Dodaj do ulubionych

Certyfikat Kompetencji Zawodowych

24.02.14, 17:39
Skorzystaj z kursu na certyfikat przewoźnika, by przekonać się, że uzyskanie niezbędnych uprawnień wcale nie jest trudne.

Dzięki ośrodkowi ABC-Szkolenia:
• otrzymujesz solidne przygotowanie do egzaminu,
• korzystasz z pomocy i wiedzy profesjonalnych wykładowców,
• szybko przyswajasz niezbędne informacje.

Zajęcia prowadzą odpowiednio wykwalifikowani pracownicy, którzy w sposób przystępny przekazują najważniejsze wiadomości. Podczas kursu rozwiązywane są również zadania rachunkowe, będące jednym z elementów wymaganych na egzaminie.

Jeżeli jesteś:
• osobą, która chce uzyskać licencję na transport krajowy lub międzynarodowy,
• osobą zajmującą się sprawami transportowymi w firmie.

Kurs na certyfikat przewoźnika organizowany przez ABC-Szkolenia powstał z myślą o Tobie.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, gwarantujemy profesjonalne podejście oraz szkolenia na najwyższym poziomie. Już teraz skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły.

Certyfikat Kompetencji Zawodowych
abc-szkolenia.com/certyfikat-kompetencji-zawodowych/
Tel. 531-700-182
Edytor zaawansowany
  • abc-szkolenia 30.06.14, 14:42
    Testy na certyfikat kompetencji zawodowych:
    testy.abc-szkolenia.com/
  • Gość: Aleksandra IP: *.unknown.vectranet.pl 14.11.14, 18:28
    Tanio użyczę certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika oraz pomogę w przygotowaniu do egzaminie.
    Zapraszam chętnych z całej Polski.
    572197122
  • Gość: ABC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.14, 21:01
    CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH
    Jeżeli chcesz założyć firmę transportową, odbądź szkolenie na certyfikat kompetencji zawodowych, które pozwoli Ci uzyskać licencję przewoźnika i legalnie prowadzić przewóz osób lub mienia w transporcie krajowym, lub też międzynarodowym.

Jeśli zależy Ci na kompleksowym przygotowaniu do egzaminu, jak również poszerzeniu wiedzy oraz zdobyciu praktycznych umiejętności niezbędnych w branży transportowej, skorzystaj z oferty doświadczonego ośrodka szkoleniowego. Wybierając nasz kurs, masz pewność, że:
    • zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych wykładowców z praktyczną wiedzą,
    • program szkolenia będzie dopasowany do specyfiki egzaminu i nakierowany na pragmatyczne umiejętności,
    • materiały dydaktyczne pomogą przygotować się do prowadzenia firmy transportowej,
    • bez problemów zdasz egzamin państwowy pozwalający uzyskać certyfikat kompetencji zawodowych.

Szczegółowy program zajęć i detale oferty znajdziesz, odwiedzając naszą stronę internetową. Zapisz się na szkolenie dogodnym dla siebie terminie!
    Więcej informacji:
    531-700-182
    Zapisz się na szkolenie i skorzystaj z testów w formie on-line:
    testy.abc-szkolenia.com/testy/certyfikat-przewoznika/
  • sandra_34 14.11.14, 18:36
    Tanio użyczę Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika oraz skutecznie pomogę przygotować się do egzaminu na w/w Certyfikat. Zapraszam chętnych z całej Polski. Po więcej informacji, zapraszam do kontaktu:
    a.kaba@wp.pl, 797172544
  • Gość: ABC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.14, 21:46
    Urzeczenie certyfikatu kompetencji zawodowych
    Więcej informacji:
    abc-szkolenia.com/uzyczenie-certyfikatu-kompetencji-zawodowych/
  • Gość: marek IP: *.promax.media.pl 01.01.15, 15:26
    Zamiast użyczać certyfikat lepiej uzyskać swój własny. Przykładowy kurs można zrobić tutaj:
    Certyfikat kompetencji zawodowych
  • abc-szkolenia 09.01.15, 23:35
    Potwierdzam
    Uzyskaj własny certyfikat kompetencji zawodowych.
  • pmisiek12 29.09.16, 21:24
    Gdzie mogę zrobić kurs na certyfikat kompetencji zawodowych w krakowie. zależy mi na solidnej firmie gdzie przeprowadza sprawnie kurs i będę mógł zdać egzamin
  • andrzejwalik 19.10.16, 22:02
    Polecam osrodek oes Ja tam robiłem certyfikat a szwagier kurs na wózki widłowe i było ok
  • zientara.78 07.02.17, 11:34
    Certyfikat kompetencji możesz spokojnie zrobić w Oes. Ja tam robię wszystkie kursy i szkolenia dla kierowców zawodowych i jeszcze nigdy na nich się nie zawiodłem.
  • abc-szkolenia 18.04.15, 09:27
    Testy na certyfikat przewoźnika
    Sprawdź swoją wiedzę, wykonaj test demo:

testy.abc-szkolenia.com/testy/certyfikat-przewoznika/demo/
    Szkolenie na certyfikat przewoźnika
    Link do szkolenia:
  • emiillia 23.02.17, 19:15
    Witam. Dysponuję bazą testów z odpowiedziami i zadań z rozwiązaniami krok po kroku, przydatnych do zaliczenia kursu kompetencji zawodowych. Baza z grudnia więc świeżutka, dodam, że zdałam za pierwszym razem ; -) Kontakt: emiillia@wp. pl
  • pawlos8800 19.10.17, 18:01
    -
    -

Witam, na początku 2017r. zdałem egzamin za PIERWSZYM podejściem, bez żadnych kursów !!
    Chętnie podzielę się materiałem (jest tego sporo).

Posiadam:
    -skan książki ATiP,
    -bazę KILKU TYSIĘCY pytań testowych zamkniętych,
    -ponad 100 zadań problemowych otwartych,
    -bardzo dużo konspektów, zdjęć egzaminów,
    -plików z komentarzem i objaśnieniem zadań egzaminacyjnych,
    -ustawy, rozporządzenia potrzebne do odpowiedniego przygotowania się do egzaminu.

Zapraszam do kontaktu: pawlos8800@gmail.com

-
    -
  • sandra_34 10.10.18, 13:20
    KURS ON_LINE /KOREPETYCJE NA CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH.
    Indywidualnie , szybko i skutecznie przygotuję do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego osób lub rzeczy.

Nauka odbywa się na zasadzie korepetycji w formie stacjonarnej lub zdalnej. Mieszkam w Warszawie, wiec osoby mieszkające w tym rejonie zapraszam na naukę stacjonarną, natomiast osoby, mieszkające w dalszej odległości zapraszam na równie skuteczne przygotowanie przez Internet. Materiały szkoleniowe przygotowałam w taki sposób, aby bez problemów nauczyć się na odległość.
    Dzięki temu masz możliwość nauczenia się do egzaminu bez konieczności wychodzenia z domu.
    W ramach szkolenia otrzymasz bardzo dobrze opracowane materiały ( książkę, aktualne zadania egzaminacyjne z rozwiązaniami, pytania testowe - ok 800 konkretnych pytań egzaminacyjnych).
    Uczę dokładnie tego co jest na egzaminie.
  • sandra_34 10.10.18, 13:03
    Szybko i skutecznie pomogę w przygotowaniu do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego, zarówno stacjonarnie jak i zdalnie. W ramach współpracy bardzo tanio użyczę certyfikat kompetencji zawodowych rzeczy lub osób na zasadzie umowy menadżerskiej ( comiesięczna faktura VAT) Sandra: 797172544
  • ckzcoaching 28.11.18, 18:07
    www.ckzcoaching.pl/certyfikat-kompetencji-zawodowych/

polecam!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.