Dodaj do ulubionych

Wysportowany dla mężatki

23.05.13, 01:20
Witaj,

Od dawien dawna krecila mnie relacja, gdzie poznaje dojrzala elegancka kobiete, najlepiej pracujaca w biurze na wysokim stanowisku, strasznie kreca mnie kobiety, ktore dobrze sie ubieraja w biurowe uniformy i wiedza czego chca. Ja mlody 25 lat wysportowany dobrze zbudowany, 186 cm wzrostu regularnie trenujacy facet o boskiej sylwetce.
Chcialbym spelnic swoje i jej fantazje, lubie to robic zaspokoic jej potrzeby, ale tez mam swoje. Interesuja mnie kobiety 35+. Jestem dominujacym silnym i wytrzymalym ogierem. Poza tym lubie spedzac milo czas na kawie i na posilkach w ciekawych i eksluzywnych miejscach. Jesli tutaj taka kobiete poznam byloby milo

Jesli jestes zainteresowana ciekawym i nietuzinkowym facetem napisz na petrocl@wp.pl

Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • Gość: adson IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.13, 07:34
    A oprócz tego że uprawiasz sex...powiedzmy tak jak... rolnik ziemię i że odżywiasz się....czyli wykonujesz dwie czynności aby przeżyć na tej planecie i uważasz że jest to coś niesamowitego i zarąbiście niezwykłego...toooo... robisz coś jeszcze w ogóle..????
  • wysportowany_waw 23.05.13, 13:49
    a kim Ty jestes zeby o to pytac ? Studiuje, pracuje, jestem niezalezny, mam swoje pasje, zainteresowania i realizuje swoje marzenia tak jak kazdy czlowiek, cos jeszcze chcesz wiedziec ?
  • Gość: adson IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.13, 14:33
    Jestem użytkownikiem tego forum tak jak wiele osób i.....być może kobietą która byłaby zainteresowana. Ale po takiej odpowiedzi już żadna kobieta Ci nie odpowie bo to co odpowiedziałeś to......sam przeczytaj zresztą. Dokładnie kilka razy.
  • wysportowany_waw 23.05.13, 14:46
    nie wiem o co ci chodzi napisalem to co chcialas
  • Gość: adson IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.13, 15:40
    Ano chociażby to że podobno studiujesz a widać że pisać nie umiesz. Zdanie zaczyna się z dużej litery na przykład i kropkę ma na końcu.
    A drugie tak dla przykładu to może napisz na czym się opiera Twoje doświadczenie z kobietami jako 21 latka. Tak jak potrafisz jako dorosły, pełnoletni i wysportowany....no bo w to że masz wysokie libido to nikt nie wątpi. I jeszcze jedno, dlaczego mężatka? Przecież jest tyle równolatek....Przecież mężatka to też nie jest zbiornik na spermę.
  • wysportowany_waw 23.05.13, 15:46
    Widze, ze ty rzadko z internetu korzystasz. Zeby pisac szybciej nie uzywam polskich znakow, strata czasu. Mam 25 lat a nie 21, czytaj dokladniej. Jaki masz celu w probie dyskredytacji publicznie mojego ogloszenia ? Jest tyle rownolatek, ale nie wiedza czego chca, a mnie kreca dojrzale konkretne kobiety, czy to tak trudno zrozumiec ? To ze wychodzisz z myslami na przod "mezatka to zbiornik na sperme" to juz twoja ocena, ja tak nie napisalem i nie narzucaj tonu dyskusji. Ja daje cos od siebie Ty dajesz cos od siebie nie jest jednostronnie nigdy. Nie musze ci sie zwierzac z mojego doswiadczenia, tym bardziej kiedy juz negatywnie jestes nastawiona i atakujesz mnie za pierwszym postem. W ten sposob tez niczego nie zyskasz

