Dodaj do ulubionych

kozie mleko i sery

08.04.17, 22:32
Witam
Sprzedam kozie mleko, zdrowe i pyszne. Szczególnie polecane przy chorobach skóry, alergiach i skazie białkowej.
Mleczko zawsze świeże!
Raz w tygodniu dowożę mleko i sery do Warszawy.

Dodatkowo polecam:
- Sery twarogowe 50 pln za kg
- Serki typu wiejskiego (naturalne i smakowe: czosnkowy, koperkowy) 50 pln za kg
- Sery wędzone naturalne, z czosnkiem lub z pomidorami 80 pln za kg
- Sery dojrzewające w cenie 80 pln/kg
- oraz MASŁO KOZIE naturalne, w cenie 10 pln za 150g

Wszystkie produkty są wytwarzane z wyłącznie naturalnych składników bez żadnych chemicznych dodatków w tym konserwantów czy ulepszaczy.
Kózki zdrowe, zarejestrowane i regularnie badane.

Zapraszam do kontaktu.
--
pozdrawiam
Andrzej
x-mann(@)gazeta.pl
Edytor zaawansowany
  • 01.05.17, 11:31
    Witam Pana,

W jakie dni dowozi Pan wyroby do Warszawy?
    My poszukujemy mleka niepasteryzowanego, ponieważ sami je zakwaszamy w domu, dlatyego musi być prosto od kózki.
    Możemy również sami dojeżdzać w weekendy po mleko, tylko nie wiem dokładnie, gdzie znajduje się Pana gospodarstwo.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedz,
    Natalia
  • 01.05.17, 12:18
    witam
    nie mam zwyczaju pasteryzowania mleka, po wydojeniu wyłącznie schładzam mleko. Do Warszawy wyjeżdżam od razu po udoju - mleko stygnie w lodówce w samochodzie. W weekendy zapraszam do siebie, mieszkam 100 km od Warszawy w stronę Sierpca, natomiast raz w tygodniu - z reguły w poniedziałek lub piątek jadę z zamówionym towarem do Warszawy.

Łączę wyrazy szacunku
    Andrzej
  • 31.05.17, 09:25
    Witam Państwa,

jesteśmy gospodarstwem stosującym ekologiczne metody chowu kóz. Kozy są karmione naturalnym pożywieniem, w okresie wiosenno-jesiennym wypasają się na dużym pastwisku, a zimą sianem. Dodatkowo otrzymują owies i warzywa, co sprawia, że mleko jest słodkie i smaczne.
    Oferuję mleko i sery kozie, niedaleko od Warszawy 50 km.

W ofercie posiadamy sery podpuszczkowe białe oraz smakowe.

Mleko 8zł/l -na miejscu w gospodarstwie,
    ser na miejscu 45/kg,
    smakowe 50zł/kg
    Istnieje możliwość dowozu do Warszawy dla zainteresowanych klientów. Polecam.

Zapraszam do zakupu smacznych i zdrowych produktów.
  • 31.05.17, 10:07
    Witam, raz w tygodniu mogę Państwu przywieźć, zależy jakie ilości i gdzie. Mleka nie pasteryzuję z założenia. Mieszkam pod Sierpcem. Proszę o kontakt przez mail pierwsze-wolne(małpa)gazeta.pl
  • 04.07.17, 07:41
    twarożek pyszny, POLECAM!
  • 16.07.17, 11:44
    cieszy mnie bardzo zadowolenie :-)
    w ofercie mam równie pyszny ser twardy wędzony, który też powinien Panu zasmakować.
    Życzę udanego urlopu Pani Mariuszu!

--
    pozdrawiam
    Andrzej
    x-mann(@)gazeta.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.