Dodaj do ulubionych

Kraków- intymna dyskretna znajomosc z Panią

03.05.13, 16:00
witam. jak to napisać hmmmm , szukam intymnej dyskretnej znajomości z Pania z Krakowa i okolic . Ja nie wnikam w twoje życie a ty sie odwzajemniasz tym samym . Ja zadbany , wysportowany 38 latek. zapraszam :-)
Edytor zaawansowany
  • Gość: Ciekawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.13, 12:31
    I jak idą poszukiwania -:) wydaje mi sie , że tutaj za dużo intelektualistów zagląda które raczej wola czytać niż przeżywać wiosenne przygody.... -:)
  • Gość: zgaga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.13, 22:53
    Może być po przejściach?
  • Gość: Szczery38 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.13, 19:16
    Tak , życie składa z rożnych "przejść" mi to wogole nie przeszkadza , prosze odezwij sie na adres staboc1804@interia.pl , napisz cos o sobie
    Pozdrawiam imczekam
  • Gość: zgaga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.13, 22:19
    Tchórz ze mnie. Mam ogromna ochotę napisać, ale wiem, że układ " ja nie interesuję się twoim zyciem a ty moim" na dłuższa metę będzie mnie uwierał. Typowo babskie i nie ma co udawać, że jestem ponad to. O sobie: 2 lata młodsza od ciebie, o dziwo jeszcze wesoła, szukająca chyba jednak pomocy niż intymnej znajomości. Powodzenia:)
  • Gość: Szczery38 IP: *.connected.pl 08.05.13, 07:43
    Dziękuje za szczerość .... Ja nie będę namawiał, do takiej znajomosci musisz być sama przekonana. Powodzenia
  • Gość: Żonaty 35 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.13, 21:29
    Witam , moze jakaś mezatka tak rozczarowana swoim życiem seksualnym w związku jak ja , gotowa jest poznać miłego , zmyslowego, zadbanego faceta, wiosna idzie.....
    Kontakt: staboc1804@interia.pl

Pozdrawiam i czekam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka