Dodaj do ulubionych

Płytki gipsowe - imitacja kamienie naturalnego.

14.11.12, 13:06
Firma "Lapis" oferuje gipsowe płytki dekoracyjne imitujące kamień naturalny w bardzo atrakcyjnych cenach. Produkt do stosowania wewnątrz pomieszczeń, bardzo łatwy w obróbce i montażu.
Ceny - od 25,3 zł/opakowanie (0,46m2)

Zainteresowanych zapraszamy na stronę:
lapis-plytki.pl
Edytor zaawansowany
  • biuro.lapis 18.12.12, 14:03
    aktualne
  • Gość: producent IP: 193.243.154.* 01.05.13, 21:57
    witam serdecznie ja jako producent płytek tego typu czyli dekoracyjnych płytek gisowych zaoferuję lepszą cenę 30-35 zł za m2 chętnych zapraszam na stronę www.dekor.tnb.pl lub kasia_annaw@o2.pl
  • Gość: gipso-dek IP: *.play-internet.pl 29.07.13, 17:17
    Witam. Ja zapraszam na stronę kamienie.com.pl/sklepy/gipso-dek/ gdzie znajdziemy dużą ilość producentów. Polecam sklep gipso-dek (www.gipsodek.pl) gdzie cena imitacji starej cegły wynosi 28 zł/m2 a jakość towaru jest najwyższa względem ceny i nie tylko. Płytki prezentują się świetnie i zachwycają każdego. Zapraszam do zakupów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.