Dodaj do ulubionych

Sklep Green Harmony

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.13, 08:41
Witam znacie może ten sklep ?
Jakie artykuły oni mają konkretnie i gdzie oni się znajdują ?
Nie ukrywam że za bardzo nie umiem szukać w google, pomóżcie ;)
Edytor zaawansowany
  • Gość: Malgosiaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.13, 08:26
    Najprościej będzie jak Ci dam ich stronkę internetową www.greenharmony.pl/ tam wszystko znajdziesz i odpowiesz sobie na pytanie jakie mają artykuły ;)
    Pozdrawiam ;)
  • Gość: Tusia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.13, 14:42
    Polecam. Świetny sklep, bardzo przypadł mi do gustu. Ostatnio kupiłam odpromienniki do telefonu swojego oraz córki. Tanio.
  • karcia0311 05.09.13, 13:00
    A co sądzicie o cenach? Niewiele jest sklepów z taką ofertą, dlatego też nie mogłam znaleźć porównania. Korzystne? Nie są naciągane?
  • walery1234 13.08.13, 13:08
    Ja trafiłem tam na bardzo fajne amulety i sobie zamówiłem. Opłacało się fajnie wyglądają i są bardzo ciekawym gadżetem :)
  • Gość: Oxana IP: *.wroclaw.vectranet.pl 13.09.13, 15:09
    Nie polecam Ci tego sklepu zrobiłam zakupy i bardzo sie sparzyłam przysłano mi z wadami .
  • walery1234 06.12.13, 10:17
    U mnie akurat było wszystko ok, może doszło do jakiejś pomyłki, u mnie niedawno też znajomi coś zamawiali i również było wszystko w porządku, także nie wiem, ja tam nie mam nic do zrzucenia temu sklepowi :)
  • jola-maj 05.10.15, 13:00
    jak dla mnie jeden z najlepszych sklepów z artykułami ziołowymi, zdrowotnymi, zamówiłam czystek, młody jęczmień, a dla mamy pestki moreli zapobiegawczo przeciw nowotworom, polecam ten sklep, szybki kontakt z razie jakiś wątpliwości i wszystko przyszło zgodnie z zamówieniem :)
  • Gość: Andrzej IP: 95.49.167.* 26.02.18, 19:14
    Zdecydowanie NIE. Paczka niepełna. Sugerują nieuczciwość. Przykre ale prawdziwe.
  • Gość: Andrzej IP: *.centertel.pl 13.03.18, 08:08
    Potwierdzam moje wcześniejsze NIE. Zwróćcie uwagę, że praktycznie NIE MA opinii na typowych stronach do tego przeznaczonych. 99% opinii jest na stronie "green harmony". Oczywiście pozytywne co jest sprzeczne z moimi osobistymi doświadczeniami. Pozdrawiam Andrzej

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka