Dodaj do ulubionych

Pranie dywanów i tapicerek meblowych

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.13, 14:34
Hej
Mam do was pytanko, znacie jakąś dobrą firmę która potrafi dobrze wyprac dywany oraz tapicerki meblowe ?
Polećcie mi kogoś ;)
Edytor zaawansowany
  • Gość: Olga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.13, 11:22
    Witam, mogę Ci polecić firmę, którą znam bardzo dobrze bo korzystam z ich usług i jest to firma HICO ;)
    Są na prawde w porzadku ;)
  • Gość: natalia IP: *.play-internet.pl 12.03.13, 21:56
    a ja różne opinie o nich słyszałam! Zadowolona jestem z usług tej firmy: www.czyszczenie123.pl/
  • Gość: natalia IP: *.play-internet.pl 12.03.13, 21:55
    Słyszałam że ta firm jest świetna nie drogo i fachowo: www.czyszczenie123.pl/
    to ich namiary:)
  • Gość: Dideridu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.13, 19:31
    ul. Pułtuska 50
    Korzystałam z usług. Chłopak prał mi dywan i tapicerkę w aucie. Tanio i dobrze.
  • Gość: konrad IP: *.play-internet.pl 14.03.13, 10:13
    ja korzystałem z usług tej firmy czyszczenie123 i taką samą chyba mają stronę na necie. spróbujcie www.czyszczenie123.pl
    ja jestem bardzo zadowolony
  • Gość: maristus IP: *.adsl.inetia.pl 17.03.13, 14:41
    Bardzo solidnie usługę prania dywanów wykonuje firma "Tapicare" - tutaj ich stronka: tapicare.pl

Mogę ich rekomendować, u mnie na święta prali 3 dywany i naprawdę wykonali to profesjonalnie.
  • lotuseczka 16.05.13, 10:57
    Z tapicerką lub dywanem najlepiej poradzą sobie HICO. U mnie był pracownik tej firmy i świetnie mu poszło pranie dywanu. Polecam.
  • Gość: K. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.13, 13:58
    popieram.
    w moim przypadku ta firma także zajęła się tapicerką samochodową.
  • Gość: nola IP: *.play-internet.pl 23.05.13, 15:31
    ja o firmie HICO nie mam aż tak dobrego zdania....ale 'zdania' zawsze są podzielone. Polecam natomiast czyszczenie123 nowa ale świetna firma....a ceny bez konkurencji.
  • Gość: Ewelina IP: *.mazowieckiesieci.pl 31.05.13, 22:53
    Jeżeli chodzi o Warszawę i okolice to Polecam firmę MAzowieckie Pranie- mAJĄ stronę www.mazowieckiepranie.pl, bardzo dobrze wyprali mi obicia tapicerskie w narożniku i dywan wełniany, nie dużo wziął chłopak co mi prał więc mogę polecić i za koszt i za jakość i za termin realizacji ;)
  • ekosprzatanie 21.02.16, 18:35
    Odnośnie regionu Kielce, Skarżysko, Radom, to polecam moje wykonawstwo.
    Kliknij na cennik pranie Kielce, to nic Cie nie kosztuje.
    --
    pranie dywanów

pranie wykładzin biurowych, obiektowych
  • martusg00 25.10.16, 00:02
    Hej,
    Jestem z Bielan (Warszawa) po sezonie letnim zamówiłam pranie krzeseł w jadalni oraz kanapy i z usługi jestem poza tym, że Pan się troszeczkę spóźnił :)
    Ogólnie efekt taki jaki oczekiwałam.
    Ich namiar :
    www.pogromca-brudu.pl/
  • janeczekkibol 26.08.18, 19:05
    Jeżeli chodzi o meble to my ostatnio praliśmy kanapę za pomocą firmy szoruj szoruj.pl/cennik/pranie-tapicerki-meblowej efekt naprawdę świetny i polecamy gorąco.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.