Dodaj do ulubionych

DJ na wesele Wałbrzych do tego wodzirej koniecznie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.12, 03:31
Organizacja wesela to się okazuje nic w porównaniu do dokonania wyboru kto ma nam zagrać. Pomocy - wpisujcie wartych polecenia. Poproszę samych zainteresowanych czyli DJ-ów o nie wpisywanie !!!
Edytor zaawansowany
  • Gość: zespół IP: *.play-internet.pl 25.08.12, 18:28
    tylko dj Bartex vel. support fm tragedia i Mj karaoke w formie zespołu .
  • Gość: kk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.12, 12:31
    polecam "dj mirek" Mirek Potapowicz,dj i wodzirej w jednej osobie super imprezy i super zabawa
  • Gość: tragedia IP: *.b-ras2.lmk.limerick.eircom.net 30.08.12, 23:22
    Support FM pseudo DJ najlepiej omijać
  • Gość: olga IP: *.play-internet.pl 31.08.12, 18:31
    support fm vel dj. jacek to TRAGEDIA zamiast samemu zjawić sie na imprezie wysyła dziewczyne która nie dosc że wygląda jak kloszard to w dodatku nie ma zielonego pojecia o prowadzeniu imprezy zreszta sam kierownik dj. jacek tez jest do niczego skąd sie biorą tacy ludzie w branży NIE MAM POJECIA :(
  • Gość: AGAtaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.13, 14:27
    505 93 93 33
    DJKOWALSKI
    spoko gość
  • Gość: BasiaiŁukasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.12, 05:01
    www.djjarecki.pl Jeszcze raz dziekujemy za wspaniałą impreze. Wszyscy bardzo dobrze się bawili ( przynajmniej tak twierdzą ;-)
  • Gość: młody IP: *.net.azartsat.pl 10.01.13, 19:54
    U mnie grał koleżka, który występuje pod pseudonimem Jegomość - znajdziesz info o nim na jego stronie www.djdowynajecia.pl - pełna profeska, dobry sprzęt (super światła!) i bardzo fajne konkursy i zabawy. Polecam go wszystkim znajomym!
  • Gość: Tomasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.13, 14:26
    Polecam Wam DJ Kowalskiego. Grał u Mnie. Było Super.
    www.djkowalski.pl
  • Gość: Ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.13, 11:21
    Witam ,jeżeli szukasz Dj-a i Wodzireja to polecam Badi i Gutek
    facebook.com/djzwodzirejem
    501 292 002

moje wesele pamiętam do dziś tak było fajnie i goście również bardzo zadowoleni
    fajne zabawy super muzyka i klimat :) Pozdrawiam Ania
  • Gość: Ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.13, 11:51
    Witaj ,polecam dwóch chłopaków którzy prowadzili moje wesele ,są naprawdę świetni i to chyba to czego szukasz bo to Dj i wodzirej ,super zabawy i muzyka ,jak i klimat na weselu
    tel. 501 292 002 polecam Ania
    P.S. poszukam to wrzuce jeszcze ich profil na fb ale na pewno znajdziesz wpisując djzwodzirejem :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.