pozdrawiam
  • Gość: adson IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.13, 16:43
    Nareszcie! I to wygląda na bardzo dobrą odpowiedź. Teraz widać wiele więcej pozytywnych cech z Twojej osobowości. Jeszcze tylko tak dokładniej o oryginalnym. może trochę ekstremalnym hobby, tylko skromnie i mniej tego....sexu i gwarantuję Ci e nie opędzisz się od maili, przynajmniej na początek.
  • wysportowany_waw 23.05.13, 16:55
    jakie ekstrymalne hobby ? O co chodzi ?
  • Gość: adson IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.13, 19:45
    Teraz to już ruszaj czachą sam.
  • wysportowany_waw 23.05.13, 21:57
    lepie ekstrymalnie garnki
  • Gość: adson IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.13, 23:35
    Dobre i oryginalne i tylko się z tym nie obnoś.
    Ale nie zaczynaj z małej litery, pisz idealnie bo znowu wychodzisz na analfabetę mimo ze studiujesz.
  • wysportowany_waw 24.05.13, 01:08
    ojej a kim ty jestes, ze mi mowisz co mam robic ?
  • Gość: adson IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.13, 07:03
    Odpowiem Ci przy trzeciej półlitrówce porządnej gorzały. Reflektujesz?
  • wysportowany_waw 24.05.13, 11:06
    jak na kobiete to duzo zamierzasz wypic. To moze takie propozycje ze szczegolami na maila ?
  • Gość: adsonia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.13, 11:29
    Co prawda na karku.....50 latek
    I mimo tej cyferki..... bez dziur i łatek.
    I nie żeby za późno ale nie mam ochoty
    Na zgrywanie takich...powiedzmy...swatek
  • wysportowany_waw 25.05.13, 03:34
    dobra przestan zgrywac debila jebany trollu, rozjebales mi watek wiec wypie...j pedale
  • Gość: debil jebany trol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.13, 06:45
    Więcej luziku i mniej piany o 3.30....
    Chyba że Ci się już nie mieści
    To sypnij coś jeszcze
    I upuść tej piany wreszcie.
  • tomascro 23.05.13, 22:44
    Tez szukam przyjaciolke z polski na letni romans i nie tylko.. Jesli sie jakas wybiera w moja okolice na wakacje w Chorwacji? A chciala by mnie poznać?...Jestem mily i przystojny wiec dlaczego nie sprobować :) Mam 32 lata...moze być tez mezatka ktora sie chec oderwać od nudy codzinne..Prosze pisać na GG: 24236464 albo na mail: cro80@net.hr
  • wysportowany_waw 27.05.13, 22:50
    podbijam
  • Gość: jołł-fifty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.13, 12:14
    Podbijaj sobie lepiej piłeczkę w ping-ponga na stołówce....
    I widzisz że nic z tego nie będzie, synku?
    Takich co mają ćwiarteczkę i bardzo wysokie libido, studiują coś tam, mają ochotę na starsze od siebie kobiety w związkach, chodzą na siłownię popieprzyć o pierdołach z takimi samymi jak oni..... i myślą że są przez to niesamowicie atrakcyjni to jest .....miliony....
  • Gość: chęciara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.13, 11:17
    Przeczytałam kilka razy twoje ogłoszenie i już miałam odpisać ale w tych rozmówkach które tu pisałeś z jakimś adsonem użyłeś nazwy debil jebany troll i....tak mi trochę to zdziwiło. Ale pytanie takie, czy mamusia czy też na studiach cie tego nauczyli? A czy za to pytanie to też wobec mnie użyjesz brzydkich wyrazów może?
  • wysportowany_waw 29.05.13, 12:01
    koles ewidentnie trolluje, ma sporo czasu i mu sie nudzi, wszedzie musi wrzucic swoje trzy grosze. Po co i na co nie wiem, po co w ogole tutaj pisze tez nie wiem, ale mnie to irytuje. Niech sie zajmie swoim zyciem, na pewno ma slabe, skoro tutaj przesiaduje i pisze zbedne komentarze.
  • Gość: jołł-fifty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.13, 14:27
    Jak na razie to mija tydzień, dzięki wpisom obcych ludzi Twoje ogłoszenie podbija się do góry...a Ty nic nie wyrwałeś....a jesteś przecież taki fajny.....
  • wysportowany_waw 29.05.13, 15:20
    widze, ze zazdrosc przez ciebie przemawia tepy cwiercmozgu, znajdz sobie lepsze zajecie nizeli siedzenie na forum gazety wyborczej.
  • Gość: adson IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.13, 15:52
    Ale czego tu zazdrościć? A gdzie wykształcenie?
  • wysportowany_waw 14.07.13, 18:41
    podbijam temat, niestety nie udalo mi sie utrzymac trwale kontaktu, wiec poszukuje dalej dojrzalej eleganckiej kobiety
  • Gość: adsonia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.13, 21:49
    Dziecko drogie, przecież napisałeś:

"widze, ze zazdrosc przez ciebie przemawia tepy cwiercmozgu, znajdz sobie lepsze zajecie nizeli siedzenie na forum gazety wyborczej."

Więc jak można z Tobą podjąć jakikolwiek temat po przeczytaniu takiego tekstu???
    Użyłeś brzydkich wyrazów wobec kogoś choć ten ktoś nie zrobił tego wobec Ciebie. A do tego nie umiesz pisać na klawiaturze więc kto tu jest tym ćwierć...... no niech już będzie pół......?
    Nic dziwnego że poczta pusta.....
  • wysportowany_waw 14.07.13, 22:41
    zamknij morde plebie to nie do ciebie jest skierowane ogloszenie
  • Gość: adsonia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.13, 23:08

wysportowany_waw napisał(a):

> zamknij morde plebie to nie do ciebie jest skierowane ogloszenie

Dziękuję, miłe.
    a do kogo?
  • wysportowany_waw 14.07.13, 23:35
    jestes zalosnym starym zgredem, nie umiesz nawet trollowac, naucz sie czytac tematy losowocu i wyjazd z mojego tematu
  • Gość: adsonia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.13, 00:05
    Dziecko drogie przeczytaj co piszesz....

"jestes zalosnym starym zgredem, nie umiesz nawet trollowac, naucz sie czytac tematy losowocu i wyjazd z mojego tematu"

Przecież żadna kobieta nie będzie chciała z Tobą słowa zamienić w tym Twoim temacie....obrzucania...he.
    Ale dawaj dawaj, nie żałuj sobie i...nie powtarzaj się czasem w tych przymiotnikach i rzaczownikach, a ten losowocu to jakiś.... kosmita może?
  • wysportowany_waw 15.07.13, 09:14
    teraz to mam to juz w dupie jebany debilu, jestes zwyklym smieciem, ktory traci zycie na forum idz ku... zrob cos ze swoim zyciem a nie wciskasz swoje ch...a warte 3 grosze, ktore nic nie wnosza do tematu, wyjdz z domu
  • Gość: adsonia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.13, 12:09
    Synku, napisałeś:

teraz to mam to juz w dupie jebany debilu, jestes zwyklym smieciem, ktory traci zycie na forum idz ku... zrob cos ze swoim zyciem a nie wciskasz swoje ch...a warte 3 grosze, ktore nic nie wnosza do tematu, wyjdz z domu

Czy to mamusia z tatusiem tak Cię nauczyli w domu czy tez może na studiach taka kultura???
    Dlaczego tak odzywasz się do kobiet??? Nieładnie, dzieciaczku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka