Dodaj do ulubionych

przewóz osób i rzeczy za granice

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.14, 21:52
Firma „Międzynarodowy Przewóz Osób i rzeczy WIOLA-TRANSPORT”

Firma zajmuje się profesjonalnym przewozem osób i rzeczy w kraju i zagranicą. Obsługujemy województwo Dolnośląskie oraz Wielkopolskie. Wyjazdy organizujemy we wtorki, czwartki, niedziele natomiast powroty organizujemy: środy, piątki i poniedziałki. Naszym założeniem jest wysoka jakość oferowanych usług, oraz atrakcyjne dla Naszych klientów ceny. Przewozy świadczymy flotą komfortowych pojazdów, które w standardowym wyposażeniu posiadają klimatyzację oraz systemy nawigacji, audio, DVD, oraz WiFi na terenie podróżowanych krajów UE. W ramach usług realizujemy przewóz osób „od drzwi do drzwi” (spod wskazanego adresu na adres).

Serdecznie zapraszamy, WIOLA-TRANSPORT
Edytor zaawansowany
  • tv-thomas 25.02.15, 23:38
    fajna jest ta firma ze Świeradowa Zdroju obsługują cały dolnośląski i wielkopolskie - fajna atmosfera właściciel jakaś gwiazda disco-polo ale jazda przesympatyczna, fajna i miła jechałem ostatnio z Holandii do Wrocławia - super kiedy odpoczynek to odpoczynek nie ma problemu z przerwami na życzenie a oto ich namiar www.wiola-transport.pl
  • rusak84 08.05.15, 09:09
    Jeśli chodzi o przeprowadzki międzynarodowe to znajomi korzystali z firmy Fortis. Bardzo dobra firma, cena jest zależna od gabarytów wozu potrzebnego do transportu ilości godzin poświęconych na załadunek i rozładunek no i oczywiście ilości kilometrów. Ale bardzo sobie chwalili ekipę, bo byli wyposażeni w nowy sprzęt i szybko uwinęli się z załadunkiem i potem z rozładunkiem.
  • lili.kowal 08.10.18, 10:40
    Polecam firmę fast trans. Jeżdżę z nią już dosyć długo i nie mam z nimi problemów komfort jazdy jest wysoki. Zapraszam do kontaktu z nimi przewozy-niemcy.pl/ może i Wam przypasują tak jak mi :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka