Dodaj do ulubionych

Znudzona...

IP: *.tktelekom.pl 14.09.12, 13:11
Jestem znudzona swoim poukładanym małżeńskim pożyciem. Brakuje mi spontanicznego seksu, wyrafinowanych zabaw i może trochę nutki romantyzmu. Mam ochotę na potajemne spotkania przesycone erotyzmem i tajemnicą. Interesuje mnie znajomość bez zobowiązań, bez wchodzenia sobie w życie osobiste.

Może to mnie szukasz ??
Edytor zaawansowany
  • karolkr2 14.09.12, 13:27
    Witaj, brakuje nam dokładnie tego samego i szukamy dokładnie takiego typu intymnej znajomości. proszę odezwij się na mój adres email dyskretkr@interia.pl
  • Gość: fajny IP: 83.1.224.* 14.09.12, 13:40
    Jeśli nadal aktualne to napisz na avokado125@wp.pl
  • Gość: M IP: *.wro-com.net 14.09.12, 14:05
    A może podasz swojego maila?
  • wytrawnydwa 14.09.12, 15:50
    Iza, pisz na: wytrawnydwa@gazeta.pl
    Masz rację, to Ciebie właśnie szukam...
    Nie każ mi czekac zbyt długo...:-) 34l, W-wa
  • trabanttt 14.09.12, 18:35
    Witam
    Strasznie mnie ciekawi z kąd klikasz?
    Jeśli morzesz to odpisz na:
    trabanttt@gazeta.pl
  • Gość: artur IP: *.skarzysko.vectranet.pl 14.09.12, 23:17
    czesc tu artur chetnie cie poznam
  • paryz2012 15.09.12, 12:52
    Gość portalu: iza35 napisał(a):

> Jestem znudzona swoim poukładanym małżeńskim pożyciem. Brakuje mi spontaniczneg
    > o seksu, wyrafinowanych zabaw i może trochę nutki romantyzmu. Mam ochotę na pot
    > ajemne spotkania przesycone erotyzmem i tajemnicą. Interesuje mnie znajomość be
    > z zobowiązań, bez wchodzenia sobie w życie osobiste.
    >
    > Może to mnie szukasz ??

To co ci brakuje ja proponuje!!, jak ladnie sie rymuje!
  • Gość: Andrzej IP: *.31.14.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.09.12, 15:08
    Hej! Kwiatek dla CIEBIE @--)--- Samotny, choc w malzenstwie (jak widzisz na szczerosc mozesz u mnie liczyc!)...nigdy nie mialem romansu bedac w malzenstwie i nie szukam zwyklego skoku w bok (to jest latwe)ale PRZYJAZNI Mam 40 lat, 170/70, brunet z zakolami, piwne oczy i ujmujacy usmiech:)Lubie dluuuugie rozmowy, podroze, gory, dobry film, ciekawa ksiazke (z roznych dziedzin:) A co ty lubisz? Pozdrawiam Andrzej Ps. moj mail andrew75@op.pl PS2. SEX JAKO DOPELNIENIE SPOTKAN HM.....
  • Gość: T IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.12, 11:21
    hej
    jestem 31latkiem z Mińska, podobno niczego sobie ,190cm, 94kg króciutkie włoski, z zajebistym poczuciem humoru i... ogromną ochotą na... nawiązanie znajomości z kobietą która wie czego chce...
    co wiecej o mnie... wykształcenie wyższe, pracuję jako sprzedawca ZABAWEK dla dużych chłopców :P
    pewnie masz miliony takich wiadomosci ale... bardzo chciałbym nawiazać z Tobą ciekawą znajomość opartą na przyjaźni i wzajemnym dawaniu sobie rozkoszy, mam nieodparte wrażenie że gdybysmy sie spotkali... moglibysmy skonfrontować nasze upodobania i dać upust fantazjom... :P
    tym czasem nie pozostaje mi nic innnego jak poczekać na wiadomośc od Ciebie (wraz z króciutkim ale szczegółowym opisem :) moze być bezposrednio na mail joker81@op.pl
    całuję z całych sił tam gdzie lubisz najbardziej
    buziak :*
  • Gość: tomek IP: *.31.60.216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.09.12, 11:32
    witam odpowiadam na anons wysłany prze ciebie mam na imie tomek lat 45 brunet oczy brązowe wzrost 185 waga 86 jestem zainteresowany takim układem jestem z okolic wrocławia oto moj nr gg 2886585 pozdrawiam i czekam Tomek
  • yusen78 18.09.12, 14:29
    Witam, również jestem zainteresowany znajomością bez zobowiązań i całą resztą rzeczy o których napisałaś, może to omówimy :) yusen@o2.pl

