Dodaj do ulubionych

Szukam Jej...Kochanki -Przyjaciólki.-Tylko Kobiety

22.07.15, 14:36
Szukam Zdecydowanej Kobiety...
szukam do głębokiej przyjaźni opartej na uczuciach...namietnosciach..pocalunkach
Mam 47 lat i mieszkam w Toruniu.
Szukam kobiety Niechudej....z w miare duzym biustem
Szukam czułej znajomości..szukam zrozumienia...pogaduch o wszystkim i o niczym...
Zdjęc nie wysylam ani nie oczekuje:)
Zaczynamy od akceptacji przy kawie w polowie drogi w jakiejs miłej knajpce. I jak sie zaakceptujemy to zaczynamy sie umawiac:) u ciebie:)
Przed spotkaniem rozmawiamy przez tel zeby wiedziec ze ja to a Ty to Ty:)
Nie jestem szczupła ani puszysta...cos pomiędzy..
....jesli nie jesteś pewna to nie pisz do mnie bo szukam kobiety zdecydowanej i lekko dominującej do takiego związku...

PANOWIE I PARKI NIE PISZCIE...BO SZUKAM TYLKO KOBIETY
Obserwuj wątek
      • anyya11 Re: Szukam Jej...Kochanki -Przyjaciólki.-Tylko Ko 23.07.15, 10:52
        Szukam Zdecydowanej Kobiety...
        szukam do głębokiej przyjaźni opartej na uczuciach...namietnosciach..pocalunkach
        Mam 47 lat i mieszkam w Toruniu.
        Szukam kobiety Niechudej....z w miare duzym biustem
        Szukam czułej znajomości..szukam zrozumienia...pogaduch o wszystkim i o niczym...
        Zdjęc nie wysylam ani nie oczekuje:)
        Zaczynamy od akceptacji przy kawie w polowie drogi w jakiejs miłej knajpce. I jak sie zaakceptujemy to zaczynamy sie umawiac:) u ciebie:)
        Przed spotkaniem rozmawiamy przez tel zeby wiedziec ze ja to a Ty to Ty:)
        Nie jestem szczupła ani puszysta...cos pomiędzy..
        ....jesli nie jesteś pewna to nie pisz do mnie bo szukam kobiety zdecydowanej i lekko dominującej do takiego związku...

PANOWIE I PARKI NIE PISZCIE...BO SZUKAM TYLKO KOBIETY

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka