Dodaj do ulubionych

Płacę panom za seks

08.09.18, 23:22
Witam serdecznie

Piszę tutaj z propozycją dla Panów, którzy chcą być sponsorowani. Świadczę usługę jako osoba dostarczająca Panów dostosowując do ich potrzeb.
Stawka za jedno spotkanie wynosi od 100 do 350 zł. Wszystko zależy od kobiety której preferencje spełnicie.

Wcześniej otrzymujecie maila oraz numer telefonu do ustalenia miejsca spotkania.

Jeżeli chcesz być sponsorowanym mężczyzną musisz:
*miec ukończone 18 lat
*posiadać konto na gg (tam się kontakuję z Wami)
*Odpowiedziec mi na pytania. W ten sposób dopasowywuje Was do kobiet, więc muszę znać wasz wzrost, to jaki seks lubicie i tak dalej..
*musisz liczyć się z tym, że kobieta będzie chciała żebyś do niej przyjechał bądź odwrotnie. Mozliwe są spotkania w hotelach

To tyle z podstawowych wymagań. Jeśli dalej jesteś zainteresowany to napisz na gg:66441024

Uwaga:
Nie wysyłam do kogoś maili. Jeżeli chcesz się spotkać to wysil się i napisz to Ty do mnie na gg a nie wklejaj tylko swojego maila.
Szczerze to nie mam na to czasu bo Panów jest naprawdę dużo, ręcę pełne roboty i każdy z Was się z kimś spotka.

W razie pytań służę pomoca.

Jeszcze raz moje gg: 66441024
Edytor zaawansowany
  • whiskyhaze11 09.09.18, 23:55
    bump
  • Gość: Adam IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.09.18, 13:05
    Tak jestem zainteresowany..sprobowac spelnic oczekiwania:wodza,przyjaciolki i dziewczyny w intymnym ,dyskretnym ,bezpieczmym pokoju..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.