Dodaj do ulubionych

Wirtualny spacer - Wirtualna wycieczka - panorama

19.11.12, 17:04
Panoramy sferyczne to idealny sposób zaprezentowania się internecie. Wykonuję wirtualne, interaktywne panoramy sferyczne o polu widzenia 360 stopni w poziomie i 180 w pionie. Dzięki użyciu wysokiej klasy sprzętu fotograficznego wraz ze specjalistycznym osprzętem oraz oprogramowaniem efekt końcowy jest najwyższej jakości. Oferuję możliwość przygotowania dwóch rodzajów panoram.

Panoramy sferyczne - Standardowe
Panoramy sferyczne - HDR

Przykładowe zdjecie wykonane w technice HDR.

Wirtualne wycieczki powstają poprzez połączenie kilku (co najmniej dwóch) panoram. Jak sama nazwa wskazuje narzędzie to umożliwia użytkownikowi odbycie spaceru w wirtualnej przestrzeni. Jest to możliwe dzięki łączom wiążącym poszczególne panoramy, które służą do nawigacji po przedstawionym terenie. Użytkownik przenosi się z jednego miejsca w drugie poprzez kliknięcie myszą.

Zastosowania wirtualnej wycieczki:
hotele
restauracje
szkoły
ośrodki wypoczynkowe
sale konferencyjne
pensjonaty
puby
salony fryzjerskie
obiekty sportowe
solaria
zakłady kosmetyczne
kina
teatry
muzea
galerie
aquaparki
agencje nieruchomości
apartamenty
biurowce
Dzięki nim możesz:
zobaczyć miejsce, w którym jeszcze nie byłeś
obejrzeć mieszkanie, które chcesz kupić
wejść do restauracji, gabinetu, zakładu
zobaczyć hotel, w którym zamierzasz się zatrzymać
Wirtualny spacer może być wzbogacony o wiele interaktywnych elementów, jak np. dźwięk, film wideo, radar pokazujący kierunek patrzenia, czy też mapę wskazującą rzeczywiste położenie prezentowanej przestrzeni za pomocą GPS.

Usługa wykonania Wirtualnego Spaceru zawiera:
1. Wykonanie zdjęć obiektu specjalistycznym sprzętem.
2. Obróbkę graficzną pojedynczych zdjęć i połączenie ich w zdjęcia panoramiczne.
3. Wykonanie Panoram 360 na bazie Zdjęć Panoramicznych.
4. Połączenie Panoram 360 w Wirtualny Spacer.
5. Licencję na wyświetlanie panoram w Internecie.
6. Pomoc we wdrożeniu Wirtualnego Spaceru na stronie internetowej.

Zalety:
* wykonane panoramy nie wymagają instalacji czy kupna dodatkowego oprogramowania,
* możliwość personalizacji panelu nawigowania wirtualnym spacerem, * umieszczenia logotypu,
* a także innych elementów multimedialnych: video, grafiki, zdjęć itp.
* nie pobieram dodatkowych opłat za licencję na wyświetlanie panoram w Internecie

Czas realizacji:
3-12 dni w zależności od stopnia złożoności projektu.

Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu, porozmawiamy o konkretnej ofercie.

tel 607750415
www.mbodziony.eu/

--
TAGI: wirtualna wycieczka, wirtualny spacer, kraków, nowy sącz, podegrodzie, panoramy, fotografia, mbodziony.eu
Edytor zaawansowany
  • wirtualnezwiedzanie 14.01.13, 22:01
    wirtualne spacery to rewelacyjny sposób prezentacji, zobacz np. tutaj www.vv360.pl/Przykladowe_realizacje,27
  • Gość: Guganims IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.13, 15:19
    Ja również korzystam z usług firmy 4DL w zakresie wirtualnych spacerów i muszę przyznać, że jestem zadowolony:)
  • Gość: Ptak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.13, 13:37
    tutaj ładne panoramki www.wirtualne-spacery.com.pl/Portfolio,5
  • mas-tek 21.03.13, 16:28
    juz nie modne ....
  • Gość: Tusam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.13, 10:45
    4dl.pl/ - Jak dla mnie strona, która projektuje najbardziej dopracowane wirtualne spacery. Polecam
  • Gość: Redna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.13, 09:35
    Rzeczywiście prezentują się one całkiem ciekawie. Możliwe, że się w przyszłości skuszę na coś takiego.
  • Gość: Tusam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.13, 09:28
    Myślę, że powinieneś, mają naprawdę dobre projekty.
  • Gość: Redna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.13, 09:56
    Po sprawdzeniu kilku stron zdecydowałem się w końcu na 4DL ze względów czysto cenowych. Są najtańsi.
  • ingrytq 21.06.13, 15:35
    Ja polecam panoramicart, często wystawiają się także na zakupach grupowych i odwalają kawał dobrej roboty.
  • Gość: Sengawo IP: *.rt1.pogodna.net 26.06.13, 19:38
    Ja polecam firmę z Bydgoszczy www.vpano.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.