Dodaj do ulubionych

Pomysł na prezent Nordic Walking trening osobisty

12.12.12, 10:06
Szkoła Arena Ruchu proponuje Państwu zakup prezentu w nowej formie - vouchera na usługi Areny Ruchu. Po opłaceniu kursu przez Państwa na konto szkoły Arena Ruchu przesyłamy specjalny voucher, który można wręczyć zapraszanej osobie np. na święta, urodziny, imieniny, czy bez okazji :)). (możliwy także odbiór osobisty).

Jestem doktorem nauk o kulturze fizycznej (doktorat w tematyce aktywności fizycznej obroniony w 2008 roku w poznańskiej AWF) i fizjoterapeutą z ponad 11 – letnim doświadczeniem w ćwiczeniach fizycznych z osobami w wieku od 8 - 92 lat.

Jestem instruktorem 3 specjalności, w tym Nordic Walking, prowadzę też zajęcia o profilu fizjoterapeutycznym (także projekty unijne i zamawiane przez NFZ) oraz indywidualne treningi dla klientów u klienta w domu lub wspólnie ze mną w wybranym miejscu np. parku.

Oto nasze propozycje na AKTYWNY PREZENT:

1) Kurs nauki Nordic Walking. Termin do uzgodnienia, możliwe także weekendy godziny przedpołudniowe! Cena: 100 zł - 1 osoba, 120 zł - 2 osoby, większa liczba osób do uzgodnienia:).
Kurs obejmuje:
- dopasowanie sprzętu, jeśli dana osoba nie posiada kijków także wypożyczenie kijków w cenie kursu,
- rozgrzewkę, naukę techniki podstawowej,
- naukę techniki zaawansowanej, skoków, biegów, Nordic Hill,
- dopasowanie programu treningowego, analiza i korekta błędów, wskazanie błędów postawy ciała przez fizjoterapeutę
- nieustanną pomoc i opiekę instruktora,
- poczęstunek + napoje (kawa, herbata, woda mineralna)
- szkolenie dotyczące sprzętu, odzieży i obuwia.
2) KARNET NA 12 ZAJĘĆ Z CERTYFIKOWANYM INSTRUKTOREM NORDIC WALKING W CENIE 95 ZŁ! - wychodzi po 7,91 zł za zajęcia - najtaniej w Poznaniu!
Karnet można wykorzystać w dowolnym terminie na zajęciach regularnych (soboty i niedziele). Wypożyczenie kijków w cenie karnetu na wszystkie zajęcia + napoje na zajęciach gratis!

3) Trening osobisty u klienta w domu lub w umówionym parku z instruktorem - dla kobiet. Cena w Poznaniu - 1 zajęcia 90 zł, karnet na 5 zajęć - 350 zł. Możliwe karnety dla 2-3 osób - taniej! Ceny poza Poznaniem do uzgodnienia.
Instruktor zapewnia szczegółowe plany treningowe, indywidualną dietę, karty ze wzorcami ćwiczeń, płyty do ćwiczeń, sprzęt do ćwiczeń w domu i na dworze oraz bezustanną motywację i opiekę instruktora (telefonicznie lub meilowo).

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub meilowy. Służymy pomocą:)!

Dane konto do wpłaty:

Arena Ruchu Monika Stefaniak

ul. Bukowska 102a/4 60-397 Poznań

Mbank 98 1140 2004 0000 3602 6405 9756
--
Nordic Walking piękna sprawa - marsz po zdrowie i zabawa www.arenaruchu.com.pl
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka