Dodaj do ulubionych

Obuwie robocze i ochronne

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.14, 10:49
Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem obuwia roboczego i ochronnego dostępnego w sklepie Fartner w Warszawie: http://fartner.com.pl/obuwie-ochronne

Firma Fartner od lat zajmuje się kompleksową obsługą klientów w branży BHP.
Edytor zaawansowany
  • Gość: karol IP: *.icpnet.pl 21.01.15, 11:50
    Obuwie i ubrania robocze najlepiej jest kupować w sklepach bhp, gdzie mają już odpowiednie atesty. Sam kupuję ubrania dla swoich pracowników w sklepie promocjabhp.pl i jestem bardzo zadowolony. Oszczędzam przy tym dużo czasu co jest dla mnie najważniejsze.
  • Gość: Łukasz Karaś IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.15, 14:41
    Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą art. BHP. na WWW.SEPRIT.PL, zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą art. BHP zapewniamy atrakcyjne ceny i sprawdzony asortyment.
  • Gość: Mario IP: *.adsl.inetia.pl 08.04.15, 13:57
    Dobre, wygodne i eleganckie czy dobre i solidne. Są dwie szkoły kupowania butów roboczych. Z dobrych i wygodnych polecam obuwie BETA. Z solidnych i dobrych polskie obuwie Protektor czy TALES.
  • Gość: Łukasz IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.15, 14:37
    Wygodne, sprawdzone, mocne obuwie robocze DELTA PLUS (Panoply) zapraszamy www.seprit.pl
  • wojtek6671 29.04.15, 11:29
    witam
    ja polecam ten sklep bhpol.com.pl kupuję u nich już od dawna i jestem bardzo zadowolony z jakości i ceny:)
  • syntonia140 22.02.16, 23:09
    Ja kiedyś kupiłem w sklepie www.dabo.pl świetnie się sprawdziło
  • nabitan 28.06.16, 12:52
    Proponuję zajrzeć również na stronę sklepów z butami roboczymi w sieci jest tam całkiem duży wybór i atrakcyjne ceny.
  • vermis85 29.07.16, 10:10
    Polecam sklep www.narzedziak24.pl/ochrona-bezpieczenstwo/buty-robocze.html , duży wybór obuwia roboczego: trzewiki, sandały, półbuty. Dobre ceny !
  • izydorakotecka90 31.10.16, 14:15
    Jeśli chodzi o buty robocze to warto także sprawdzić sobie ofertę na stronie www.narzedziak24.pl/ochrona-bezpieczenstwo/buty-robocze.html - bardzo duży wybór obuwia roboczego - od sandałów po buty zimowe, do wyboru do koloru. Ceny również konkurencyjne.
  • modelarz-rc 21.12.16, 12:06
    Ja polecam obuwie robocze z tego sklepu www.supon.pl/oferta/artykuly-bhp-i-ppoz/obuwie Bardzo wygodne i wytrzymałe. Warte swojej ceny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.