Pozdrawiam
  • darek1979krasnystaw 18.09.12, 14:55
    hej. własnie szukam kogos takiego jak Ty. napisz darek1979krasnystaw@gazeta.pl
  • Gość: Michał IP: *.cwd.waw.pl 18.09.12, 15:58
    napiszesz do mnie kochanie? bucekm@o2.pl
  • jacobwwa 20.09.12, 09:12
    Mysle ze to bardzo prawdopodobne ze własnie Ciebie szukałem.. na poczatek goraca pachnaca kawa, spacer... nie zmarzniesz obiecuje...
    On, 36 mokotow
    --
    ",,, nie ma miłości od pierwszego wejrzenia,
    od pierwszego wejrzenia może byc pożądanie.."
  • seti77 25.09.12, 13:39
    Cześć Iza
    jeżeli masz ochotę się poznać to pisz
    mój email: tomgliwice@gmail.com
    tomek 35 lat
  • eurypides4000 30.09.12, 21:29
    Może ciebie szukam? Napisz do mnie. Pozdrawiam. Ryszard.
  • Gość: Andrzej IP: *.30.88.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.10.12, 16:31
    Hej! Kwiatek dla CIEBIE @--)--- Samotny, choc w malzenstwie (jak widzisz na szczerosc mozesz u mnie liczyc!)...nigdy nie mialem romansu bedac w malzenstwie i nie szukam zwyklego skoku w bok (to jest latwe)ale PRZYJAZNI Mam 40 lat, 170/70, brunet z zakolami, piwne oczy i ujmujacy usmiech:)Lubie dluuuugie rozmowy, podroze, gory, dobry film, ciekawa ksiazke (z roznych dziedzin:) A co ty lubisz? Pozdrawiam Andrzej Ps.moj mail andrew75@op.pl
  • Gość: Mateusz IP: *.dynamic.cdello.pl 03.10.12, 08:51
    Cześć. Mam na imię Mateusz , 22 lat miły , sympatyczny facet któremu brakuje spontanicznego ,szalonego seksu. Oczywiście jak napisałaś bez wchodzenia sobie w życie. Zainteresowana?
    Czekam!;p
  • Gość: Andrzej IP: *.147.93.220.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.10.12, 13:28
    Hej! Kwiatek dla CIEBIE @--)--- Samotny, choc w malzenstwie (jak widzisz na szczerosc mozesz u mnie liczyc!)...nigdy nie mialem romansu bedac w malzenstwie i nie szukam zwyklego skoku w bok (to jest latwe)ale PRZYJAZNI Mam 40 lat, 170/70, brunet z zakolami, piwne oczy i ujmujacy usmiech:)Lubie dluuuugie rozmowy, podroze, gory, dobry film, ciekawa ksiazke (z roznych dziedzin:) A co ty lubisz? Pozdrawiam Andrzej Ps. Moj mail andrew75@op.pl
  • Gość: wojtek IP: *.opera-mini.net 03.10.12, 14:38
    witaj może się poznamy?:) pozdrawiam:) napisZ na devil670@interia.pl
  • Gość: gość IP: *.183.242.235.dsl.dynamic.t-mobile.pl 15.10.12, 19:14
    interesujaca jesteś
  • Gość: Andrzej IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.11.12, 09:58
    Hej! Kwiatek dla CIEBIE @--)--- Samotny, choc w malzenstwie (jak widzisz na szczerosc mozesz u mnie liczyc!)...nigdy nie mialem romansu bedac w malzenstwie i nie szukam zwyklego skoku w bok (to jest latwe)ale PRZYJAZNI Mam 40 lat, 170/70, brunet z zakolami, piwne oczy i ujmujacy usmiech:)Lubie dluuuugie rozmowy, podroze, gory, dobry film, ciekawa ksiazke (z roznych dziedzin:) A co ty lubisz? Pozdrawiam Andrzej Ps. moj mail andrew75@op.pl
  • Gość: scypek IP: *.pl 16.11.12, 10:27
    chciałem tylko dopytać o miejscowość bo widze ze jesteśmy w takiej samej sytuacji
  • Gość: joker81 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.12, 08:38
    hej
    jestem 31 latkiem z Mińska Mazowieckiego, 190 cm, 94 kg, zielone oczki, króciutkie włoski, z zajebistym poczuciem humoru i... ogromną ochotą na... nawiązanie znajomości z kobietą która wie czego chce...
    co więcej o mnie... wykształcenie wyższe, pracuję w handlu i zajmuję się dystrybucją... ZABAWEK dla dużych chłopców :P
    pewnie masz miliony takich wiadomości ale... bardzo chciałbym nawiązać z Tobą ciekawą znajomość opartą na przyjaźni i... :P
    tym czasem nie pozostaje mi nic innego jak poczekać na wiadomość od Ciebie (wraz z króciutkim ale szczegółowym opisem :) może być bezpośrednio na mail joker81@op.pl
    całuję z całych sił tam gdzie lubisz najbardziej
    buziak :*

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka