18.11.14, 10:06
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Edytor zaawansowany
  • Gość: xx IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.14, 11:06
    oj tam ciechanowianie ocenili jakie to nieprawdziwe informacje najważniejszy jest wyrok sądu mieszkańców a oni wydali odpowiedni wyrok 16 listopada i wydadzą mam nadzieję 30 listopada. Pozdrawiam wszystkich którzy opowiedzieli się za nowym prezydentem
  • Gość: lipa IP: 195.117.122.* 18.11.14, 12:23
    Jasne. Kto by się tam wyrokami przejmował. Prawdę też mamy w dupie.
  • Gość: obcy IP: *.static.entel.pl 18.11.14, 13:06
    Ja bym w tym przypadku nie używał w jednym zdaniu słów: wyrok i prawda. :)
  • Gość: X IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.14, 13:17
    Nowy pan Prezydent wypełnił wolę Sądu i wszystko gra i buczy, a zawistnicy do wora.
  • Gość: ola IP: *.play-internet.pl 18.11.14, 13:23
    Powiedzial to co mysli duza ilosc ciechanowian, moze jak zostanie prezydentem, znajdzie dowody na potwierdzenie swoich słow, wszyscy mysleli ze mu to zaszkodzi a chyba mu to pomoglo
  • Gość: fola IP: *.cnow.pl 18.11.14, 13:26
    zawiść ludzi jest zadziwiająca. Jeden drugiego utopiłby w łyżce wody. żeby znać uwarunkowania budżetu, trzeb mieć odrobinę doświadczenia lub mądrych doradców. Ilu w nowej RM jest samorządowców? Z całym szacunkie: zeby o czymś decydować, trzeb się choc odrobinę na tym znać. Budżet zostanie na podobnym poziomie, co przez ostatnie lata. Rolą radnego nie jest li tylko zgłaszanie uwag, że dziura w drodze się zrobiła. Trzeba znać mozliwości jej naprawienia. Kupców na Warszawskiej może ratować tylko ich inicjatywa, a nie przywrócenie na deptaku ruchu. Każde miasto ma swój rynek i deptak W czasie ery marketów, centrów handlowych, zakupów internetowych, nikt nie bedzie jechał na Warszawską na zakupy. Trzeba liczyć, że zmiany bedą na lepsze. Pis już 4 rok w powiecie rządzi i tu i tam. Efekty sa?
  • Gość: cut IP: *.31.122.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.11.14, 16:12
    Do gościa: fola
    OSZOŁOM!
    Tam gdzie to się nie sprawdziło przywrócono ruch. Ludzie są najważniejsi. W innych miastach, mądrych miastach zrezygnowano z deptaków. Dotyczy całej EUROPY.
    Jesteś zaściankiem, któremu marzy się wielki świat.
  • Gość: To Ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.14, 10:34
    O przywróceniu ruchu na Warszawskiej mowy być nie może, za cenę buntu społecznego. Kupcy muszą nauczyć sie handlować a nie truć mieszkańców spalinami dla własnej korzyści. Ceny na w/w są kosmiczne a towar kiepski i tu jest pies pogrzebany. Nie odpuścimy deptaka w Ciechanowie.
  • Gość: aaa IP: *.dynamic.chello.pl 19.11.14, 09:23
    Głosujmy na Pana K, który obecnej władzy zarzuca nepotyzm itp. Wtedy zobaczymy zmiany w urzędzie, a będą to zmiany wyglądające tak, że ze stołków urzędniczych zlecą mieszkańcy Ciechanowa, a obejmą je osoby z partii np. "warszawiacy z Płońska czy Grzybowa" i tyle będzie zrobione dla ciechanowian.
  • Gość: kotboj IP: 46.226.176.* 18.11.14, 13:23
    żenujący jesteś, na pewno z zawiści donosisz nieprawdę na sąsiadów, a dla usprawiedliwienia chodzisz co niedziela do kościoła
  • Gość: ciechanowianin IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.11.14, 15:50
    Warto przeczytać również 8 stronę Tygodnika. Sąd zrównał z glebą Kosińskiego. I to ma być prawnik? To jakie są kompetencje Kosińskiego w sprawach samorządowych, w zarządzaniu miastem? Kompetencji mniej niż zero.
  • Gość: whyou6 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.14, 16:01
    Oj boli cie-chana. Tak boli, że co chwilę na forum musi się wyżalić. No cóż, trzeba nauczyć się przegrywać. A ta cała sprawa to chyba naprawdę panu Krzysztofowi bardziej pomogła niż zaszkodziła, przynajmniej głośno prawdę powiedział.
  • Gość: lis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.14, 16:49
  • Gość: a IP: *.31.122.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.11.14, 16:17
  • Gość: lis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.14, 16:50
    Ja też się uśmiałem. Nie mogę się doczekać zielonej ośmiornicy w Ciechu.
  • Gość: alergik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.14, 16:54
    Prawdę powiedział? że Ciechanów trawią układy? A o tym jak do zielonych ludzików ze starostwa i jednostek podległych Polsat przyjeżdżał materiał zrobić o nepotyzmie to się już nie pamięta? Dla odświeżenia pamięci: www.wykop.pl/ramka/1762396/bardzo-rodzinne-starostwo-video/
  • Gość: antyww IP: *.dynamic.chello.pl 18.11.14, 17:10
    Kiedy zrozumiecie, że tu nie chodzi o Kosińskiego czy PSL ale o was o Wardzińskiego. Ludzie was nienawidzą.
  • Gość: Mieszkanka IP: *.centertel.pl 18.11.14, 17:35
    Ja nie mogę się doczekać wygranej Pana Kosinskiego. Mobilizuje wszystkich dookoła. Wiem jestem pewna, że się uda
  • Gość: pr IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.11.14, 17:36
    I z tej nienawiści głosowali na Kosińskiego, a nie na Pawłowskiego lub Stryczyńskiego?
    Nie, zagłosowali na Kosińskiego, bo PR-owcy PSL-u podali im produkt, tak jak w reklamach proszku do prania. Część ludzi to kupiła, ale już przejrzeli na oczy, kiedy się okazało, że to nie super proszek, a zwykła kreda.
  • Gość: antyww IP: *.dynamic.chello.pl 18.11.14, 17:50
    Co ty bredzisz? 70 % ciechanowiam głosowało przeciwko ww. Czy sądzisz że w II turze go pokochają. On nie ma brać skąd głosów. Może dostanie z 300 więcej. Kosiński minimum 1500 więcej. :)
  • Gość: JJ IP: *.dynamic.chello.pl 18.11.14, 17:49
    Nieoficjalnie wiadomo że PSL wygrał wybory do powiatu na II miejscu jest PIS a PO ma tylko 3 osoby wiec w radzie miasta 3 osoby i w radzie powiatu 3 osoby i najprawdopodobniej prezydenta brak oj cienko cienko
  • Gość: pr IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.11.14, 17:39
    Proszę przeczytać 8 stronę Tygodnika
  • Gość: X IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.14, 10:42
    P-ło to partia prezesów i dyrektorów i dość jej rządów w Ciechanowie. Teraz do głosu dojdą potrzeby zwykłych ludzi a nie wierchuszki wypychającej sobie kieszenie naszą krzywdą. Żadna 8 strona tego nie zmieni. Dość, czas pogodzić się z klęską bo przegrana to za małe słowo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka