Dodaj do ulubionych

Skup laptopów i używanych komputerów

17.03.13, 18:13
tel: 888 229 000
strona: www.serwis-komputerowy-poznan.pl

Skupujemy laptopy i stare komputery, części komputerowe, monitory i sprzęt peryferyjny. Sprzęt starszy niż 8 lat podlega złomowaniu. Złomujemy telewizory, radia, odtwarzacze video, magnetofony, telefony oraz inny uszkodzony sprzęt elektroniczny.

Możliwa wycena przez telefon. Prosimy o przygotowanie modelu oraz daty zakupu.
Dojeżdżamy do klienta.

Pamiętaj, że zużyty sprzęt elektroniczny jest groźny dla środowiska i nie można go wyrzucać do zwykłego śmietnika.

Infolinia jest czynna od 8:00 do 20:00. Od poniedziałku do soboty.

Zapraszamy do kontaktu.

tel: 888 229 000
strona: www.serwis-komputerowy-poznan.pl
Edytor zaawansowany
  • Gość: Monika IP: *.warszawa.vectranet.pl 22.05.13, 20:24
    Z tego co wiem to bardzo przyzwoity skup laptopów oraz skup tabletów to ten www.guziec.org. Byłąm tam trzy razy. W centrum Warszawy są.
  • Gość: Monika IP: *.warszawa.vectranet.pl 22.05.13, 20:25
    Z tego co wiem to bardzo przyzwoity skup laptopów oraz skup tabletów to ten www.guziec.org Byłąm tam trzy razy. W centrum Warszawy są.
  • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 21.12.13, 12:19
    Mam bardzo złe doświadczenia z firmą Carcomputers z W-wy z JPII. Kupiłam używanego laptopa, który został wybrany i polecony przez pracowników firmy, na miejscu w sklepie. Nie wybieraliśmy go sami. Po oddaniu go naszemu zaufanemu od lat informatykowi niestety okazało się, że komputer nie chce się zaktualizować, bardzo się grzeje i coś jest z nim nie tak. Pojechaliśmy, aby go oddać i zaprezentować problemy. Pracownik i właściciel firmy odwracali kota ogonem, przekręcali właściwie każde moje zdanie, znajdowali przeróżne wytłumaczenia dlaczego Windows nie znajduje aktualizacji i na stronie od godziny trwa przeszukiwanie, ale nie pojawia się żaden komunikat. Powiedzieli mi ostatecznie, że system jest zaktualizowany do najnowszej wersji i dlatego tak się dzieje. Nie znam się na komputerach, ale odpowiedziałam, że podejrzewam, iż Windows jest na tyle sprytny, żeby w takiej sytuacji wyświetlać komunikat typu: "Masz już zainstalowane najnowsze wersje. Nie możemy nic dodać. Zapraszamy za jakiś czas". Właściciel patrzył na mnie podejrzliwie, ale nic nie odpowiedział. Mój informatyk w późniejszej rozmowie potwierdził, że tak rzeczywiście powinno się stać. Twierdził, że uruchomi aktualizacje w inny sposób i wówczas będzie ok, ale grzebał w kompie przez 20min i nic. Potem twierdził, że nie robi aktualizacji w ten sposób i nie wie do końca, jak to zrobić...
    Nie wiem, czy jest coś źle ze sprzętem, czy z oprogramowaniem, które także zostało mi wraz z nim sprzedane, ale ewidentnie coś jest nie tak... Nasz informatyk nie może zajrzeć do środka komputera, ponieważ ma naklejone nalepki gwarancyjne w taki sposób, aby uniemożliwić jego otwarcie.
    Niestety żadne tłumaczenia, spędzenie 1,5h w sklepiku, i bardzo niemiłe rozmowy, w czasie których właściciel podnosił na mnie głos ;), nic nie dały.
    Moja prośba o zwrot pieniędzy i przyjęcie towaru nie została uwzględniona. Przyszłam tam kilka dni po zakupie.
    Jestem tym bardziej zła, że dzwoniłam i informowałam przed zakupem, że za kilka dni wyjeżdżam do azjatyckiej dżungli, gdzie laptop będzie wykorzystywany do zgrywania zdjęć zwierząt i potrzebuje małego, lekkiego i niezawodnego sprzętu.
    Było to bardzo niemiłe doświadczenie. Uważam, że cieszyli się, że udało im się pozbyć tego urządzenia i dlatego nie mieli ochoty przyjmować go z powrotem.
    Oczywiście uznanie takiej reklamacji jest wyrazem dobrej lub złej woli właściciela, ale odniosłam tu wrażenie, że ani się nie znają na komputerach, ani nie mówią prawdy, tylko to, co wygodne, ani nie wykazują dobrej woli.
    Zdecydowanie odradzam zakupy w tej firmie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.