Dodaj do ulubionych

Szukam kochanki

24.11.13, 13:20
Witam miłe panie jestem żonatym facetem szukam miłej i dyskretnej kochanki której tak jak mnie brakuje seksu i miłości w związku. Jestem miłym zadbanym facetem 40 kilku letnim. Będzie mi bardzo miło dostać odpowiedz od miłej pani. Warszawa i okolice Legionowa. artik15@onet.pl.
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • tosk-ania 26.11.13, 14:10
    Hej Nieznajomy!
    Intryguje mnie, jak będąc w formalnym związku można poszukiwać w internecie kochanki ?
    Przecież to zawsze wyjdzie, trudno żyć na dwa fronty.
    Ja być może potrzebuję bliskości kogoś, jestem związana , osoba ta aktualnie jest zagranicą, a i tak zastanawiam się nad formą, jak miałoby to wyglądać. Obawiałabym się na kogo trafię, czy ta osoba jest poważna, czy nie oszukuje mnie itp.
    Może są ludzie do tego stworzeni, a i tacy co nigdy nikogo nie poznają bo się po prostu boją.
    Pzdr
  • lena_80 04.12.13, 14:21
    tosk-ania napisała:

> Ja być może potrzebuję bliskości kogoś, jestem związana , osoba ta aktualnie je
    > st zagranicą, a i tak zastanawiam się nad formą, jak miałoby to wyglądać. Obawi
    > ałabym się na kogo trafię, czy ta osoba jest poważna, czy nie oszukuje mnie itp

To chyba szczyt hipokryzji. Obawiasz się czy ktoś nie będzie Cię oszukiwał a sama masz zamiar oszukiwać osobę, która aktualnie jest za granicą...
  • leziox 05.12.13, 06:06
    Alez drogie Panie!Spoko.
    Tu nie chodzi przeciez o milosc, tylko o bzykanie.
    My mezczyzni mamy dokladnie odwrotnie ,niz Wy.
    A i tak zawsze znajdzie sie jakas ciekawska, co chce wyprobowac, jak to jest, seks-bez malzenstwa i sakramentów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.