Dodaj do ulubionych

Szukam pani Podkarpacie - reszta w opisie :)

28.07.14, 18:09
Witam :)

Zaczynając od lekkiego wstępu pragnę wyrazić że poszukuje kobiety.W dalszej części dowiesz się czy Ciebie i czego konkretnie- cierpliwości :)
O sobie mogę napisać, że mam 25 lat (podobno na tyle nie wyglądam.Wysoki blondyn o sympatycznej twarzy.Nie jestem typem wybitnego sportowca choć lubie aktywnie spędzać czas więc moja sylwetka jest na przyzwoitym poziomie.Jestem osobą pracującą wiedzącą czego w życiu chce.Lubie czytać książki, intersuję się piłką nożną.O mnie w telegraficznym skrócie.
Jeżeli chodzi o moje cechy charakteru to jestem osobą rozmowną,wesołą, cenie szczerość ponad wszystko.

Ogłoszenie na tym portalu dodaje pierwszy raz i po długim namyśle.w głównej mierze jest to spowodowane tym,że czasami mam mało czasu- więc to ogłoszenie ułatwi poznanie mi Ciebie.
Szukam kobiety która nie chce budować stałego związku.To będzie nasza podstawa.Nie chce sie wiązać i chciałbym aby nasza znajomość była prowadzona na luźnej stopie- to tak piszę bardzo w uproszczonej wersji.Szukam osoby której brakuje ciepła drugiej osoby,seksu, zwyczajnej rozmowy-szczerej rozmowy.Tego aby mieć z kimś pobyć spędzić czas na ciekawej rozmowie.Nie oferuje żadnych sponsoringów czy innych wynalazków. Chce poznać kobietę z którą będę mógł porozmaiwać na wiele tematów.
Nie szukam tylko i wyłączne seksu.Jest to jedna ze składowych ale nie najważniejsza.Jest to jak najbardziej poważne ogłoszenie i tak proszę je odczytywać.
Szukam przyjaciółki jak i kochanki, kogoś kto mnie wysłucha, pośmieje się ze mną a jak zajdzie potrzeba to i posmuci.
Proszę o poważne wiadomości.Odpowiem na dłuższe maile.
kto_1989@o2.pl proszę o kontakt :)
Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka