Dodaj do ulubionych

pożyczka prywatna

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.13, 10:39
Wita,poszukuję osoby która jest w stanie pożyczyć mi około 40 tysięcy na okres około 3-4 lat. W sprawie operocentowania się dogadamy, umowa spisana u notariusza.Wszystkie kwestie zostaną uregulowane i zapisane przed notariuszem.
Edytor zaawansowany
  • Gość: $$$ IP: 213.199.253.* 22.07.13, 12:33
    A jak wygląda Twoja historia kredytowa ? Chcesz pożyczyć bo nie masz zdolności, czy masz nie spłacone długi, a może jakiś inny powód ?
  • Gość: l IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.13, 13:17
    chcę pożyczyc ponieważ chcę wyczyścić moją historię kredytową i w momencie kiedy już bik trochę się poprawi spłacić pożyczkę prywatną-pożyczką bankową.
  • Gość: $$$ IP: 213.199.253.* 22.07.13, 13:26
    Posiadasz raport z biku odnośnie swojej osoby ? problem tkwi w niespłacaniu czy w nie terminowym spłacaniu ? Rozumiem, że potrzebujesz pożyczyć większą kwotę niż masz kredytów w bankach ? a właśnie obecnie masz jeden kredyt czy więcej ?
  • Gość: ToJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.13, 13:33
    to ty barana szukasz co by go ostrzyc a nie prywatnej pożyczki.
  • Gość: Richard IP: 5.2.67.* 30.11.13, 16:32
    Mogę pomóc z kredytu! .. Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę rachunków medycznych lub rozpocząć działalność na własną rękę? Jeśli tak
    kontakt teraz via-provident.loancompany01@gmail.com, i oferują 2% kapitału kredytu i mój kredyt jest bardzo tanie i
    szybko, aby otrzymać
  • Gość: pato IP: 197.210.248.* 18.03.14, 21:50
    Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Chciałbym pomóc, jeśli mogę i jeśli może i jeśli jest to potrzebne. Jestem zarejestrowanym prywatny pożyczkodawca i zapewnić finansów osobistych i korporacyjnych na całym świecie, według rocznej stopy oprocentowania 3%. Należy pamiętać, że nie jestem z góry koszt ładowania i nie ma żadnych ukrytych kosztuje w ogóle. Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu 9:00 do 17:45 (UTC / GMT +8 godziny) do swojej finansów. Mnie e-mail proszę. Dziękuję, Ahmed Nasiratu. Pożyczki osobiste, biznesowe Finansowanie, Home Improvement Finansowanie, Kredyt Finansowanie, finansowanie hipoteczne e-mail do patocompany@blumail.org
  • Gość: l IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.13, 14:08
    problem tkwi w nieterminowym spłacaniu,nie mam raportu z bik ale doskonale wiem że dobrze nie jest.mam dwa kredyty gotowkowe które chciałabym spłacić ta pożyczką prywatną no i oddać pieniądze rodzinie.
  • Gość: pato IP: 197.210.248.* 18.03.14, 21:48
    Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Chciałbym pomóc, jeśli mogę i jeśli może i jeśli jest to potrzebne. Jestem zarejestrowanym prywatny pożyczkodawca i zapewnić finansów osobistych i korporacyjnych na całym świecie, według rocznej stopy oprocentowania 3%. Należy pamiętać, że nie jestem z góry koszt ładowania i nie ma żadnych ukrytych kosztuje w ogóle. Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu 9:00 do 17:45 (UTC / GMT +8 godziny) do swojej finansów. Mnie e-mail proszę. Dziękuję, Ahmed Nasiratu. Pożyczki osobiste, biznesowe Finansowanie, Home Improvement Finansowanie, Kredyt Finansowanie, finansowanie hipoteczne e-mail do patocompany@blumail.org
  • Gość: pato IP: 197.210.248.* 18.03.14, 21:51
  • Gość: magda IP: *.centertel.pl 19.03.14, 20:17
    dzień dobry chciałam się zapytać jakie warunki trzeba spelnic by uzyskac kredyt 60000 tys proszę o odpowiedz prowadze wlasna dzialalnosc gospodarcza
  • Gość: gosia IP: 78.8.136.* 31.03.14, 15:54
    potrzebuje pozyczyc 300.000 tys jestem w strasznej sytulacji finanowej
  • Gość: slawek IP: *.147.213.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.04.14, 14:51
    Witam prowadze dzialalnosc gospodarcza potrzeboje pozyczki mam noz na gardle prosze o bardzo szybki kontakt moj tel 723428433
  • Gość: Łukasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.14, 16:45
    Witam. Jestem w potrzebie potrzebuje pozyczki. Prosze o kontak
  • nikaer 06.06.14, 17:20

Witam! ,
    Szukam pomocy- jestem matka trójki dzieci w wieku 8, 3 i rok; Mieszkamy z partnerem w Pruszkowie, w wynajmowanym mieszkaniu za które płacimy miesiećznie ok 1100 zł; od kilku miesięcy nie mogę znaleźć pracy (mimo doświadczenia w bankowości i dużej determinacji)... Partner zarabia 2600 zł netto, jako uczciwy policjant... Mieszkamy w ciężkich warunkach- piece kaflowe, brak ciepłej wody, gazu, wilgoć... w zimie mieliśmy po 7 stopni w mieszkaniu, dogrzewaliśmy dzieci elektrycznie, dostaliśmy rachunek za prąd 1200 zł do zapłacenia); nie mamy! Mamy ok 1500 zł na życie, z tego trzeba opłacić prąd, kupić dzieciom ubrania, lekarstwa, oddajemy mnóstwo długów znajomym... dziś jest 6-sty a my nie mamy już grosza, nawet na pieluchy dla dziecka...
    Moim marzeniem jest sprawić żeby urządzić chociaż pokój dzieciom... Trochę uśmiechu i radości dla nich.... Zamarzyło im sie łóżko piętrowe, dywan z pszczółką mają, kolorowe pudełka na zabawki, kolorowe ściany... Gdy tymczasem mają tylko odpadająca tapetę pokrytą sadzą... Chciałabym spełnić to marzenie, ale nie mam za co żyć i nie wiem jak zorganizować coś dla nich poza czekoladą czasem... moj email nikaz3@wp.pl Może niepotrzebnie pisałam, akt desperacji... Pozdrawiam
  • Gość: Pati IP: *.siedlce.vectranet.pl 20.07.14, 12:45
    Potrzebuję pożyczki 3 tys zł pożyczki. Jestem sama z dzieckiem, odchodzę od męża alkoholika psychopaty. Nie mam gdzie się podziać dlatego szukam ludzi z dobrym sercem aby mi pożyczyli 3 tys. zł na kaucję na mieszkanie. interesuje mnie pożyczka na zasadzie żeby notarialnie się porozumieć i kwotę zwrócić po 12 miesiącach w całości. Proszę o poważną pomoc patrysia_ka1@wp.pl
  • Gość: LIZA IP: *.204.180.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.09.14, 22:32
    WITAM czy jest jeszcze dostepna ta oferta jesli tak to prosze o kontakt 664610295
  • Gość: AGATA IP: *.dynamic.chello.pl 07.10.14, 16:27
    DZIEŃ DOBRY, POTRZEBUJĘ 15000 ZŁ .MAM STAŁY DOCHÓD /RENTA/ I DORABIAM TŁUMACZENIAMI,ORAZ LEKCJAMI ANGIELSKIEGO. PROSZĘ O POMOC W WYJSCIU NA PROSTĄ.

AGATA KOSSOWSKA-ZACHACZ
    NR TEL 724 289 516
  • Gość: Richard IP: 5.2.67.* 30.11.13, 16:33
    Mogę pomóc z kredytu! .. Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę rachunków medycznych lub rozpocząć działalność na własną rękę? Jeśli tak
    kontakt teraz via-provident.loancompany01@gmail.com, i oferują 2% kapitału kredytu i mój kredyt jest bardzo tanie i
    szybko, aby otrzymać
  • Gość: pato IP: 197.210.248.* 18.03.14, 21:51
  • Gość: Jan IP: 217.96.23.* 03.05.14, 21:07
    Tak potrzebuję pomocy finansowej tylko na jakich warunkach.janko1953.1953@o2.pl
  • Gość: kakaka IP: *.aizon.pl 05.10.14, 11:05
    Witam,mi udało sie tutaj,proszę spróbować
    Wejdz poprzez link(skopiuj i wklej do przegladarki)

dev.goaffiliate.pl/redirect?a_aid=5416d966553cc

Pozdrawiam Anna
  • Gość: Marta IP: *.opera-mini.net 26.07.13, 13:03
    Witam. Tak chciał mąż 60tyś na otwarcie działalnosci, ale nikt nie udzieli pożyczki. Prcuje za granico bez umowy, i słabe zarobki.
  • Gość: pato IP: 197.210.248.* 18.03.14, 21:54
  • Gość: Aspekt Group IP: *.ip.netia.com.pl 02.04.14, 13:44
    Witam,
    Wszystkie osoby które posiadają nieruchomość lub samochód (lub ktoś może im użyczyć zabezpieczenie) mogą otrzymać pożyczkę.
    Udzielamy pożyczek od 20.000.
    Nie uwzględniamy zapisów w BIK/ BIG/ KRD/US/ZUS.

Spłata pożyczki następuje w ostatnim miesiącu umowy (nie wymagamy comiesięcznych rat).

Udzielamy pożyczek osobom zadłużonym oraz z postępowaniem komorniczym.
    Więcej informacji

533 999 012
    aspektgroup@wp.pl
    aspektgroup.pl/
  • Gość: jarosław socha IP: *.dynamic.chello.pl 07.10.14, 17:06
    PRZYGOTOWANIE MIESZKAŃ DO WYNAJMU
    - wywóz zbędnych rzeczy - meble, wyposażenie
    - odświeżanie, szybkie malowanie
    - drobne naprawy, likwidacja uszkodzeń
    - sprzątanie
    - doposażanie - meble, sprzęt AGD, RTV
    SZYBKO - SOLIDNIE - 7 DNI W TYGODNIU