Dodaj do ulubionych

Gotowe projekty domów

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.14, 10:18
Planujesz zacząć niedługo budowę swojego wymarzonego domu? Nie masz pomysłu na to jak będzie wyglądać Twój nowy dom? Wejdź na stronę internetową gotowe projekty domów i zainspiruj swoją wyobraźnie poprzez przeglądanie tysięcy wizualizacji gotowych projektów domu.

Jeśli jeden z gotowych projektów domu przypadnie Ci do gustu możesz go kupić za pośrednictwem portalu Planz. Na witrynie Planz znajdują się projekty domów jedynie solidnych pracowni architektonicznych, które są gwarancją wysokiej jakości.

Co zyskasz decydując się na zakup gotowego projektu domu?
Przede wszystkim szeroki i elastyczny wybór spośród tysięcy projektów. Dodatkowo zaoszczędzisz sporo czasu i pieniędzy na indywidualnej współpracy z architektem. Do gotowych projektów domu zawsze możesz wprowadzić drobne zmiany, które naniesie projektant. Nie zwlekaj, przejrzyj katalog, zamów projekt, zacznij budowę i ciesz się wymarzonym domem!
Edytor zaawansowany
  • Gość: Kamilka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.14, 20:05
    Kupiłam kiedyś gotowy projekt domu na Planz mają największą bazę w sieci.
  • 05.07.15, 11:27
    Polecam stronę wybieramprojekt.pl/projekt-domu-dom-przy-przyjemnej-14-bis-dr73/ Ten domek który teraz pokazuje to projekt który ja wybrałem :) Lecz stona zawiera duzo duzo duzo więcej
  • Gość: KrzysiekBuc IP: *.jeleniagora.hypnet.pl 14.07.15, 15:25
    Ja zaś swój projekt domku zakupiłem na wybieramprojekt.pl/szukam-projektu-domu-dwurodzinnego/ Gorąco polecam każdemu szukającemu odwiedzenie tej strony
  • 25.09.15, 11:24
    Słyszałam bardzo dobre opinie o stronie www.domyigaraze.pl, sama wybieram projekt właśnie z tej strony. Duży wybór, ładne projekty w korzystnych cenach.
  • 02.08.17, 15:56
    a ja też polecam planz.pl/
    fajne promocje
  • 30.11.17, 14:38
    Osobiście uważam, że należy się rozejrzeć po różnych pracowniach porównać ceny, jakie mają obecnie promocje i wybrać tą w której jest atrakcyjne. MG Projekt ma ogromną bazę projektów która cały czas się powiększa zresztą można przejrzeć - www.mgprojekt.com.pl/ do tego co jakiś czas są jakieś promocje, gdzie też można oszczędzić dodatkowe środki, myślę, że warto
  • Gość: Złośnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.14, 16:36
    Jeśli chodzi o gotowe projekty domów to uważam, że lepiej nawiązać współprace z architektem. Gotowe rozwiązanie zawsze ogranicza nam wybór. Jeśli zaczniemy projektowanie domu od podstawy to zyskamy swobodny wybór: co chcemy, a czego nie chcemy. Choć fakt, faktem planz.pl/ to największy zbiór gotowych projektów, jeśli już szukać to właśnie na tej stronie.
  • Gość: Arek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.14, 13:52
    Jest to dość dobry sposób, aby szybko wybrać projekt i zacząć budowę. Oczywiście ma to swoje wady, ale oszczędność czasu i kasy to dość duże atuty. Wybór jest również dość duży bo tych gotowych projektów jest bardzo dużo w sieci.
  • Gość: Julek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.14, 12:45
    Ja kupiłem i postawiłem dom, który jest do dziś dostępny w katalogach gotowych projektów domów. Najdrożej wychodzą ewentualne korekty w projekcie typu zmiana rozstawienia pomieszczeń w domu - to często wychodzi drożej niż sam gotowy projekt.
  • Gość: Projekt_Dom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.14, 21:03
    Moim zdaniem warto korzystać z gotowych projektów bo jest naprawdę duży wybór w dobrej cenie - szczególnie jak weźmiemy pod uwagę jakość. Najlepsze pracownie architektoniczne, które są na Planz dbają o każdy szczegół podczas realizacji projektu.
  • Gość: Edison IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.14, 14:15
    Rzeczywiście dobry portal nawet się nie spodziewałem, że w wśród gotowych projektów jest tak duży wybór. Ceny są dość niskie, biorąc pod uwagę że przy budowie domu solidny projekt to podstawa.
  • Gość: Lyse IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.14, 10:12
    Z gotowych projektów domów to najbardziej przypadły mi te pochodzące od Z500 - większość z nich ma nowoczesny, niebanalny wygląd zewnętrzny oraz dobrze ulokowane rozmieszczenie pomieszczeń.
  • Gość: Gusty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.14, 08:26
    Moim zdaniem średnio opłaca się kupować gotowe projekty. Każdy projekt domu i tak wymaga adaptacji do konkretnej działki, a to piętnuje koszty. Dodatkowo za każdą zmianę w gotowym projekcie architekci słono sobie liczą.
  • 23.10.14, 14:21
    Polecam korzystać z wiedzy doświadczonych. KBProjekt posiada szeroka ofertę projektów gotowych od garaży poprzez domy jednorodzinne, wielorodzinne, budynki komercyjne, warsztaty, multipleksy. ... Co najważniejze - wieloletnie doświadczenie.

www.kbprojekt.pl/projekty-domow-jednorodzinnych-kolekcja
    www.kbprojekt.pl/projekty-domy-dwurodzinne-kolekcja
    www.kbprojekt.pl/projekty-budynkow-wielorodzinnych-kolekcja
    www.kbprojekt.pl/projekty-budynkow-komercyjnych-kolekcja
    www.kbprojekt.pl/projekty-garazy-kolekcja

Ponadto trwa ciekawa promocja "PROJEKT INDYWIDUALNY W CENIE GOTOWEGO"

www.kbprojekt.pl/czytaj/projekt-indywidualny-w-cenie-gotowego

Oznacza to, że możemy zamówić indywidualny projekt domu jednorodzinnego do 150m2 wg. własnych upodobań, płacąc za niego jak za projekt typowy.
  • 11.11.14, 17:40
    Ja korzystałam z oferty MG PROJECT. Mają bardzo ciekawe projekty - nowoczesne, funkcjonalne domy. Często też można wziąć udział w interesujących promocjach np. teraz: www.mgprojekt.com.pl/promocja

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.