Dodaj do ulubionych

Brakuje krwi 0-!!!!!!!!!!

25.08.11, 23:45
j.w.
Centrum Krwiodawstwa w Wałbrzychu zaprasza! 7.00-13.30, Chrobrego 31 www.rckik.walbrzych.pl
Obserwuj wątek
      • braciakrwi Re:do braciakrwi 26.08.11, 22:17
        Sorywinetu ale pacjent ma krew plus.
        Poza tym nie ma bidok na prezenty. Dla ciebie.
        Ale masz farta, płacić za pobieranie nie musisz, za jałowy sprzęt i donos (w razie czego,hehe) do sanepidu - też nie.
        • Gość: on Re:do braciakrwi IP: *.play-internet.pl 27.08.11, 13:13
          Przecież piszę,że mam grupę 0+.Nie dowidzisz,czy Ci dali zamiast krwi podczas transfuzji denaturat,czy ruską wódkę i straciłeś krwiopijco wzrok?Jeżeli chodzi o prezenty,to był żart.Jestem honorowym krwiodawcą i mam oddane ponad 40 litrów krwi.
          A dlaczego piszesz do mnie -winetu?Ja jestem -apanaczi.
        • ewa10-0 Re:do braciakrwi 27.08.11, 13:16
          Czytam i nie mogę zrozumieć wątku.W tytule piszesz,że brakuje krwi 0- a w komentarzu niżej,że pacjent ma 0+.Zdecyduj wreszcie jakiej grupy krwi brakuje i potrzebuje pacjent.
          --
          .....
          PRECZ Z MO-BRUK'IEM!
          • braciakrwi Re:do braciakrwi 31.08.11, 23:32
            A czego nie możesz zrozumieć?
            Wkurzyłem się na gościa psującego wątek i popełniłem błąd!
            Brakuje 0- , tak jak napisałem w tytule.
            Ja się nie zajmuję decydowaniem tylko informowaniem.
            • ewa10-0 Re:do braciakrwi 01.09.11, 11:33
              Dlaczego wkurzyłeś się na gościa?Na tym forum jest więcej nienawiści,jadu,niż myślisz.Po prostu napisał tak,jak chciał.To i tak dosyć spokojnie,bo mógł Cię zbluzgać,jak w innych komentarzach nieraz piszą o Tobie.
              Pozdrawiam.
              P.S.
              A to,że nie mogłam zrozumieć,jakiej krwi potrzeba,to chyba jest jak najbardziej normalne,bo z Twoich komentarzy i tematu wątku wychodziło raz +,a raz - .
              --
              .....
              PRECZ Z MO-BRUK'IEM!
              • braciakrwi Dlaczego się wkurzyłem? 01.09.11, 21:57
                Zgłoszono potrzebę krwi 0 -.
                Zobowiązałem się to ogłosić.
                Otrzymałem taką odpowiedź:
                Przyjedziecie po mnie,żeby oddać i odwieziecie z powrotem do domu po oddaniu?Na prezenty od Was zamówcie usługi transportowe,bo pewnie nie uniesiecie w rękach tego sami.
                Czy chęć pomocy choremu powinna się spotkać z takim komentarzem?
                Czy nie jest on oburzający?
                Czy ewa10-0 tego nie jest w stanie zrozumieć?
                Nie jest normalna nieumiejętność czytania w XXI wieku. Tytuł i sprostowanie są jasne.
                • ewa10-0 Re: Dlaczego się wkurzyłem? 02.09.11, 17:27
                  Potrafię czytać normalnie,dlatego nie odpowiadałam temu"onemu",bo to widać,że jakiś nienormalny dawca,co mu MO-BRUK już powoli wyżera mózgownicę,jeżeli ją jeszcze ma.Wynika to z jego odpowiedzi.Jestem również zasłużonym honorowym krwiodawcą z grupą 0+ ,dlatego mnie ten wątek zainteresował,więc zapytałam o konkretną grupę,którą potrzeba na już.
                  Naturalnie,komentarz "onego"jest oburzający.Nie ma dureń serca.
                  --
                  .....
                  PRECZ Z MO-BRUK'IEM!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka