Dodaj do ulubionych

Sprzedam komfortowe mieszkanie Na Piaskowej Górze

IP: *.swidnica.mm.pl 25.10.11, 19:32
Luksusowe mieszkanie sprzedam na Piaskowej Górze

Komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie -wykończone przez projektanta wnętrz z gustem,pełne osobliwego klimatu.Dominuje spokojna tonacja odcieni.
Jest to oferta dla tych, którzy chcą kupić mieszkanie bez konieczności przeprowadzania wielomiesięcznego remontu . Jest to mieszkanie funkcjonalne jasne, estetyczne i bardzo zadbane. Nie wymaga żadnych dodatkowych inwestycji finansowych. W mieszkaniu zastosowano wysokiej jakości materiały wykończeniowe co gwarantuje długoletnie zadowolenie z ich funkcjonalności. Wnętrze mieszkania jest komfortowe. W cenie mieszkania pozostaje nowoczesna pełna zabudowa kuchenna , blaty oraz okładziny ścienne z pięknego granitu Labrador, sprzęt firmy Miele oraz Gorenje-pozostałe meble ewentualnie za dopłatą.
Na podłogach hiszpański gres szkliwiony i deska barlinecka.
Drzwi wewnętrzne drewniane firmy Porta, zewnętrzne antywłamaniowe.
Okna plastikowe w okleinie złoty dąb-zamontowane żaluzje drewniane na wymiar.
Listwy przypodłogowe z piliuretanu firmy Orac Decor
Wymienione wszystkie grzejniki-konwektory firmy Purmo
Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni z oknem , łazienki oraz dużego balkonu także po remoncie z oświetleniem sufitowym.
Świetna lokalizacja, niedaleko bogata infrastruktura handlowo -uslugowa.

Niski czynsz 370 zł z funduszem remontowym, zaliczką na wodę oraz c.o na 3 osoby
Do mieszkania przynależy piwnica oraz pomieszczenie gospodarcze na piętrze.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.

****Oferta prywatna !
____
Tel. kont.665 949 737
Edytor zaawansowany
  • blue.max 25.10.11, 19:39
    Zgłoszenie wysłane.
    Każdy post możesz zgłosić jeden raz.
    --
    "Nie bój się wrogów - w najgorszym razie mogą cię zabić.
    Nie bój się przyjaciół - w najgorszym razie mogą cię zdradzić.
    Strzeż się obojętnych - nie zabijają i nie zdradzają,
    ale za ich milczącą zgodą mord i zdrada istnieją na świecie."
  • Gość: Dr.Rada IP: *.walbrzych.vectranet.pl 25.10.11, 20:13
    Po pierwsze: forum to nie biuro ogłoszeń. Po wtóre: człowiek z klasą i forsą( wnioskuję choćby po desce barlineckiej i sprzęcie m-ki GORENIE tudzież "żaluzji montowanych na wymiar" i "oddzielnych pokoi") - nie powinien zniechęcać tak marnym czynszem. Zaskoczenie budzi też fakt, iż jest to "oferta prywatna" - miałem nadzieję,że SM Górnik rozpoczął sprzedaż komfortowych mieszkań dla szejków
  • Gość: asd IP: *.walbrzych.vectranet.pl 25.10.11, 22:05
    Cenaaaaa!
  • Gość: jaaa IP: *.xdsl.centertel.pl 26.10.11, 22:08
    i metraż.

najpierw w ogloszeniu powinno sie podac typowe dane, pozniej rozpisywac o extra dodatkach.
  • Gość: Piaskowa Góra IP: *.swidnica.mm.pl 27.10.11, 12:14
    Więcej informacji pod podanym nr. tel
    Jeżeli planujesz zakup komfortowego mieszkania z wyposażeniem, z niskim czynszem zadzwoń.

Zapraszam do oglądnięcia
  • Gość: Grzegorz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.11, 12:28
    Jesli problemem jest podanie ceny i metrazu to nic dziwnego ze dla kogos problemem bedzie zadzwonic i zapytac o szczegoly.

Zeby nie powiedziec ze podstawa efektywnej sprzedazy jest nie tylko opis ale przede wszystkim zdjecia. Ludzie sa wzrokowcami, bardziej przemawia do nich to co widza niz to co slysza tudziez czytaja. Ale to tylko taka drobna sugestia.

Pozdrawiam zyczac milego dnia
  • Gość: Piaskowa Góra IP: *.swidnica.mm.pl 27.10.11, 13:16
    Właśnie -ogłoszenie jest skierowanego tylko do tych ,którzy szukają mieszkania bez pośredników.a nie do tych ,którzy nie mają co robic w pracy ,pisząc głupkowate odpowiedzi.
    Jeżeli kogoś stac na kupno mieszkania to i domniewam ,że stac także na wykonanie połączenia celem większych informacji.
  • Gość: Grzegorz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.11, 13:24
    Jesli moja odpowiedz uwazana jest za "glupkowata" to najmocniej przepraszam. Aczkolwiek podpieram sie zasadami ekonomii i marketingu jakie nabylem w teorii i praktyce.

A odnosnie tego czy kogos stac czy nie, bardziej mi chodzilo o poszanowanie czasu wlasnego i osoby sprzedajacej, po co mam zawracac glowe i marmowac cenny czas osoby sprzedajacej jesli hipotetycznie cena bedzie na przyklad za wysoka dla mnie, tudziez nie lubie glazury w kolorze blizej nie okrelonym tudziez podlogi w takowym.

PS. Nie nudze sie w pracy tylko pisze z domu, przy okazi windujac watek w gore.

Pozdrawiam zyczac milego dnia
  • Gość: sceptyk IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.10.11, 13:38
    Dla mnie komfortowe mieszkanie na Piaskowej to oksymoron (czyli coś jak goracy śnieg). Komfort to przede wszystkim duża powierzchnia i wysokie sufity, nie mowiąc o mozliwości parkowania, na Piaskowej to lipa. Nawet jak się wyloży takie mieszkanie marmurem z Carrary, to nie bedzie komfort.
  • Gość: wiedźma IP: *.dynamic.chello.pl 27.10.11, 13:55
    ludzie biznesu, Wy nic nie rozumiecie, przecież w tym cały jest ambaras... by oszczędzić 6 zł na zamieszczeniu ogłoszenia na stronie internetowej.

w gwoli ścisłości Panie sprzedający - uwierz komuś kto ma zielone pojęcie na temat sprzedaży, prędzej zgłosi się ktoś kto zobaczy "to cudeńko" niż zachęcony "bajerancką bajeczką", myślisz, że przez telefon lepiej opiszesz piękno i głębię brązu mebli, czy może fale firany z tiulu? zachęć wzrokowca - to większa część populacji. tam czy siak nie na wiele bym liczyła na Twoim miejscu, bo ktoś kto obejrzy kilka zdjęć, prędzej przyjedzie obejrzeć mieszkanie, o którym już będzie miał jakieś pojęcie.

taka rada.
  • Gość: Piaskowa Góra IP: *.swidnica.mm.pl 27.10.11, 13:54
    A więc proszę-wedle życzenia:
    otodom.pl/luksusowe-mieszkanie-piaskowa-gora-nowoczesne-id9970163.html
  • Gość: dddd IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 28.10.11, 10:24
    cena zwala z nóg !!!! pogielo kogoś, ciekawe jak sąsiedzi :D
  • marcin.chaszczewicz 02.11.11, 19:56
    Sprzedając mieszkanie po remoncie musimy jednak liczyć się z pewną stratą, kupujuący raczej nie będzie skłonny zapłacić pełnej wartości za elementy wykończenia podnoszące standard mieszkania. Cena którą zaproponował Sprzedający z penością podlega negocjacji, nie mniej jednak uważam że odbiega ona od ceny rynkowej, a ta mówi ile kupujący jest skłonny zapłacić. Zrobiłem zestawienie
    Średnie ceny ofertowe na Piaskowej Górze

------------------
    Bezpłatne Porady
  • Gość: Piaskowa Góra IP: *.swidnica.mm.pl 03.11.11, 10:53
    Sprzedając mieszkanie po remoncie musimy jednak liczyć się z pewną stratą, kupujuący raczej nie będzie skłonny zapłacić pełnej wartości za elementy wykończenia podnoszące standard mieszkania. Cena którą zaproponował Sprzedający z penością podlega negocjacji, nie mniej jednak uważam że odbiega ona od ceny rynkowej, a ta mówi ile kupujący jest skłonny zapłacić. Zrobiłem zestawienie

A więc tak drogi Panie, mieszkanie jest w bardzo atrakcyjnej cenie, tak ładnych mieszkań na Piaskowej jeżeli chodzi o układ i długi balkon jest malutko.
    W mieszkanie zainwestowałam bardzo dużo i gdybym chciała odzyskac wszystkie pieniądze musiałabym je wystawic za co najmniej 270 000 tys.Więc liczę się ze stratą i to nie małą....))
    Mieszkania na Piaskowej o tym matrażu chodzą po około 170,180 000 tys i prawie wszystkie nadają się do kapitalnego remontu-chyba ,że ktoś gustuje w boazerii, pawlaczach i kasetonach na sufitach, starych futrynach pomalowanych na brąz z drzwiami z casto za 200 zł z papieru itp.
    U mnie wchodzi i mieszka....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.