Dodaj do ulubionych

Staneck development tak się nazywają

IP: *.icpnet.pl 13.02.13, 19:29
Na Plewiskach funkcjonuje solidny deweloper oferujący domy w cenie około 3500 brutto za matr. To bardzo dobra alternatywa dla Poznania. Jest tu cała infrastruktura a do tego ogródek i miejsce parkingowe. To oznacza, że nie trzeba 15 minut poświęcać na poszukiwanie miejsca za każdym razem kiedy skorzystasz z samochodu. Ci z Was którzy są kierowcami wiedzą o czym mówię i jak to czasem irytuje. Jest to też dobre miejsce ze wzgledu na dzieci.
Edytor zaawansowany
 • magd.a80 18.03.13, 19:28
  Ogląałam ostanio mieszkania tego dewelopera, sama Pani deweloper robi super wrażenie jeszcze się nie zdecydowałam ale Tęczowa jak na razie jest nr 1 jeżeli chodzi o mieszkania na Plewiskach sprawdzamy zdolnośc i wracamy. Jeśli ktoś ma inne spostrzeżenia prosimy piszcie bo prawdopodobnie kupię od nich mieszkanie ich wcześniejsze realizacje robią wrażenie bardzo dobre
 • Gość: Wiktor IP: *.icpnet.pl 18.03.13, 22:33
  To prawda. Są solidni, bo pytałem o to ich klientów. Słabo ich widać i nie jest łatwo na nich trafić niestety. Budują na Tęczowej rzeczywiście i mają przemyślany rozkład pomieszczeń. Właściciele udostępniają swoje mieszkanie by można było zobaczyć jak wyglądać będą te budowane, fajna praktyka. Mieszkania wydają się bardzo funkcjonalne i ustawne. Sprawdzę jeszcze inne oferty, na Plewiskach jest tego dużo ale myślę o nich poważnie.
 • poznamgonapewno 19.08.14, 21:36
  Tęczowa Plewiska - super witamy a krainie hałasu z autostrady i pobliskich firm - mieszkać tu komfort zerowy
 • Gość: Marta IP: 194.145.229.* 11.09.14, 15:40
  Pewnie tu nie mieszkasz tylko dzielisz się swoimi przemyśleniami. Znam sporo osób, które zamieszkują tą okolice. Narzekają na różne rzeczy ale nie na hałas. Być może to kwestia przyzwyczajenia. Lecz przyjmując, że tak właśnie jest stwierdzić należy, że chyba nie jest tak źle.
 • poznamgonapewno 24.09.14, 23:02
  Mieszkam na Tęczowej i hałas jest spory z autostrady - to akurat potwierdzają również moi sąsiedzi. Zresztą nie tylko z autostrady - w pobliżu strefa przemysłowa, sporo tirów jeździ ulicą Kolejową . Arvato ma tu siedzibę z magazynem skierowanym na zabudowę mieszkalna -nie dość, że podjeżdżają samochody ciężarowe i to nawet w nocy to w magazynie jeżdżą wózkami spalinowymi zamiast elektrycznymi - efekt ogromna infrastruktura wentylacyjna która w nocy również potrafi dać do wiwatu. Więc nie wiem gdzie mieszkają Twoi znajomi.... za to doskonale wiem gdzie mieszkam ja. Poza tym skoro jest taki spokój to dlaczego w hałaśliwe dni czy noce (przypominam, że hałas nie zawsze równo się rozchodzi) zwykły decybelomierz potrafi wskazywać po 22 55 - 60 decybeli i więcej? przy normie w porze nocnej 40? Niestety ale nie jest to enklawa ciszy i spokoju
  Poza tym błoto po kostki w czasie deszczu - chodnika kilka metrów; wszędzie stoją samochody (nawet poza parkingami) na niezagospodarowanych działkach same urocze chwasty
  Dobrze nie jest........................
 • Gość: Kuba IP: 194.145.229.* 25.09.14, 10:36
  Z zaciekawieniem czytam co piszesz. Mam różne w nioski ale zasadniczo uwierzyć nie mogę, że tu mieszkasz. Gdybym ja był tak niezadowolony ze swojej decyzji zakupowej, natychmiast bym to zmieł i przeprowadził się w inne miejsce. Co do hałasu dziwne, może jestem od nich na tyle daleko, że go nie słyszę. Nigdy nie wpadłem na to by mierzyć jego poziom ale jeśli to robisz i jest jak mówisz to znaczy, że w ręku masz wszystkie argumenty i możesz zrobić z tym porządek. To druga rzecz - nie robisz nic, znów dziwne. Parkingi zgadzam się, że macie masakrę ale nawet tu działają różne firmy oferujące domy i każda oferuje kupującym inny standard nawet w tym zakresie. Więc jak widzisz i w tym zakresie masz możliwość manewru. Ja też mieszkam bardzo blisko lokalizacji którą podajesz i nigdy w nocy obok domu nie widziałem ciężarówki. Do magazynów pewnie dojeżdżają ale nie przez Plewiska, bo jadą albo od Auchan albo autostrady czyli Komornik lub Głogowskiej. Może kupił tu mieszkanie ktoś kto Cię wkurza i na siłę starasz się zdyskryminować jego wybór, może jednak rzeczywiście tu mieszkasz i jesteś swoim wyborem rozczarowany. Ja lubię to miejsce a większość ludzi którzy tu się wprowadzają nie oczekują wielkich parkingów, tego że po deszczu nie będzie błota, wszędzie asfaltu. To mieli w mieście, z którego w większości pochodzą. Szukaj sobie innej lokalizacji i może wtedy znajdziesz spokój. Bez sensu jest wydać kupę kasy dokonując złego wyboru i tkwić w miejscu, które Ci nie odpowiada. W tej najbliższej jak i dalszej trochę lokalizacji masz ogromną ofertę domów i jestem przekonany, że znajdziesz coś dla siebie. Jeśli cisza i spokój dla Ciebie są priorytetem to może Komorniki lub Szreniawa będa atrakcyjne.

  Miłego dnia, wszystko można zmienić więc nie narzekaj
 • Gość: MARTA IP: *.icpnet.pl 25.09.14, 14:23
  Poza tym to nie dotyczy samego dewelopera do , którego nikt nie ma zarzutów tylko lokalizacji a przypominam, że mamy tu opisywać dewelopera a nie ulice, hałas itd. Lokalizację każdy wybiera sam i widzi gdzie kupuje ja kupiłam OD STANECK mieszkam tu i jestem zadowolona . Zgadzam się z przedmówcą Kubą i przypominam o czym mieliśmy tu pisać o Deweloperze a nie zaletach czy wadach miejsca . Myślę jeszcze tylko co mają powiedzieć Ci co mieszkają przy pętli na Ratajach, czy przy torach kolejowych to jest hałas
 • 2018m 02.10.14, 22:42
  A ja mieszkam na Tęczowej od kilku lat i jeśli ktoś pisze, że nie widział ciężarówki w tym rejonie to kłamie. Nikt nie widział ciężarówki jadącej do Arvato na ulicy Kolejowej? KŁAMSTWO. Nikt nie słyszy autostrady? KŁAMSTWO
  Wychodzę wieczorami z psem i nawet wieczorem podjeżdżają tam ciężarówki. Kiedyś nawet o 2 w nocy słyszałam jak rozładowują towar.
  Byłam tez świadkiem jak klienci oglądali mieszkanie w tym projekcie Villa Cascada - akurat autostrada wiwatowała, że hej (bardzo głośno było) - wyszli zaczepili mnie i pytali od czego ten hałas...................To mówi samo za siebie..........
  Autostradę słychać i to momentami naprawdę jest uciążliwe, ciężarówki również jeżdżą tam często. I nikt mi nie wmówi,że kłamię
 • Gość: kuba IP: 194.145.229.* 03.10.14, 09:58
  Stary to Ty mieszkasz od strony Arvato i piszesz o ruchu na Kolejowej i ciężarówkach, które nią się przemieszczają. Ja żyję sobie spokojnie od strony Fabianowskiej i nic mi tu nie przeszkadza. Jesteś właścicielem domu wybudowanego przez Pajo lub Prebenę. Moja rada - jeśli tak bardzo jesteś niezadowolony sprzedaj chatę i szukaj czegoś co Ci będzie odpowiadało.
 • 2018m 09.10.14, 21:00
  mowa tutaj o Stanecku - oni teraz budują na Tęczowej - bliziutko mojej chaty - autostradę tam słychać, ciężarówki również, dodatkowo Szkolną (a raczej już przedłużeniem Szkolnej za Plewiskami w kierunku Komornik) ciągle mykają ciężarówki - same magazyny i centra logistyczne w tej okolicy.
 • 2018m 28.10.14, 21:41
  a jak ktoś nie wierzy w hałas od autostrady proponuję właśnie teraz wyjść na zewnątrz
 • Gość: Mariusz Plewiska IP: *.icpnet.pl 23.01.15, 08:27
  W tej chwili skończyli drugi etap Tęczowej, nie zdecydowałem się i chyba szkoda jak teraz na to patrzę. Zastanawiałem się zbyt długo i kiedy wróciłem do tematu było już ostatnie skrajne mieszkanie ale wydawało mi się dość drogie - dwa dni później zadzwoniłem ale już ktoś się zdecydował.
 • Gość: gosia IP: *.icpnet.pl 23.01.15, 08:32
  Teraz skończyli Garncarską. Są tam chyba trzy budynki, może jeszcze wolne. Ja obserwuję ich inwestycje na Krętej. Tam stawiają dwa budynki bardzo fajne, bo będą miały atrium wewnątrz. Nikt czegoś takiego nie buduje na Plewiskach, pewnie dlatego że jest to drogie. Mi się podoba, bo jest to coś innego od tego co wszyscy oferują dookoła i ładnie to wygląda. Wiem, że jakieś są zarezerwowane ale nie wszystkie.
 • Gość: Paweł J IP: *.net.hawetelekom.pl 24.01.15, 16:52
  Bardzo solidni i z niczym nie robią kłopotu. Budują bardzo dokładnie. Odbierałem z inspektorem i miał tylko kilka uwag. Klucze dostałem wcześniej i korzystałem z ich prądu. Jestem bardzo zadowlony. Dobre opinie dotychczasowych klientów zachęciły mnie do zakupu i była to dobra decyzja.
 • mskarolina 06.03.15, 16:15
  Witam, w sierpniu zdecydowałam sie na zakup mieszkania na Tęczowej od Staneck Development. Pani Ewelina- konkretny człowiek- stale nadzorowała prace podwykonawców, otwarta na zmiany, o wszystkim byłam na bierząco informowana. Wiele mogłabym pisać ale naprawdę polecam- solidna firma :-)
 • go619 17.07.15, 07:26
  Potwierdzam pozytywne opinie, duży plus dla Dewelopera za indywidualne podejście do klienta, otwartość i cierpliwość oraz zaufanie
 • Gość: Patryk IP: *.icpnet.pl 04.08.15, 21:05
  Pod koniec lipca odebraliśmy mieszkanie od Staneck Development, przy ul. Krętej.
  Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze współpracy z Panią Deweloper (rezerwacji dokonaliśmy na bardzo wczesnym etapie, na początku budowy), jak i efektu finalnego, czyli naszego M4 :)

  Przede wszystkim mieszkanie zostało oddane 3 miesiące przed terminem, co nas bardzo cieszy. Mieszkanie odebraliśmy właściwie bez większych uwag ze strony naszej, jak i niezależnego fachowca. Przez cały okres budowy Pani Stanecka była z nami w stałym kontakcie, wykazując cierpliwość i pozytywne podejście od naszych koncepcji.

  Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Stanecką i polecamy tego developera.
 • wojtlomiej 27.08.15, 23:07
  Kilka dni temu odebrałem nówka funkiel mieszkanie od Staneck Development - 3 miesiące przed zakładanym terminem. Przez cały czas od momentu rezerwacji (kilka miesięcy) mogłem liczyć na pomoc i otwartość pani Staneckiej - zresztą nadal na nią liczę :) póki co fuszery nie wykryłem: :)
  Polecam!
 • zolwik333222 11.02.16, 18:45
  Własnie odebraliśmy akt notarialny naszego NOWEGO mieszkania od STANECK Development w Plewiskach. Mieliśmy wyjątkowego pecha z wyborem banków, w których staraliśmy się o kredyt i wyjątkowe szczęście, jeśli chodzi o developera. Pani Ewelina wraz z mężem - cudowni ludzie, bardzo cierpliwi i wyrozumiali. Zawsze mogliśmy liczyć na ich pomoc.
  Akt notarialny podpisany tego samego dnia po przelaniu środków z banku ! Który Developer tak podejdzie do tematu ? Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze współpracy z tą firmą jak i mieszkania, które kupiliśmy. Wszystko zrobione starannie i bez zastrzeżeń podczas odbioru.
  Dziękujemy firmie STANECK i poleceamy wszystkim z czystym sumieniem. :)
 • bibo007 12.07.17, 14:31
  A jak wyglada to dzis?
 • Gość: Marcin IP: *.icpnet.pl 20.07.17, 11:54
  Jestem Klientem z Tęczowej i jest super, zwłaszcza obsługa. Polecam
 • Gość: sonko IP: *.tdm.com.pl 08.09.17, 11:29
  A my mamy akurat niekoniecznie dobre doświadczenie. Chociaż prawdopodobnie ten post niedługo zniknie, bo firma Staneck skutecznie usuwa negatywne opinie. Wiem, że moja opinia nie jest pierwsza. Owszem na początku było wszystko w porządku. Odebrane mieszkania przed terminem, nawet kierownik którego wzięliśmy ze sobą na odbiór powiedział, że rewelacja. Problemy zaczynają się po dłuższym czasie. Po zmianie administracji - tu polecam odrazu zmieniać jak tylko będzie możliwość bo GR-administrator nie robi nic - nasza nowa administracja przeprowadziła przegląd gwarancyjny, firma Staneck poprawiła "szczegóły" (jakieś tam wypełnienia silikonem, regulacje okien itp), ale ten kierownik znalazł błąd konstrukcyjny w postaci błędnie zamocowanych barierek balkonowych co może skutkować odpadnięciem barierek i upadkiem osoby opierającej się. Fakt zgłoszony ponad miesiąc temu i cisza. Firma nie odbiera telefonów od administracji już od dwóch tygodni. Pani Ewelina na L4, a Pan Marcin nie odbiera telefonu, chociaż wszyscy mieszkańcy wspólnoty widzą ich co jakiś czas, pracownicy rozmawiają z nimi. Firma Staneck unika kontaktów gdy jest jakiś większy problem. Dodatkowo od samego początku co chwilę naprawiany jest dach, na balkonach uszkodzone izolacje, wychodzą plamy na ścianach i sufitach po zalaniach, nie wspominając o różnicach pomiędzy konstrukcją budynku, a dokumentacją. Prawdą jest, że takie drobne naprawy są przez firmę Staneck rzeczywiście szybko realizowane, ale jeśli chodzi o większe naprawy firma Staneck unika odpowiedzialności.
 • Gość: Staneck Developmen IP: *.icpnet.pl 08.09.17, 17:32
  Witam
  Deweloper nie unika kontaktów z administracja , po Państwa wpisie dowiadujemy się , że nie odbieramy telefonów. W dniu dzisiejszym mieliśmy pierwszy raz kontakt z Państwa administratorem zainicjowany przez nas.
  Balustrady są przymocowane w sposób bezpieczny, zachowana jest wymagana wysokość oraz szerokość prześwitów stąd nie zostały podjęte żadne prace naprawcze w tym zakresie.
  Wszystkie zgłoszone usterki w ramach przeglądu i uznane przez nas za zasadne zostały usunięte w terminie 2 tygodni od zgłoszenia.

 • Gość: Alina IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.06.16, 17:33
  Ja również zakupiłam mieszkanie u Pani Eweliny Staneckiej, podzielam dobre opinie o Staneck Development. Mieszkanie otrzymałam przed terminem, przy odbiorze nie miałam żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonania mojego mieszkanka. Po prostu polecam nie ma lepszego dewelopera na Plewiskach. Klientka Tęczowa III etap
  Klientka Tęczowa III etap . U Pani Eweliny
 • Gość: bartekjes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.16, 21:55
  Do współpracy z Panią Eweliną i Panem Marcinem na prawdę nie sposób się przyczepić.
  My z żoną odebraliśmy mieszkanie 2 miesiące przed terminem.
  Polecam każdemu tego Developera :)
 • bibo007 12.07.17, 14:42
  hmmm... mój komentarz ubiegłoroczny który był totalnie obiektywny, stwierdzający fakty (niezmienne do dnia dzisiejszego), niestety został usunięty... -,- dzisiejsza wolność słowa <3 Ciekawe czy pozostałe niewygodne komentarze tez są na bieżąco usuwane? :)

  Drugi raz nie popełnilibyśmy tego błędu. Teraz wiemy na CO zwracac uwage kupujac mieszkanie. No coz, podobno pierwsze mieszkanie dla wroga, drugie dla przyjaciela, a trzecie dla siebie. Pozdrawiamy serdecznie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.