO WŁAŚNIE TAM KUPIŁAM CZARNE ROZMIAR 34

W CIECHANOWIE NIE DA SIĘ ZROBIĆ PORZĄDNYCH ZAKUPÓW
    NO CHYBA ŻE U RYNKOLA

• Gość: drrr IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.11.12, 12:08
    wrangler - wiadomo jaki jest tam cennik i nie każdego na to stać w dzisiejszych czasach.
    A Rynkol - przereklamowane :) ceny z kosmosu, a te same rzeczy, identycznie metkowane można kiedyś było kupić na stadionie na grosze, wg mnie nie ma czym się zachwycać.
  • Gość: a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.12, 12:09
    ludzie wy chyba nie rozumiecie o co chodzi pytającej.32 na 34 to wcale nie jest mały rozmiar... I wcale nie jest dziecięcy. Zależy o jakiej numeracji mówimy. Jeśli posługujemy się numeracją bez długości to rozmiar 32 to faktycznie maleństwo biorąc pod uwagę że w takim wypadku 36 to S a 34 XS... , ale jeśli podajemy z długością to np 26-34 / 34, więc 32/34 to nie jest mały dziecinny rozmiar. Chyba że autorka sama nie potrafi określić z jakiej numeracji korzysta..
  • Gość: ... IP: *.matcom.com.pl 11.11.12, 12:59
    W Housie widziałam.
  • Gość: alka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.11.12, 14:39
    Moj rozmiar to XS . W housie spodnie są źle szyte z tyłu. Spodnie zwyczajnie odstają i to nie jest wina sylwetki, a zwyczajnie szycia.
  • Gość: 123 IP: *.matcom.com.pl 11.11.12, 14:50
    Rozmiar XS widziałam w Croppie, Housie, Top Secret, Mary Lou, oraz w sklepach odzieżowych w mrówce. W mrówce sprawdź, tam prędzej znajdziesz.
  • Gość: sprzedawca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.12, 15:09
    w takim razie powinnaś napisać, że albo szukasz spodni w rozmiarze 32 long , albo spodni w rozmiarze 26/34. Sama wprowadzasz ludzi w błąd
  • Gość: alka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.11.12, 17:55
    do sprzedawcy : Nie wprowadzam w błąd, wystarczy ruszyć główką czasem - to nie boli.
    Rozmiarówka w sklepach jest nie równa. Z croppa noszę 32 - 34 , z house 26 i też nie zawsze są dobre.
  • Gość: as IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.12, 20:12
    główką to ty rusz koleżanko następnym razem albo umiej przynajmniej przyznać się do błędu. Spodnie 32 na 34 to są spodnie które noszą panie które mają rozmiar XL albo L. A Ty nosisz XS więc jesteś zabawna z tym "ruszaniem główką".
  • Gość: ja IP: *.play-internet.pl 12.11.12, 11:15
    widzę że niektórzy naprawdę mają problemy z czytaniem, ja od razu załapałam że chodzi o mały rozmiar, a jeśli ktoś ma wątpliwości niech spyta autora co ma na myśli a nie od razu z pianą.. ale to już jest w ciechanowie normalne, naskoczyć na kogoś to dewiza mieszkańców tego miasta.
    koleżanko tak jak pisałam w zależności jaki masz wzrost bo im wyższa jesteś, tym będzie ci ciężej. ale jak pisały niektóre osoby popatrz w sklepach firmowych (chińczyka czy bazarku nie polecam bo jakościowo do bani) albo ciucholandy mi się kiedyś udalo właśnie takie kiedyś kupić za grosze.niestety tu musisz się nachodzić by wybrać coś odpowiedniego .powodzenia
  • Gość: as IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.12, 14:43
    czytaj zanim napiszesz następnego posta. Zauważyłabyś pewnie wtedy, że autorka wątku wyjaśniła nam właśnie z PIANĄ żebyśmy ruszyli główką bo jej chodziło o malutki rozmiar więc wybacz ale takie "palenie głupa" z ironią do nas że jesteśmy niedomyślni ją dyskwalifikuje bo sama wprowadza ludzi w błąd. Jeśli ktoś widzi rozmiar 32/34 i w jego wyobrażeniu to są małe spodnie to szczerze współczuje.. Chyba macie w szafie same spódnice że nie ogarniacie nawet rozmiaru spodni jakie nosicie.
  • Gość: ja IP: *.play-internet.pl 12.11.12, 15:31
    widzę że ty bijesz ową pianę i trudno się domyślić że rozmiar 32/34 to jest maleństwo może rzeczywiście powinna napisać 32,34 wtedy ciechanowskie paniusie by zrozumiały.ja czytać potrafię więc zrozumiałam o co chodzi autorce wątku, i jeszcze zrozumiał to nawet facet który się wcześniej wypowiadał. wiesz rozmiar 32/34 (według twojego toku rozumowania )jest raczej dostępny bez większych problemów natomiast 32 lub 34 już nie koniecznie i wtedy owa pani napisała by gdzie można dostać czarne rurki ale jak ma się problemy z czytaniem i rozumieniem tego co ktoś napisał niech nie naskakuje na kogoś tylko wróci do podstawówki. rozmiarówki są różne i można się zapytać spokojnie o co chodzi. rozmiarówki:np 32, 34,36 itd; S,M,L itd; 10,12,14 itd, a także właśnie owe np 34/34 32/34. itd itp wystarczy zapytać grzecznie a nie naskakiwać bo to świadczy o was ciechanowianki i ciechanowianie bo tylko tu zaraz potrafią warczeć i krzyczeć
  • Gość: as IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.12, 15:39
    akurat mam w głębokim poważaniu czy ta paniusia znajdzie swój wyśniony rozmiar czy nie. Uraziło mnie tylko to, że po zwróceniu jej uwagi wydusiła z siebie jedynie chamskie "może wypadałoby ruszyć głową". Przychodzi później taka do sklepu i rzuca mi rozmiarem który jej podać, oczywiście grzecznie sugeruję, że ten rozmiar nie będzie odpowiedni a ona chamsko odpowiada " że przecież wie dobrze jaki rozmiar nosi !!" a generalnie nie ma nawet bladego pojęcia. Później wraca z burakiem na twarzy że poprosi większe lub mniejsze.... Te kobiety......................... Wiesz co nie mam nic do pomyłek. Każdy się myli ale wystarczy grzecznie odpowiedzieć a nie zaczynać teksty o "ruszeniu główką"
  • Gość: alka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.11.12, 19:41
    To jest te Twoje profesjonalne podejście do klienta? Gratuluję serdecznie. Twój komentarz nie był sympatyczny, więc nie pozostałam Ci dłużna. Tak jak koleżanka wyżej napisała - nie trzeba wyższego wykształcenia, aby domyśleć się, że chodzi o mały rozmiar.
    *Faktycznie, gdybym zmieniła znak interpunkcyjny na przecinek, czy myślnik byłoby jaśniej - tu przyznaję rację.
    Zatem rozjaśniam umysł 32 - XXS, 34 - XS.
    Proszę , daruj sobie te frazesy. Zachęcam do zapoznania się z zasadami kultury osobistej. I życzę więcej dystansu do siebie, a także więcej pozytywnych sytuacji z klientami. Pozdrawiam

Za odpowiedzi, podpowiedzi, rady itp dziękuję wszystkim ! :)
  • Gość: do ja IP: *.cnow.pl 12.11.12, 15:54
    No i błysnęła pani "Ja". jeśli kupuję spodnie 34/36 to pierwsza część rozmiaru jest obwodem pasa a druga długością. Jeśli w pasie 80 to dla Ciebie maleństwo to gratuluje. A jeśli chcesz odsyłać kogoś do podstawówki, to zacznij od siebie. Interpunkcja się kłania szanowna pani Ja
  • Gość: ja IP: *.play-internet.pl 12.11.12, 19:46
    Szanowna Pani, jeśli masz 80 w pasie to współczuję, i nigdzie nie napisałam,że to jest mało.Wskaż mi,jeśli tak napisałam, odpowiednie zdanie . Pisałam, że są różne rozmiarówki, ale jeśli masz problemy ze zrozumieniem to nie mamy o czym dyskutować. Poza tym, jeżeli przecinki są dla ciebie (to akurat jest specjalnie) takie ważne, to proszę bardzo, specjalne napiszę ich więcej. Tylko ty masz problem ze zrozumieniem i tu kłania się podstawówka. Nara
  • Gość: zażenowana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.12, 19:54
    i rozpruł się worek ze szczekającymi najmądrzejszymi. gratuluje opanowania i rozwagi.
  • Gość: sprzedawca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.12, 15:12
    gdybyś poszła do wranglera ,big stara czy innego sklepu ze spodniami ( poza housem croppem, bo tam są rozmiarówki zazwyczaj na long i short) i poprosiłabyś spodnie 32/34 to utopiłabyś się w nich 4 razy hehe
  • Gość: czytelniczka forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.12, 21:04
    Największy wybór takiego fasonu spodni znajdziesz w ciucholandach,nieraz nawet firmówki.
  • Gość: Jola IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.12, 13:30
    32 oznacza obwód spodni (nie wiem ile to jest w cm) a 34 długość spodni. Tak jest w większości sklepów. Ja noszę rozmiar 38 lub 40 a takie właśnie spodnie są na mnie dobre.
  • Gość: 1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.12, 14:15
    dziwne, bo ja noszę rozmiar 38 a zawsze kupuję spodnie 28/34 ! Więc nie wiem jakim cudem Ty nosząc rozmiar 38-40 nosisz aż rozmiar 32/34. Ja bym się w nich utopiła.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka