18.08.14, 13:25
Nie napisze, ze chodzi o seks... seks powinien byc pochodna bliskosci... bliskosc - przyjazni...

Tak, mam zone - z roznych powodow nie rozwiode sie. Obroncy moralnosci - nie komentujcie prosze - nie macie wgladu w caloksztalt sytucaji...

mam 40 lat, 183/90, sprawny intelektualnie i fizycznie, wyksztalcony, stabilny emocjonalnie, spelniony zawodowo... Chcialbym poznac dziewczyne (kobiete przez "K"), z ktora milo by bylo porozmawiac na rozne tenaty, z szerokim swiatopogladem... Co bedzie dalej - nie wiem, nie oceniam, nie szacuje... Napisz do mnie na maila gazetowego...

r
Obserwuj wątek
        • zonatymaz Re: Szukam... 20.08.14, 14:32
          Adson i Znajoma... do ktorej frakcji nalezycie - trolling czy obroncy moralnosci? Zastanawiam sie w jakim celu wrzucane sa komentarze - no i oczywiscie kto stoi po drugiej stronie lustra... Czy trudno zrozumiec, ze czasami komus sie nie uklada w zyciu - z roznych pwodow, brak jest bliskosci, nie tworzy juz jednosci z druga polowa... Zaraz padnie pytanie "po co kogos ranic, czy nie lepiej wziac rozwod?"... Otoz odpowiem wprost - nie w moim przypadku. Uzgodnilismy z zona, ze dopoki nasz mlodszy (obecnie 9-latek) nie dorosnie, utrzymujemy status quo. Stad tez moje ogloszenie. Mialem sie nie rozpisywac na forum, ale dodalem ten wpis jako uzupelnienie i przestroge dla tych, ktorzy lubia sie mieszac do nie swoich spraw...

dodam tylko, ze ogloszenie dotyczy Warszawy i okolic.

pozdr
          r
    • fiume.river Re: Szukam... 23.08.14, 16:42
      ....a jeśli być może pokrewna dusza ....w sensie poszukiwaczka podobnej relacji nie jest nawet z okolic stolicy? co wtedy? przelatuje przez sito selekcji? :)

ogłoszenie wyroku pisz na fiume.river@gazeta.pl
    • zonatymaz Aktualizacja!!! Wazne 25.08.14, 16:49
      Witam serdecznie...
      ktorys z administratorow z nieznanej mi przyczyny zablokowal moje konto pocztowe, wiec prosze nie pisac na maila gazetowego... Jezeli napisalas do mnie - przeslij jeszcze raz wiadomosc na adres zonatymaz@interia.pl

robert

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka