Dodaj do ulubionych

ubranka dla dzieci

IP: *.204.41.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.01.14, 13:41
Witam drogie mamy i tatusiowie. Mam pytanie czy znacie ten sklep ubranka dla dzieci ????

Podobają mi się tam ubranka dla niemowląt ale nie wiem jak jest z jakością tych ubranek, znajoma co prawda jest zadowolona bo tam kupuje, ale chciałam jeszcze opinii waszej?

dziękuję i pozdrawiam Milenka
Edytor zaawansowany
  • Gość: MamaDwojki IP: *.jmdi.pl 22.01.14, 23:22
    Witaj,
    nie znam sklepu, o który pytasz, ale jeśli zależy Ci na jakości (a o to pytasz) to polecam ubranka z bawełny ekologicznej. Ja kupuję na www.naturepolis.pl Teraz jest tam nawet promocja na zimowe ubranka. Miła obsługa do tego i doardzają jak by co.
  • Gość: hania7654 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.02.14, 13:35
    Ja znalazłam bardzo fajny sklep z niedrogimi, a dobrej jakości ubraniami: www.artbaby.com.pl/ Moim zdaniem warto u nich kupić ja już jestem stałą klientką.
  • Gość: Iwona_na IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.02.14, 14:25
    Ja ubranka najczęściej kupuję na allegro, ale buciki to tylko tu: www.sklep.tombut.pl Mają dobrej jakości obuwie, a do tego naprawdę bardzo ładne i gustowne. Moim zdaniem nie warto oszczędzać na butach dla dzieci bo można zrobić im tym nie małą krzywdę.
  • Gość: Skarby Nasze IP: *.ip.mgk.pl 25.02.14, 20:34
    SUPER ubranka dla dzieci i niemowląt od sprawdzonych producentów allegro.pl/body-krotki-rekaw-bawelnian e-sliczne-kolory-62-i4000160847.html
    POLECAM!!!! Zapraszam na allegro
  • Gość: megi35 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.14, 16:54
    Polecam sklep internetowy Stylowy Maluch - www.stylowy-maluch.pl ..czytałam już kilka opinii na ich temat, sprawdziałam sama i się nie zawiodłam. Super jakość ciuszków. Nic się z nimi nie dzieję nawet po praniu w pralcę. Tak jak piszą. Polecam
  • Gość: Skarby Nasze IP: *.ip.mgk.pl 15.03.14, 18:41
    Zapraszam na sklepu internetowego Skarby Nasze www.facebook.com/skarbynasze.odziez
    super ubranka polskiego producenta Dartom-ik,najlepsza jakość 100% bawełny,dodatkowo piękne kolory i mnóstwo wzorów.Body,śpiochy,kaftaniki,spodnie,półśpiochy,
    A także w ofercie produkty firmy YO! rajstopki,skarpety,rajstopy ze spódniczką
    Wszystko w atrakcyjnych cenach i sprawdzonej jakości.Polecam
  • Gość: lencia.pl IP: *.dynamic.mm.pl 23.03.14, 09:30
    Polscy producenci, między innymi ubranka Pinokio, ubranka Dany oraz kapcie Befado znajdziecie w sklepie lencia.pl
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.14, 20:23
    koniczynka.com/ POLECAM !!! Sklep internetowy rewelacja! Miła obsługa i te ciuszki :):)
  • kami-lia 27.03.14, 11:47
    KAAN stworzony z myślą o dzieciach. Ubranka przede wszystkim wygodne, modne, a zarazem jedyne w swoim rodzaju nie są produkowane masowo, do tego materiały posiadają certyfikat "Tekstylia Godne Zaufania", wiosenna kolekcja na pewno nas zachwyci dostępna w
    e-kaan.pl
  • modnymaluszek 15.04.14, 14:35
    Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
    Mamy nadzieję, iż uda nam się ciebie przekonać do naszej oferty, która jest bardzo atrakcyjna w pełnym tego słowa znaczeniu. Dbamy o to by zarówno niepowtarzalne wzornictwo oraz niespotykana nigdzie jakość wykonania, była czymś co wpłynie na podjęcie przez państwa decyzję.
    www.sklep.naszmaluszek.com
  • Gość: sylwiaols IP: *.adsl.inetia.pl 21.10.14, 17:06
    Zapraszam na stronę www.komisartdzieciecych.pl lub bezpośrednio do Komisu /Karczew k.Otwocka/
    Pozdrawiam
  • Gość: sylwiaols IP: *.adsl.inetia.pl 21.10.14, 17:07
    Zapraszam na stronę www.komisartdzieciecych.pl lub bezpośrednio do Komisu /Karczew k.Otwocka/
    Pozdrawiam
  • Gość: Skarby Nasze IP: *.ip.mgk.pl 25.02.14, 20:33
    SUPER ubranka dla dzieci i niemowląt od sprawdzonych producentów allegro.pl/body-krotki-rekaw-bawelnian e-sliczne-kolory-62-i4000160847.html
    POLECAM!!!!
  • bozenkajola 27.03.14, 11:21
    wykonane z mięciutkiej, 100% bawełny najwyższej jakości, posiadają atest "Bezpieczne dla dziecka", nie rozciągają się po praniu, nie tracą kolorów i aplikacji, szeroka kolorystyka ;-) to wszystko znalazłam w kiddostate.pl
    Polski producent dba o komfort i wygodę dzieci ;-)
  • Gość: Doris_3 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.06.14, 14:50
    znajoma polecila mi sklep www.anstel.pl/ gdzie swoim dzieciom kupuje ubrania i mowi ze ubrania sa swietne. Ja nie lubie chodzic po sklepach, wiec może się skusze.
  • Gość: SylwiaOls IP: *.adsl.inetia.pl 14.11.14, 10:38
    Zapraszam na stronę www.komisartdzieciecych.pl
    W ofercie akcesoria dziecięce, zabawki i wszelkiego typu ubranka ?
  • klarcia89 28.07.14, 12:57
    Zapraszam do internetowego sklepu z tanią, markową odzieżą używaną dla maluszków. Tylko najwyższej jakości ubranka znanych firm, w bardzo niskich cenach. Szybka wysyłka i gwarantowana jakość. Ruszamy już w sierpniu!
    www.facebook.com/miniciuszek
  • Gość: Modnisie1 IP: *.centertel.pl 27.11.14, 19:51
    Serdecznie zapraszam do naszego sklepu z polskimi ubrankami dla dzieci.
    Ubranka są doskonałej jakości i w najnowszych fasonach.
    Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.
    allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=36740594
  • Gość: Lollipos IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.15, 16:22
    Lollipops - butik i sklep internetowy z ekskluzywnymi ubrankami dla dzieci i młodzieży. Butik ma 2 lokalizacje:
    1. K&M Park Ipiętro Ul. Patriotów 193/195 04-858 Warszawa tel: 797 766 563
    2. Galeria Handlowa "Stara Papiernia" Ul. Wojska Polskiego 3 05-510 Konstancin-Jeziorna tel: 518 094 530
    oraz stronę internetową:www.lollipops.com.pl , na której znajdziecie produkty marki Mayoral, REIMA, promocje i bestsellery mody dziecięcej!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka