• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Szukam miłości poprostu:)

• 13.10.11, 16:23
    Witam, mam 27 lat, mieszkam w okolicy Starogardu Gdańskiego. Po studiach, pracuje. Przez dłuższy czas deklarowałam, że nie potrzebuję faceta i chcę być sama, ale teraz z perspektywy czasu, chciałabym jednak kogoś poznać, wyjątkowego, zakochać się poprostu....
    Jeśli masz od 27 do 32 lat, jesteś kulturalny, dbasz o siebie i masz ochote porozmawiać, to napisz :)
    Edytor zaawansowany
    • Gość: marzycielka. IP: *.subscribers.sferia.net 13.10.11, 19:02
      Ach......po prostu... żeby to było takie proste ;))
      • 13.10.11, 19:20
        Wiesz co , jak nie szukałam to wydawało mi się, że to jest proste. Teraz jak zdałam sobie sprawę, że fajnie by było kogoś mieć, to mam wrażenie, że albo ja "odwykłam" od flirtowania z facetami, albo prawdziwi faceci wymarli wraz z dinozaurami:(
        • Gość: marzycielka. IP: *.subscribers.sferia.net 13.10.11, 19:25
          A co masz na myśli pisząc "prawdziwy facet"?
          • 13.10.11, 20:10
            Hmm.. prawdziwy facet dla każdej kobiety oznacza co innego. Wg mnie powinien być męski, mieć silną osobowość, znać swoją wartość, inteligentny, zadbany. Pierwiastek kobiecości umiarkowany:) Powinien nie oglądać meczy....;P hehe
          • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.11, 20:12
            z Facetami po 25 roku zycia to jak z WC, albo zajęttry albo os.....ny
            • Gość: marzycielka. IP: *.subscribers.sferia.net 13.10.11, 20:21
              Ciut generalizujesz...TO NIE JEST SPRAWIEDLIWE.
              • 13.10.11, 21:07
                ..chyba troszkę odbiegamy od tematu:) Właśnie wyczytałam na jednym z forum, że "prawdziwy facet chwyta za serce nie za tyłek" ..
            • Gość: wow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.11, 20:45
              Zależy ile się ma łazienek :) jedno wc to żaden interes w praktyce
              dodatkowy szalet dodaje inteligencji:)
              • Gość: marzycielka. IP: *.subscribers.sferia.net 14.10.11, 07:18
                Shane...raczej bym nie liczyła na cud.
                Sądząc po postach ,raczej Panowie szukają TU czegoś innego.
                a definicja...prawdziwego faceta nie istnieje....kobieta po prostu to wie...;)
                • 14.10.11, 07:21
                  No właśnie widzę, że nie ma czego tu szukać. W każdym bądź razie życzę Ci powodzenia:)
      • Gość: Przemek IP: *.cdma.centertel.pl 01.09.12, 16:37
        witaj skąd jesteś i czy nadal szukasz miłości?? jeżeli tak to pisz na Samotny1@amorki.pl
    • Gość: No to może ... IP: *.adsl.inetia.pl 25.10.11, 17:12
      No to może tutaj należy szukać - romance
    • Gość: gość IP: *.cdma.centertel.pl 01.11.11, 22:05
      Cześć, jeżeli chcesz pogadać to zapraszam! pwo10813@wp.pl Może coś ciekawego z tego wyniknie! pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.