Dodaj do ulubionych

Prowadzenie zajęć aerobiku - poważne oferty.

04.11.12, 15:04
Witam. Poszukuję osoby do nawiązania współpracy w prowadzeniu zajęć aerobiku. Gogodne warunki. Miejsce i sprzęt do prowadzenia zajęć zapewniony przez klub. Osoby zainteresowane współpracą proszę o informacje na e-mail: 1pepe@wp.pl w postaci CV:

1). Dotychczasowe doświadczenie w danym kierunku
2). Imię i nazwisko
3). Data urodzenia
4). Tel. kontaktowy
Z wybraną grupą osób skontaktujemy się w celu przeprowadzenia rekrutacji.
Edytor zaawansowany
 • co-rel 04.11.12, 16:34
  Jeśli podałeś adres e-mail do korespondencji, to po co dublujesz to ogłoszenie? Już nie pamiętasz, że oczekujesz zgłoszeń na adres poczty elektronicznej, a nie przez forum? Hallooo! Czas się obudzić! :)
  Wypadałoby pomyśleć o ochronie danych osobowych i twoich oczekiwaniach zawartych w ogłoszeniu. :) Odpowiedz na pytanie, do czego (przed spotkaniem i przed zatrudnieniem) jest ci potrzebna data urodzenia obcego człowieka? Chcesz co roku składać życzenia urodzinowe wszystkim tym, którzy się do ciebie (a może do „was” – jak piszesz w ostatnim zdaniu) zgłoszą?
 • pepe120 04.11.12, 16:38
  ...wyślij na podany e-mail kontakt do ciebie to na pewno poznasz mnie osobiście i będziesz miał okazję udowodnić swoją rację :-) w przeciwnym wypadku nie zawaracaj głowy...
 • co-rel 04.11.12, 16:39
  > ...wyślij na podany e-mail kontakt do ciebie to na pewno poznasz mnie osobiście

  Tutaj się wstydzisz? Przecież to TUTAJ szukasz ludzi do współpracy, mały, zakompleksiony człowieczku. :) Jeśli TUTAJ szukasz, to TUTAJ się zaprezentuj!
 • pepe120 04.11.12, 16:50
  ...ble, ble, ble, dość tego bełkotu...
  jesteś śliczny, mądry i wspaniałomyślny - wydrukuj to i powieś sobie na ścianie, codziennie wpatruj się w to min. 1 h , to terapia dla ciebie i sposób aby inni odpoczęli przynajmniej przez ten czas od twojej głupoty...teraz nie odpisuj i daj szansę innym...
 • co-rel 04.11.12, 17:13
  > jesteś śliczny, mądry i wspaniałomyślny - wydrukuj to i powieś sobie na ścianie

  Może i taka jestem, za to ty na pewno jesteś nieporadnym kłamcą. :) Taki niby błyskotliwy i rozgarnięty, że rzekomo potrafi sprawdzić IP zarejestrowanych użytkowników na forum gazety, a nie potrafi dojrzeć określeń płci użytkownika, któremu odpisuje? Dodam, że nie potrafisz nawet wykoncypować tego z treści wiadomości! Aż mnie poraża świadomość dyskusji z takim inteligentnym człowiekiem! :)

  Skończ się ośmieszać panie pseudo-błyskotliwy. W każdym swojej wiadomości sadzisz takie kwiatki, że aż mi się płakać chce nad dolą ludzi, których dotknie nieszczęście współpracy z tobą. Chcesz się objawić jako myślący człowiek – ustosunkuj się do zarzutów.
 • martinezu 05.11.12, 09:44
  pepe heh chyba dawno z kobieta nie byles ze sie tak spinasz ;P Ulzyj sobie kolego dpbrze ci zrobi bo ci zylka peknie ;) sluchaj i tak ci to usuna bo na forum sie nie daje ogloszen,pzdr.
 • pepe120 05.11.12, 11:55
  ...za to ty pewnie codziennie jesteś co? Patrzysz w lustro i sobie mówisz: dziś renia lewa, jutro renia prawa...jakoś nie usuwają...trzymają specjalnie dla takich jak ty...
 • fswi 05.11.12, 14:47
  widać że z ciebie cham i prostak
  nie dziwie się że tak na ciebie wsiedli
 • pepe120 05.11.12, 23:45
  ...zmieniamy, zmieniamy nicki...i cóż z tego, jak można cię poznać po słomie wystającej z butów... zajmij się lepiej reklamowaniem tego swojego interesu bo opinia ludzi jest nie najlepsza... :-)))))...wiem już kim jesteś i pozdrawiam gorąco...
 • fswi 06.11.12, 00:04
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • co-rel 06.11.12, 00:12
  No proszę… Aroganckie popisy Piotrusia na „gościnnych występach”? :)
  Świetna poza, „miszczu”! Buahahahahaaa!
 • martinezu 06.11.12, 11:12
  wow ale CSI ;p
 • pepe120 06.11.12, 13:21
  ...coś masz mylne informacje...ale co zrobisz jak ta osoba dowie się że podajesz jej dane osobowe bezprawnie? ...też będziesz taki/taka mądra z zza szklanego ekranu monitora...możesz się spodziewać spotkania w najbliższym czasie sądzie za podawania danych osobowych bez zgody właściciela i to jeszcze nieprawdziwych oskarżeń...zobaczymy kto będzie miał rację....
 • fswi 06.11.12, 13:38
  mylne informacje ? hahaha !!!
  trop prowadzi do ciebie jak po sznurku
  chyba ze potrafisz wytlumaczyc jakim to sie stalo ze uzywasz cudzego adresu email
  informacje o sobie podales sam . ja nie wyciagnalem ich z twoje portfela . widnieja w sieci i sa na wyciagniecie reki dla KAZDEGO :)))
  a moze chcesz teraz skarazyc ludzi za umiejetnosc poslugiwania sie wyszukiwarka ? czy moze za swoje glupote ?
  wytlumacz jeszcze jak sie spotkam w sadzie z kims kim rzekomo nie jestes ?? siedzisz w jego glowie ? rozdwojenie jazni ? :))))
  juz nic glupszego nie mogles wymyslec
  kazda twoja wypowiedz to nowy przyklad glupoty :)

 • pepe120 06.11.12, 14:18
  ...informuję że sprawa została zgłoszona do organów ścigania przestępczości...
 • fswi 06.11.12, 14:32
  brawo
  nie zapomnij tez pochwalic sie swoim przetwarzaniem danych osobowych bez zgody podczas rzekomej rekrutacji :)
  oraz wiesz czym jeszcze
  a jesli nie wiesz to sprawdz poczte :)))

  do rzeczy panie blyskotliwy
  napisales wyzej ze ty to nie ty wiec kto w koncu w tej sprawie bedzie wystepowal ?
  ty czyli P.H. czy nie ty tylko ten /tamten P.H. ? :))))

  brniesz w klamstwach jak ostatni malolat a podobno masz prawie 40 lat :)))
 • dolna-pa 06.11.12, 15:40
  Pozwij Google za to, że zwraca takie wartości, które zaindeksuje.
  Od nich więcej wyciągniesz kasy, niż od biednego fswi.:)
  A co do Twojego dociekania adresów IP, to mnie nie musisz szukać po IP.
  Znajdziesz mnie na Kościuszkach pod 68/4/8/2:P
 • co-rel 06.11.12, 15:10
  Odezwał się – sam on! Zatkało kakao i tyle czasu trwało wymyślenie powyższej bzdury? :) Że to ty, to jest oczywiste. Twój e-mail tutaj podany, jest też w ogłoszeniu na forum Zamościa. Tam z kolei jest też numer telefonu, i zgadza się z danymi, które widnieją jak wół w wynikach wyszukiwania, związanych ze świeckim klubem. Na stronie klubu prezentujesz się z całym swoim życiorysem i zdjęciem. Do tego szukasz tutaj osób do prowadzenia zajęć z aerobiku – to pasuje jak ulał, jako dodatkowa działalność klubu. Ty jednak twierdzisz, że ty to nie ty? Buhahahaaa! Pewnie uważasz ludzi za takich durniów, że nawet gdybyś stanął przed nimi z dowodem osobistym, to uwierzyliby ci, że wcale nie jesteś tym kogo widzą… Dam ci dobrą radę – nie oceniaj ludzi po swoim małym rozumku. :) On naprawdę nie jest w stanie ogarnąć tego, jak działają jego odpowiedniki u innych ludzi. :)

  Wracając do tematu. Jeśli rzekomo te dane nie są prawdziwe – to o co ty chcesz pozwać fswi? Pomyślałeś w ogóle o tym, czy to zbyt trudny dla ciebie proces? :) A jeśli fswi dobrze rozwikłał twoją tożsamość (o czym także jestem przekonana), to chciałabym zobaczyć minę prokuratora, kiedy zgłosisz się do niego z oskarżeniem, że ktoś podał link do treści, które sam w internecie zamieściłeś! Ale będzie miał ubaw! Takich geniuszy na pewno nie spotyka zbyt często. :)

  Powinni pozywać także wszystkich tych, którzy po zapytaniu Google np. o personalia historyka z UŁ, dowiedzą się, że jednym z nich jest dr Tomasz Pietras, i na forum wkleją link do jego autoprezentacji. Po tym „przykładzie” możesz teraz także mnie pozwać za „upublicznianie danych osobowych bez zgody”. :) Startuj mistrzu, kopytka w bloki i do prokuratury! :)))

  Twoja reakcja na wyniki użycia wyszukiwarki przez fswi, jest jednoznaczna. Gdyby nie trafił, nie zapieniłbyś się tak jak to widać po twoich wypowiedziach. Mam nadzieję, że często to w życiu słyszysz: żałosny jesteś. :)
 • pepe120 06.11.12, 15:59
  ...no tak, lecz realia są inne... wystarczy posłuchac ludzi co maja do powioedzenia o waszej rodzince - państwo K...........cz, nie będę cytował bo szkoda na was czasu...
 • co-rel 06.11.12, 16:21
  Naucz się jeszcze odpisywać na to, nad czym klikasz „odpowiedz”. :) Jeśli zrobiłeś to rozmyślnie, to nie widzę żadnego powiązania twojego bełkotu z tym, co ja napisałam wyżej. :)

  Nie mam pojęcia o jakich „państwo K.” tobie chodzi… Nie wiem co ci zrobili, ale w tym przypadku są „bogu ducha winni”. Pewnie nawet nie wiedzą, że się tutaj na nich zżymasz. W zasadzie powiewa mi to, kogo podejrzewasz o dyskusję z tobą… Informuję cię tylko, że jak zwykle się mylisz, ale nie dziwię się – mania podejrzewania o dybanie na twoje potknięcia wszystkich dookoła, zaślepiła cie do reszty. Fakt, iż twoja głupota, buta i cwaniactwo nie spodobało się ludziom na forum, to jedynie konsekwencja tego, jak się zaprezentowałeś. Trzeba było przemilczeć, ale ty dałeś się wciągnąć jak dziecko i popłynąłeś, uzewnętrzniając swoje prawdziwe „ja”. Efekt jest jaki widać. Myślałeś, że będziesz anonimowy, a tu jakiś człowiek w banalny sposób udowodnił ci, jak niski jest poziom twojego cwaniactwa. :)

  Jeśli, jak twierdzisz, zgłosiłeś sprawę do organów ścigania, to po co jeszcze swoim mało-sprawnym rozumkiem kombinujesz, kto cię zdemaskował? Sprawa się uruchomi i będziesz wiedział na 100%, zamiast męczyć się domysłami. :) No chyba, że pozycja tego wątku na liście, tak ci jest na rękę i specjalnie go podbijasz. :) Zapomniałam, że poprzednio byłeś dumny z tego, bo rzekomo wpłynęło to na ilość zgłoszeń od kandydatów. Zapewne niedługo zrozumiesz, że to działa w obie strony – wszystko jest zależne od tego, czego w takim wątku można się dowiedzieć. :)
 • pepe120 04.11.12, 17:33
  hmm... dzięki twojemu rozdrażnieniu i bielmie na oczach zamierzony efekt został osiagnięty... wątki utrzymują się na pierwszych miejscach od dłuzszego czasu na forum i mam wystarczającą ilość zgłoszeń do przeprowadzenia rekrutacji... może to klucz w skutecznej reklamie...:-)))
 • co-rel 04.11.12, 17:50

  > i mam wystarczającą ilość zgłoszeń do przeprowadzenia rekrutacji

  Niestety – tylko chciałbyś, żeby tak było. :) Jeśli już nawet zgłosiła się aż jedna osoba, która przeczytała ten i poprzedni wątek, to pozostaje mi tym razem współczuć tobie – współpracy z tak nierozgarniętą albo zdesperowaną bezrobotną. :) Powodzenia, panie ciężko myślący. :)
 • pepe120 04.11.12, 17:59
  ... no widzisz kilka szybkich wpisów z mojej strony i pogubiłeś się... te same wpisy (kopie) pod nickiem "co-rel" i "romaniaturk"... czas na zmianę na kolejny nick :-)))
 • co-rel 04.11.12, 18:17
  Masz rację. „Pogubiłam się” – po wpisie mojej mamy, na temat braku klauzuli o wykorzystaniu danych osobowych (w poprzednim wątku), zapomniałam się wylogować i poszło z jej konta. Zalogowałam się na swoje konto dopiero w tym wątku. Jednakże, czy coś to wnosi do tematu twojego irracjonalnego ogłoszenia i reszty głupkowatych wypowiedzi? :)
 • pepe120 06.11.12, 14:36
  ...pisz, pisz śmiało...będzie orgań ścigania miał więcej dowodów...
 • fswi 06.11.12, 15:38
  dowodow na co ?
  na twoje wyssane z palca upublicznianie danych osobowych kogos kto SAM JE ZAMIESCIL a kim ty podobno NIE JESTES ?
  skoro to piszesz to musisz tez w to wierzyc :)
  naprawde wspolczuje ci :)

  koles zepnij poslady i przezyj ten wstyd ze swoja renia jak juz komus polecales
  piszac takie bzdury z postu na post tylko sie pograzasz :))))
 • pepe120 06.11.12, 15:33
  ...co obudziłeś/aś się, troche późno naruszając prawo RP...sprawa zabrnęła za daleko, jak widzę teraz będziesz nękał/a mnie na moim prywatnym e-mail Panie J.K, lub Pani K.K?
 • fswi 06.11.12, 15:49
  panie blyskotliwy wez pan przytocz mi fragment tego prawa RP
  ktory zabrania podawac linki do informacji ktore znajduja sie w internecie
  no zrob to bo caly czas tylko szczekasz kompletnie nie wiedzac o czym :)))

  wyslalem do ciebie maila zebys wiedzial dobrze
  ze wiem na twoj temat znacznie wiecej niz ci sie wydaje
  jesli takie jak to nazywasz nekanie ci nie odpowiada to
  moze zamiescic te informacje tutaj ?
  po co czekac do rozprawy sadowej ?
  i to nie jest twoj prywatny email tylko publiczny
  znowu zapomniales ze SAM GO UPUBLCZNILES ? :)))
  widze ze rozdwojenie jazni daje sie we znaki :)))

  z tego co napisales rozumiem ze osoby o nazwisku na K juz ci kiedys dopiekly
  widac nie tylko na forum swiecia dajesz powody by ludzie cie nie lubili
  polecam zastanowic sie skad bierze sie ta niechec do ciebie

 • pepe120 06.11.12, 16:03
  tak, tak, tak pisz pisz więcej, wiecej to co napisałeś/aś mi w e-mail.. ludzie cię ocenią...a może podasz swoje dane sobowe aby wszyscy wiedzieli kim jesteś...i potwierdzą co napisałem wcześniej o tobie i waszej rodzince...
 • dolna-pa 06.11.12, 16:28
  Moja córka marzy o karate, ale na pewno nie skieruję jej do Pańskiej szkoły.
 • co-rel 06.11.12, 16:31
  on i tak tego nie pojmie… Wydedukowanie konsekwencji swojego zachowania, zdecydowanie go przerasta.
 • co-rel 06.11.12, 16:29
  nie wywoluj wilka z lasu
  kilka zdan ktore dotra do odpowiednich instytucji
  kontrole
  kilkunastu swiadkow
  i nie wylizesz sie z tego przez kilkanascie lat
  jesli wczesniej nie zrozumiales zeby przystopowac
  to chociaz teraz to DOBRZE przemysl bo jak widzisz po tym watku
  w internecie nic sie nie ukryje :)))
 • pepe120 06.11.12, 16:34
  ...po co straszysz, zgłoś gdzie trzeba i nie strasz...straszyć możesz swoje dzieci "babą jagą"...lecz najpierw je wychowaj kultury...
 • co-rel 06.11.12, 16:36
  „Kultury” się uczy a nie wychowuje… panie nierozgarnięty. :)
 • pepe120 06.11.12, 20:28
  Szanowni Forumowicze.
  Proszę nie przejmować się poniższymi wpisami, które dokonała i pewnie długo będzie dokonywała ta sama osoba podajaca sie pod różnymi nickami, chcąc w jej mniemaniu zaszkodzić mojej osobie tak jak to czyni w Świeciu. Jak widać złamała prawo i to w rażący sposób co widać po usunięciu i zablokowaniu przez osoby postronne i dbajace o dobre imie własnej działalności jednej w wypowiedz, gdzie doszło do naruszenia tegoż prawa.
  Bardzo proszę o kontaktowanie się w sprawie podanej w temacie wątku pod adres e-mail: 1pepe@wp.pl
 • fswi 06.11.12, 21:55
  powiedz mi w jaki to sposob zlamalem prawo ? od momentu kiedy tylko o tym napisales nie potrafisz tego wyjasnic
  skoro jestes o tym przekonany to co cie powstrzymuje zeby o tym napisac ?
  jeszcze raz prosze zebys zacytowal przepis prawny ktory zabrania podawania linkow DO ISTNIEJACYCH w internecie materialow :)

  zwyczajnie lzesz bo w normalny sposob nie potrafisz zareagowac po tym jak twoja ukrywana tozsamosc wyszla na jaw :)

  to ze administrator usunal moj wpis w ktorym ciebie demaskuje to tylko efekt twojego kilkunastogodzinnego klikania w ikonke usun wiadomosc :) nie mogles przezyc faktu ze w tak prosty sposob odkrylem kim jestes miszczu ! :)))
 • autowidol 06.11.12, 22:12
  Myślę sobie, proszę osobnika "pepe120", że rekrutacja na forum nie wypadła najlepiej.

  Dawno takiego wieśniaka tu nie było, a zaglądam tu od 10 lat.
  --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.